Šta je novo?

AliExpress igre: Merge boss - invites I ostalo

Danas sam nestao sa liste? Posto sam tvoju pozivnicu prvu aktivirao. Stoji mi verovatno Marko Shopper kao nick

Probao sada i saleta da dodam, nema leba
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-15-08-37-42-375.jpg
    Screenshot_2024-03-15-08-37-42-375.jpg
    100.2 KB · Pregleda: 17
Nisi ni bio na listi, probao sam sada tvoj link i ne ubacuje te. Pusti ponovo link da probamo
 
Pazi, za prva tri mi je dao po 200 onih bodova, bar za prvu trojicu, nisam tacno registrovao kada je prestalo posto sam krenuo sve redom iznad mene


Probacu drugi pregledac, mozda ovaj zeza nesto povezivanje s aplikacijom ili ko ce ga znati sta vec


Aha, evo probao da dodam Babico i tu mi stoji "you are already helping this friend", kod tebe mi to ne pise, bas trip

@del botRo Evo pojavio si mi se na listi. Hvala. Probacu opet sutra da te dodam, da uzvratim uslugu, ako moze medjusobno pozivanje, posto ona pravila nisu bas najjasnija
 
Poslednja izmena:
Hvala sale. Vidim i neki dodatni bodovi se pojavili, odmah kliknuo i na to, pretpostavljam to je onih 10%, jel bolje da se ceka do kraja dana ili moze vise puta da se pokupi
 
Nije mi jasno, probao da dodam, opet mi izbacuje da vec pomazem prijatelju, sada mi stoji 23:35. Ocigledno mi svaki dan izbaci novih 24 sata blokadu


@del botRo Jel i dalje stojim kod tebe u listi?
Isto. Kod mene del botro piše da ističe za manje od 23h, tako da verovatno invite traje oko 2 dana.

Svi koji nisu već ulazili preko linka u tom periodu, mogu da otvore.

Kod mene je ovaj: https://a.aliexpress.com/_EunerQh
 
Inače imao sam dovoljno bodova za kupon od $1 za preko $1.01 na gogomatch igrici i proverio, nigde ne piše do kad mora da se iskoristi. Ušao jutros i vidim izbrisali...
 
Pise na samom kuponu, mislim da je 2-3 dana. Ja to uvek iskoristim isti ili naredni dan

Ako ne znate, dodatnu energiju mozete da pokupite ubacivanjem stvari u korpu kada gledate ono "browse the best deals"
 
Meni izbacuje network error kad probam da udjem u merge sve ostalo radi? Jel vama radi?
 
Meni izbacuje network error kad probam da udjem u merge sve ostalo radi? Jel vama radi?
znači nisam jedini... mislio sam da sam dobio neki ban,a baš sam.pazio da bude drugi uređaj,druga IP adresa i sve bilo OK kad ono prc network error,a napravio jedno 20$ kupona 3naloga zajedno... OK i dalje sam safe..
Mislim da su se preračunali.. previše para pucaju na kupone,sad smanjuju pa ćemo videti kad puste igru opet.
 
@sasa022 Možda nisam dobro napisao. Nisam ga "uzeo", jer nigde nije pisalo do kada može da se uzme, a jutros ga obrisaše...

Videćemo kako će biti za mergeboss, mada sumnjam da ću stići do $5, imam svega 3 prijatelja u listi.
 
Ja imam 50k trenutno, ali pukao server izgleda 😀
 
@JoveBoy

Promet na AE se meri u milijardama , pa su u taj racun uracunati milioni za
kupone i free shipping

@optical

Aha - nikakva novost na GGM :(


Do sada nisu zaj*** na MB - videcemo za par dana da li ce mo moci da uzmemo kupone
 
😂 😋 - eee da dozvoljavaju da se pokupi vise od 8000 lako bi mi i za vise od 40$
nemam duple naloge i svi koji su na listi su ovde sa foruma
 
Nisam ni sumnjao da su svi sa foruma, pošto videh na screenshotu da ima dosta ljudi.

Kod mene samo trojica, pa pokušavam da nadomestim igranjem i ulaskom u sve linkove ovde gde može. Mada opet teško da će biti $5, ali videćemo.
 
Ja igram igru iz zabave,nikad nisam ni koristio poene za kupovinu,propalo mi je ko zna koliko.A uvek stignem do kraja i zamenim i ne iskoristim.
Sad me nervira sto ne radi.
I sad imam,oko 25k mislim obzirom da je skupljanje u toku.Ako postoji opcija da se pokloni,rado cu kad proradi app.
Inace zna li se kad ce proraditi? Nisam video ni dobio nikakvo obavestenje o radovima na serveru,osim one za novu verziju 12-og.
 
😂 😋 - eee da dozvoljavaju da se pokupi vise od 8000 lako bi mi i za vise od 40$
nemam duple naloge i svi koji su na listi su ovde sa foruma
A kod mene troje na listi, od toga jedan ortak i samo dvoje sa foruma. Pokupio si nam sve ljude 😁
 
Ja sam kliktao ovde na forumu gde god vidim link, vise mi ne da 😀 ja dogurao do 50k, ali i dalje ne mogu da udjem, valjda proradi.
 
Nazad
Vrh Dno