Šta je novo?

Altitude - 2D fajt avioncica

BOOGIEMAN

Slavan
Učlanjen(a)
07.08.2005
Poruke
139
Poena
320
Jel igra jos neko ? Na steamu je trenutno samo 7.25€, mada moze da se igra i besplatno uz neka mala ogranicenja

http://altitudegame.com/
 
haha, ovo deluje zabavno do bola :)
 
ne znam kolika su to mala ogranicenja s obzirom da sam citao da imas samo 2 available aviona i 3h fore.....
 
Soldat mit flugzeugen! :D (Soldat sa avionima) ...
 
skinuo..ne radi..nece da se konektuje na server...ne mogu ni nalog da kreiram....lame....
 
skinuo..ne radi..nece da se konektuje na server...ne mogu ni nalog da kreiram....lame....
hmmm, cudno ... probaj da igras iz browsera, treba samo da imas instaliranu javu (JRE)

ne znam kolika su to mala ogranicenja s obzirom da sam citao da imas samo 2 available aviona i 3h fore.....
eh, jel tako sad ? :( Prosle nedelje je isto moglo da se igra sa dva avioncica ali vremenski neograniceno :/

haha, ovo deluje zabavno do bola :)

Meni je mnogo zabavnije od pomenutog Soldata :)... narocito "ball game mod" - u kome jedan avioncic nosi loptu i treba da je tutne u neprijateljsku 'mrezu' na drugoj strani mape ... jedini problem je kad igras online sa milion nubova koji ne umeju da dobace loptu :smackbum: :D
 
a lopta moze da se dobaci? :d
 
Igra je odlicna, ali isteklo 3h...

Dodje mi da platim igru! Jel' to moguce posto ja imam Virtuon karticu, a tamo vidim da izbacuje samo PayPal, pa jos nema ni nase zemlje...
 
Igra je odlicna, ali isteklo 3h...

Dodje mi da platim igru! Jel' to moguce posto ja imam Virtuon karticu, a tamo vidim da izbacuje samo PayPal, pa jos nema ni nase zemlje...

uzmi preko steama...
samo nisam siguran na koju foru onda updatujes svoj postojeci acc
 
pa nista, kad kupis preko steama i skines igru, kad se ulogujes sa e-mailom i sifrom koju si vec koristio za ta 3 sata free verzije, prepoznace sve sto si do tad otkljucao ... mada za 3 sata nisi mogao mnogo :)

edit: jedino ako hoces da otkljucavas steam achievements-e, onda mora sve od pocetka, mada to ionako nicemu ne sluzi :D
 
Poslednja izmena:
evo,uzeh igru......toliko sam se smorio da sam na kraju odlucio da uzmem ovo i ubijem neko vreme...
znaci....download na steamu 40 kb/sec....jadnije ne moze da bude,ne znam sta se desava sa time...bojim se da uzmem neku vecu igru jer ce mi trebati vecnost da je skinem
 
hm,preporucujem da se sada proba igra, jer od danas pa do 25og dec. demo accounti ce imati pristup kao da je u pitanju full igra
 
a ja taman batalio i vratio se nazad na CS Source :) ... dodaj BOOGIEMAN za frienda/BOOGIEMAN.[pN] na steamu pa se vidimo tamo
 
hm....stavih ovu igru na staru kantu(fx5600xt,1gb ddr,64bit sempron na 1,8 ili tako nesto) i kada dodjem do dela gde kliknem na listu servera igra jednostavno zabode....cudno mi je da ova konfa ne moze da je pokrene. jel ima neko ideju sta bi moglo biti? btw,os je xp 32bit
 
Ma, radi na toj konfiguraciji 100%. Ja sam je pokretao na athlon thoroughbred 1.8GHz, 1GB RAM, GeForce 6800 (jeste malo jaca grafika od tvoje, ali nije bitno za ovu igru) i WinXP SP3 32bit.

Poigraj se malo, install-reinstall, vidi dal' treba Microsoft .NET Framework, ili odma' instaliraj najnoviji, tako nesto probaj... Aj', srecno!
 
meni je u pocetku redovno izlazio plavi ekran, ali sam kliknuo na opciju nesto nalik 'check steam file cache integrity' u opcijama i sredilo se samo od sebe
 
iz cista mira mi se pojavio problemcic...ne mogu da startujem igru!
znaci ovorim je, pojavi se onaj altitude ekran pre nego sto se startuje igra, i tu samo izadje kao da se nista nije ni desilo...probao sam reinstalaciju i preko steama i ovako sa sajta i nista...a resenja nigde, mada kapiram da bi reinstalacija sistema sredila problem :)
inace win7 x64.....jel zna neko sta bi moglo da bude?
 
ee totalno sam zaboravio da sam jednom prilikom vratio drajvere na 9.4 ....sada sam opet instalirao 10.2 i sve radi ok :)
 
Od pre 3 meseca Altitude demo nije više vremenski ograničen.

The Altitude demo available from http://altitudegame.com/ and Steam has no time limit and includes access to all 5 planes (1st red perk, rubber hull, heavy armor, turbocharger). This perk set includes choices that are viable both for casual and for competitive play. If you enjoy Altitude but can't afford to buy it, please stick around, our community would love to have you.

Apsolutno sjajna online zabava! Verovatno ću ako bude na Steam Holiday Sale uzeti i full verziju.
 
Hvala na javljanju. Skidam je opet. Super igra!
 
Od nedavno je ova fenomenalna igra potpuno besplatna na Steamu. Svaka cast developerima i valjda ce u dogledno vreme izbaciti jos bolji nastavak.
 
Hvala za info!
Idem odmah da je skinem, da se podsetim :)
 
Nazad
Vrh Dno