Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

@fkloznica
Bude i u februaru/martu. Prošle godine sam krajem marta kupovao uz kupone.
Edit: Sad sam proverio, krajem marta, i krajem avgusta su akcije/igrice/kuponi.
 
Poslednja izmena:
Aha. Taman za mx6 ,meizu pro 5 mini ili mi5 :)

Mada ne verujem da ce biti ovoliki popusti sa kuponima..
 
Aha. Taman za mx6 ,meizu pro 5 mini ili mi5 :)

Mada ne verujem da ce biti ovoliki popusti sa kuponima..

Ma ovi popusti su smesni u odnosu na one od pre 1,5god imao si fiksne popuste 10 15usd 20 i 25 plus kuponi koje si mogao da kupis sad je matene ne moguce kupiti kupon ma nema sanse.............
 
Posle koliko dana vam se pojavi na pracenju broj sa RCxxCN ?

Prodavac mi je kao poslao pre 6 dana, ali od paketa na trackingu ni traga ni glasa.
Mislim da ga ljubazno prvo pitam, a posle da vidim sta cu.
 
Jedno brzinsko pitanje, ako otkazem porudzbinu koja je u fazi verifikacije, a, pare skinute sa racuna, pare nece leci odmah nazad na racun?
 
Poslednja izmena:
Posle koliko dana vam se pojavi na pracenju broj sa RCxxCN ?

Prodavac mi je kao poslao pre 6 dana, ali od paketa na trackingu ni traga ni glasa.
Mislim da ga ljubazno prvo pitam, a posle da vidim sta cu.

Isto, RCxxCN, poslato pre 6 dana tj navodno 5.11 medjutim na trackingu i dalje nista. Sacekacu jos 2-3 dana pa cu da kontaktiram prodavca.
 
Ma ovi popusti su smesni u odnosu na one od pre 1,5god imao si fiksne popuste 10 15usd 20 i 25 plus kuponi koje si mogao da kupis sad je matene ne moguce kupiti kupon ma nema sanse.............

Moglo je da se uzme, ja sam uzeo kupon od 120 USD. Samo što ove godine nisu bili najsjajnije raspoređeni, nije bio nijedan kupon koji pokriva deo od 150-400 USD. Kupovine od oko 150-170 USD, kao i preko 400 USD su bile isplative.
 
Pao rekord... [emoji15]

[youtube]rQfiv5eAwpU[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Jel i dalje ima ono ako predjes 150$ dobijes 15$ off? Ne mogu da skontam gde se uzima taj kupon :(
 
Ja tek seo sada da kupujem, da vidimo sta ima...

Pay for Your 11.11 Order withGet a US $10 Coupon

Jel uspeo ovo ko da dobije ? Koliko vidim dole pise prvih 1111 koji plate svakog zapocetog sata dobijaju po 10 $ kupon ?

etKmzy2.png

Gledaj otvorih alipay da dobijem prvo onaj od 5 $ ali sipak.
 
Poslednja izmena:
To kad plaćaš alipayom, pa imaš za drugu kupovinu.
Nemaš kupon za preko 150 to bi trebalo automatski pri plaćanju da se obračuna, ali sumnjam s obzirom na 100000 prvih kupaca.
 
Poslednja izmena:
Hvala, da izgleda je proslo. *****i ne stave brojac da ti kazu kad je iskorisceno...
 
Da li je moguce da je danas koliko sam shvatio na klipu potroseno 13 milijardi dolara na aliju?
 
^^ Moguće je.

88d1906b61fcdc19b4c5cef3c727c3dc.jpg
 
Poslednja izmena:
Može li neka preporuka za selfie stick ali da nije baš najgori krš kao ovi što se prodaju po prodavnicama kod nas.

Takođe mi treba i preporuka za štapove za "planinarenje".
 
Kineska gamad :D
10 dana pred 11.11. su digli cene 20-30% za stvari koje ja kupujem, a juce ih spustili na iste cene kao pre 11 dana :D
Danas opet digli da pokriju tih 20-30% "minusa"
Gori su od maxi idea tempo "akcija" :D
 
Može li neka preporuka za selfie stick ali da nije baš najgori krš kao ovi što se prodaju po prodavnicama kod nas.

Takođe mi treba i preporuka za štapove za "planinarenje".

Koja velicina? Ja imam Yunteng 188 i 088 i trenutno su daleko najbolji. 088 je manji i zgodan i prenosenje. 188 je ozbiljiniji i veci. Oba mogu da drze dslr.
 
Koja velicina? Ja imam Yunteng 188 i 088 i trenutno su daleko najbolji. 088 je manji i zgodan i prenosenje. 188 je ozbiljiniji i veci. Oba mogu da drze dslr.

Za telefon, ne aparat. iPhone 6. Ideala bi bila i ako bi mogao mali ***** da se montira, ali mi to nije primarno. Bitno mi je da mogu da zakačim telefon i da imam okidač na dršci (preko sluški).

Prenosivost mi je svakako bitna.
 
Ma ne treba mi nego ne verujem koja cena, kod nas su bili oko 300,400 evra.
Pre bi uzeo neki Xiaomi da probam malo neki kineski fon.
 
Moze pomoc? Narucila sam juce neke mindjuse za pirs, 0,37$, sica boranija. Poslala sam poruku da mi posalju fakturu (uglavnom mi je posalju na mejl sto je i ok, za svaki slucaj da imam). Sad mi stize poruka od njih ,,friend . we sent product as a gift , don't need tax , please don't worry . if you really need it , i will do it soon . welcome shopping . because make a invoice need a lot of time , waiting for your reply .''. E sad, da li da trazim da napisu cenu ili da ostane da je poklon? Koliko sam citala kad na carini vide da pise gift odmah otvaraju. Nije mi problem da platim pdv (cist racun duga ljubav), ali ne zelim da se desi da ih procene na npr 15$.
 
Ma daj, za te sitnice neće ni pogledati paket, ne brini...
 
Vrh Dno