Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Za proveru pritiska u gumama koristim one aku kompresore, imam 1 kuci, drugi u autu, oni mi deluju precizniji, pouzdaniji i odmah ako zafali doduvam.
Imam zeleni Bosch, koji je kompaktan, ali manometar gresi za oko 0,2 bara.

Imam i ove sa Alija, manometre, ali mi smeta sto nemaju zvucni signal kada je merenje gotovo- bar sam na to navikao.
 
Jel probao neko ove kompresore za duvanje guma? zanimljivo deluje :D
Ja sam skoro npr uzeo ovo
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $15.43 63%OFF | 120W Handheld Air Compressor Wireless/Wired Inflatable Pump Portable Air Pump Tire Inflator Digital for Car Bicycle Balls

Na baterije. I stvarno radi dobro majku mu :D
 
Kako biti objektivan na raznorazne popuste, novcice, poene...specijalne akcije...previse psiholoskih igrica i marketinskih fora. Jedino se treba osloniti na realnu potrebu i dostupni budzet. Najveca korist od postova su preporuke ako je neki proizod zaista dobar, razmjena licna iskustava.
To ti radi Govee.
Lose sam formulisao pitanje,ali sam mislio i na te dodatne opcije mic,music mode,alexa kod wifi...
 
Najbolje je da se prate cene na duzi period i da kupujes kada ti je najniza, pod uslovom da ti nije hitno ono sto juris 😂
 
Ono što je hitno kupuje se ovde ili ti neko donese iz EU ako se pojavljuje u narednih nedelju dana osim ako ne smatraš hitno da je mesec dana.
 
Ja imam Baseus kompresor, povezuje se na auto punjac, 12V. Digitalni je, zadas mu pritisak i stane kad postigne, a kad ga nakacis na ventil mjeri pritisak. Mali je, stane u pretinac, nije veliki kao nekadasnji sto dolaze sa autom, a ima snage. Za nesto manje od 5min naduva potpuno izduvanu gumu.

Dobra stvar, po meni mjeraci pritiska su skoro beskorisni, ako ne mogu doduvati ako/kad zatreba.
 
Koji ti je to baseus tako kompaktan? Ja imam fabricki vw/audi, evo vec treci auto iz kog ga prebacujem tamo ovamo, neunistiv.
 
Koji ti je to baseus tako kompaktan? Ja imam fabricki vw/audi, evo vec treci auto iz kog ga prebacujem tamo ovamo, neunistiv.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
BAM49.22 38%OFF | Baseus Car Inflator Pump 12V Smart Electric Car Tire Pump 150 PSI LED Display Car Tyre Air Compressor for Bicycle Motorcycle
 
@dragan76

Jesam , i Goldenfir i Weijinto i KingFast 120/128GB
Ako dodje ispravan primerak i prvih par dana sve radi OK ,
kasnije nije bilo problema.
Stare konfiguracije se bukvalno preporode u odnosu na HDD.
( prosle godine u ovo doba su bili 6$ )

Rusi su napravili gomilu testova svih modela - postavljali smo
linkove par puta
npr.
 
Rade posao za neke nebitne namene, moj Goldenfir od 500GB koristim za privremeni bekap ili transfer nekih ne toliko bitnih stvari.

Ima odziv SSD ali nije pogodan za stalan transfer ogromnih fajlova jer se oseti zasto je toliko jeftin.

U svakom slucaju je opet pogodan da se osvezi neka starija masina ako se uzme za neke bas sitne pare jer su i kod nas SSD prilicno jeftini u odnosu na Ali.

Moj sam platio oko 14$.
 

Prilozi

  • 20240503_161447.jpg
    20240503_161447.jpg
    177.1 KB · Pregleda: 110
  • 20240503_161500.jpg
    20240503_161500.jpg
    217.3 KB · Pregleda: 116
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
RSD2,525.72 58%OFF | XUDA NEW Wireless CarPlay Android Auto Wireless Adapter Smart Mini Box Plug And Play WiFi Fast Connect Universal For Nissan

Neko poručivao ovo?
Imam wired Android auto u kolima, treba mi za wireless jer me smara žica.
 
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
RSD2,525.72 58%OFF | XUDA NEW Wireless CarPlay Android Auto Wireless Adapter Smart Mini Box Plug And Play WiFi Fast Connect Universal For Nissan

Neko poručivao ovo?
Imam wired Android auto u kolima, treba mi za wireless jer me smara žica.
Ja sam uzimao neki kockasti cca 17e + 1000rsd za namete u NS :( (postoji varijanta i za android auto i za Car play) i nisam zadovoljan (car play) Svaki peti razgovor koji prihvatam ne aktivira se ton :( Javi utiske
 
Ja sam za $27,74 pre jedno mesec dana kupio ovaj dole i za sada perfektno radi.
"Instalacija" je brza i jednostavna, povezivanje je izuzetno brzo, mogu reći da radi bolje nego Motorola MA-1 koju sam imao pre toga (kupljena u USA) i koja je riknula koji dan nakon isteka prve godine.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240504_011742.jpg
    Screenshot_20240504_011742.jpg
    68.8 KB · Pregleda: 101
  • Like
Reagovanja: MT
A gde se drže ti kockasti? Ovo mi je zgodno jer se ubode u USB koji svakako ne koristim.
 
Meni su dva USB u kaseti između prednjih sedišta tako da je meni tu zgodno ali generalno može da se ubode bilo gde jer ni kabl nije dug ni dongle nije veliki.
 
Kod mene je samo jedan port predviđen za android auto, i on je u naslonu za ruku tako da nije strašno
 
Treba mi preporuka koji punjac da uzmem za Galaxy S23 Ultra? Znam da je Anker sigurica, ali ne znam koji model da uzmem

Imam ovaj kabal od 60W, da li je on dobar za S23 Ultra?

Planiram ovu futrolu da uzmem

Kao i ovo zastitino staklo

Ako neko ima bolji predlog neka pise, jer na zastitu telefona ne zelim da stedim, ipak je jeftinije od zamene ekrana 😂
 
Poslednja izmena:
Ja sam za $27,74 pre jedno mesec dana kupio ovaj dole i za sada perfektno radi.
"Instalacija" je brza i jednostavna, povezivanje je izuzetno brzo, mogu reći da radi bolje nego Motorola MA-1 koju sam imao pre toga (kupljena u USA) i koja je riknula koji dan nakon isteka prve godine.
Ovaj i meni deluje najpouzdanije, najviše pozitivnih ocena ima ali je meni jedan jedini USB port na dashboard-u tik uz multimediju 🙄 visilo bi mi ovo... ili opet imalo žicu od 30cm do mesta gde bi stajao dongle. Zato mi je zapao za oko onaj što izgleda kao stick.
 
Razumem te u potpunosti.

Inače kabl nije ni blizu 30 cm (mada mi možemo pokušati da prodajemo ženama da je taj kabl te dužine).
 
Vrh Dno