Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

@SuperStarr
Ta karbonska merila moraš malte ne pre svakog merenja da resetuješ jer znaju da lažu za 0,1 a pošto je najeftiniji koji si uzeo sigurno meri na desetu jer imam takav i služi mi kad treba nešta na brzaka izmeriti da znam orjentacionu meru a za fine stvari tu je prastari klasičan mebin šubler. Imaš kod nas za nekih 2-2,5k din. metalni sa istom glavom i meri na stotu. Neisplativo je dovlačiti iz Kine osim ako ne natrčiš na neku bolju akciju ili na choice da bude free shiing.
 
@SuperStarr
Ta karbonska merila moraš malte ne pre svakog merenja da resetuješ jer znaju da lažu za 0,1 a pošto je najeftiniji koji si uzeo sigurno meri na desetu jer imam takav i služi mi kad treba nešta na brzaka izmeriti da znam orjentacionu meru a za fine stvari tu je prastari klasičan mebin šubler. Imaš kod nas za nekih 2-2,5k din. metalni sa istom glavom i meri na stotu. Neisplativo je dovlačiti iz Kine osim ako ne natrčiš na neku bolju akciju ili na choice da bude free shiing.
Ako imaš preporuku za neki metalni da digitalnom glavom - ostavi link ili oznaku modela, siguran sam da će još nekome značiti.

@bakara Svestan sam svega toga, potreban mi je neki da digitalnom glavom za potrebe prezentacija.
 
Treba mi preporuka za narukvice za smartwatch Zeblaze Vibe 7 pro. Imam tamniju verziju. Jeste kupovali gde da je prroveren kvalitet?
 
@SuperStarr
Ne mogu da preporučim jer nisam koristio a ni gledao po radnjama. Za metalne šublere nisam siguran da li je kljun gde je glava metalni ili od fibera ali pokazuju meru u stotim delovima mm što znači da je manja greška u merenju. Ima i na AE tih što mere u stotu ali zbog težine je poštarina žešča. Sebi sam kupio par običnih i razdelio a jedan ostavio sebi. Vizuelna razlika je oni što mere 0,1 nemaju na glavi vijak za fiksiranje položaja dok sa merenjem 0,01 imaju vijak. Za sebe razmišljam da trknem do Pančeva ako mogu da natrčim na šubler sa satom. Ako pomaže mogu da ti pozajmim za prezentaciju taj od fibera sa merenjem 0,1 koji si okačio.
 
@H.U.D. te spravice nikada ne koristim u cugu da bi video koliko drzi baterija, uvek koristim priliku da dopunim, uglavnom posle svake upotrebe, ako mi je pri ruci punjac, tako znam zasigurno da me pri sledecoj upotrebi nece izdati. Jedino da ostavim da radi u prazno i da stopam koliko ce izdrzati.
ma naravno, nego sam mislio da ne otkaže u sred izduvavanja prašine iz kućišta kompa, ili usisavanja mrvica sa sedišta u kolima, nikakvi "teški radovi"
 
Da li ne neko kupovao NVME KC 3000 ? Zapravo siguran sam da sam ovde negde pričitao da jeste. Kakvi su utisci posle mesec dana rada ?
 
Mislim da je bas dosta l
Da li ne neko kupovao NVME KC 3000 ? Zapravo siguran sam da sam ovde negde pričitao da jeste. Kakvi su utisci posle mesec dana rada ?
judi uzelo kad je bila ona akcija pa plus kuponi, coini. Ljudi su uzimali za neke smesne pare.
Dobijali su ljudi i u kineskom box pakovanju, a bilo je i blister pakovanja. Isti je disk i isto radi kao da je kupljen bilo gde drugde.
Ja licno sam uzeo 2, jedan je srecan u kompu, a drugi ceka da se ubaci u kucni server.
 

Mislim da je bas dosta l

judi uzelo kad je bila ona akcija pa plus kuponi, coini. Ljudi su uzimali za neke smesne pare.
Dobijali su ljudi i u kineskom box pakovanju, a bilo je i blister pakovanja. Isti je disk i isto radi kao da je kupljen bilo gde drugde.
Ja licno sam uzeo 2, jedan je srecan u kompu, a drugi ceka da se ubaci u kucni server.

dajte neki link
 
Neko je nedavno pitao za one duvalice... Danas mi je stigla. Brutalno kako duva, ima ozbiljnu tezinu kada se uzme u ruku.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $24.57 58%OFF | Portable Compressed Air Duster Blower Cleaner USB Charging Computer Household Blower Cleaner Car High Power Powerful Cleaning

kakva su iskustva
mene zanima za elektorniku, jel može lepo da pročisti sitnije otvore tipa ulaze na telefonima
isplati li se, nije jeftino baš
 
Ja sam kupio 11.11 ovu za 16eu

Nedavno sam odradio čišćenje kućišta računara i moram priznati da je odradila zadovoljavajuće posao. Moja duvaljka ima tri različite brzine, ali na najjačoj, efekat izduvavanja je zaista dobar. Ako si u Beogradu, mogu ti dati na probu pa sam presudi da li bi ti vršila posao.
 
To je ta, kao moja...bila neka casa sa vodom na stolu,kad sam okrenuo u pravcu vode izduva je poplavu napravi :D
Dobra je stvarcica, patos u autu izduva bas lepo, onaj recimo deo izmedju sine sedista i vrata, gde se obicno svasta zavuce i sa usisivacima nije bas dostupno za usisiati,ovaj izduva samo tako.
 
Kad je procackas malo javi kakva je.

Jel kabl kruta ili meka varijanta?
 
Uzeo sam triple sa 10m kabla. Samo sam prebacio na engleski i probao. Sve tri rade, Slika je, za mene, iznenadjujuce dobra. Jest' da im pise da je 1080p ali nisam verovao. :) Kabl je krut. Memorijska mi ne treba ali cu reda radi, kada budem nasao neku, morati da probam.
 
@GhostFace @e46glogi Da li ta duvaljka ima mogucnost das pumpa gume na biciklu (da li ima taj adapter), i da li je dovoljno jaka da napumpa gumu na 4 atmosfere?

offtopic:
Zasto vecina linkova koje delite ima subdomen 'vi' ? Jel' to browse-ujete po AE kao vijetnamci? :)
Npr:
Kod:
https://vi.aliexpress.com/item/1005005872673268.html
 
Nazad
Vrh Dno