Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Oblik je jeziv, ja nisam mogao ni 5 minuta da ga koristim.
 
Oblik je tu najmanji problem.

Kada kupujes jeftinu kinesku stvar najbolje je da radi na kabl, tako si siguran da ce raditi bar neko vreme
Ako bas mora da bude na baterije najbolje je da koristi klasicne zamenjive baterije
Ako koristi punjive onda neka koristi bar litijumske i to racunaj da ce kratko trajati, a posle sve to baciti i pricati kako kinezi prave smece.
 
Punjive su 1.2V ne znam da li bi i kako radilo. Mene vise ovde 'brine' efikasnost potrosnje baterije, jos dvije baterije koristi sto je mnogo.

Meni mis traje 10+ godina sigurno (onaj logitech najjeftiniji), samo sam mijenjao tastere (omron) na skrolu i kliku 2x. Nema tu sta da ode drugo. A nakupovao sam 10ak tih tastera da imam u rezervi.
 
Ma odustao sam od bezicnog misa. Meni je previse 2 baterije. A i sigurnost punjivog misa je diskutatibilna.
Koristim misa par godina pa kad propadne bacim i kupim opet drugi.
 
Fantech bezicni manjih dimenzija koristi moja sestra,jedna baterija,i nju je promenila posle godinu dana.
PREPORUKA!
 
Ovaj mis koristi obicne baterije,nije mi isplativ.
OK, baterije sam stavio pre više od godinu dana, rade i dalje. Ne koristim ga često, kada treba neki lap da podesim, završava posao.
 
I ja sam naručio par tih s AliExpressa, mislim da su mi bili i po 1€, ali nisam siguran. Rade savršeno, baš jedna od stvari koje je isplativo kupiti.
 
Slažem se
Nema greške koji god da kupiš svi rade dobro
 
Da li ovaj bluetooth može da posluži u kolima, da ga ubacim u Pionir radio (ima usb) pa da se poveže sa telefonom i pušta muziku?
 
Da li ovaj bluetooth može da posluži u kolima, da ga ubacim u Pionir radio (ima usb) pa da se poveže sa telefonom i pušta muziku?
Ovaj je imam u autu. Dobar je. Neki ne mogu da se pune preko USB-a dok rade. Ovaj može. Mikrofon je beskorisan kao i u ostalim tog cjenovnog ranga ali zvuk je više nego zadovoljavajuć.
€ 2,84 19%OFF | Wireless Bluetooth -compatible 5.0 Music Receiver Audio 3.5mm Auto Transmitter Receiver Headphone AUX Adapter Handfree Car PC
 
Bolje uzeti neki Bluetooth transmitter na Cigarette Lighter nego razmisljati o baterijama i punjenju, a jos kvalitetnije parce HW-a.
 
Hvala za info, a ovaj što @Nidzo predlaže imam pa sam mislio nešto bez baterije da bude.
 
Imam xiaomi redmi note 9, hteo sam da kupim adapter usb c na hdmi, jel neko možda kupovao nešto od jeftinijih, da li to radi?
Vidim da imaju neki i sa usb hubom povoljno.

Rankman Type C to 4K HDMI-compatible USB C 3.0

Da li je neko kupovao Ipega PG-9099 Wireless Bluetooth Gamepad ili neka preporuka za android gamepad, ne znam da li može neki žični gamepad sa onim adapterom gore, da baca sliku preko hdmi i radi usb gamepad, piše kao da može. :)
 
Poslednja izmena:
Da li ovaj bluetooth može da posluži u kolima, da ga ubacim u Pionir radio (ima usb) pa da se poveže sa telefonom i pušta muziku?
Ne ne moze nikako.

FM Transmiteri su teski krs osim ako to nije neki xiaomi i slicno.
Imam xiaomi redmi note 9, hteo sam da kupim adapter usb c na hdmi, jel neko možda kupovao nešto od jeftinijih, da li to radi?
Vidim da imaju neki i sa usb hubom povoljno.

USB C HUB 3.0 Type C 3.1 4 Port Multi Splitter Adapter OTG
Ovaj kablic nema hdmi, to je usb c hub
a i da ima redmi note 9 nema hdmi out.
 
Pa ne moras uzimati krs transmitter. Mislim kao i sve ostalo, ima i krseva i vrhunske robe, pa koliko si spreman da platis.

Ja imam Anker Roav F2, mislim da ga ne moze zamjeniti ni jedna ta Aux igrackica na baterije. Jos treba da razmisljam i o tom punjenju. 😛😄
 
Ne ne moze nikako.

FM Transmiteri su teski krs osim ako to nije neki xiaomi i slicno.

Ovaj kablic nema hdmi, to je usb c hub
a i da ima redmi note 9 nema hdmi out.
Hvala, videh posle da je samo usb, linkovao sam drugi adapter koji ima hdmi i usb, ali ako redmi 9 (model je pro) nema hdmi preko usb c, onda ništa, ostaje da castujem bežično, to mi radi preko Anycast wifi adaptera, miracast.
 
Pozdrav svima, dobio sam Ankerov bežični punjač sa kablićem, potreban mi je strujni adapter za quick charge 3.0 sa USB-A portom na njemu.
Imate li preporuku za pouzdan punjač tih karakteristika ?

Hvala.
 
I ako moze preporuka za fontanske nastavke?
I one po rdanjama su sve kineske i to ima bas losih.
Pre svega me interesuje da ima ovakav dupli
 

Prilozi

  • Screenshot 2022-04-12 at 15-49-02 fontanajet_l jpg (JPEG Image, 500 × 500 pixels).png
    Screenshot 2022-04-12 at 15-49-02 fontanajet_l jpg (JPEG Image, 500 × 500 pixels).png
    24.2 KB · Pregleda: 45
@ amdpower

Ako nisi u zoni izuzetno jakog signala , zaobidji sobne antene...

Nije bas za sobu , ali obezbedjuje super prijem signala
mini loga ( 500-600 dinara )

mini loga.jpg
 
Ni jedan strani sajt ne šalje Shimano delove u Srbiju jer Shimano ima ovde direktnog regionalnog zasrupnika
 
Vrh Dno