Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Za coine nije poenta koliko može da se sakupi već kolika je namera da se potroši, uobičajeno je 2% popusta ali ne za sve proizvode pa na sakupljenih 50$ coina ako se troši oko 1000$ eto uštede od 2-5%
Meni je limit 5000 a ne potrošim to jer retko kupujem gde je bitno da imam popust 2-5%.
 
Stiglo ovo cudo danas, placeno 50% manje od navedenog, radi ok na prvu loptu ali videcu jos od sutra.



Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $2.55 45%OFF | Essager USB C 3.0 OTG Adapter Type C To USB Type C PD 240W Digital Display Data Data Adapter 100W For Macbook Pro Air Samsung
 

Prilozi

  • 20240223_182356.jpg
    20240223_182356.jpg
    98 KB · Pregleda: 172
@SuperStarr
Da li si ikada lemio?
Za staru vodovodnu instalaciju sa olovnim cevima odlični su "kalaji" iz Kine, postoje žice za lemljenje sa 1, 3, 5 kanala ispunjebih fluksom i nekakovom mešavinom Sn i Pb ili pak sa bezolovnim sadržajem.
Bilo šta što ima nisku temperaturu topljenja i sa čime može da se radi.
U Srbiji nema ispod 2000 Dinara za 250g, na Aliju je ipak značajno jeftinije.
Kako god, naručio sam par različitih od 0,5mm do 1mm, na osnovu komentara pa ćemo videti kakvi su kada stignu.
 
Ne valja taj, bolje uzeti onaj od 2000 dinara što je baš grooming set, Remington, isto prodaje Lidl.

Meni stigao Mini PC, i znao sam da je mali ali da je baš ovolliko mali nisam očekivao.
Nešto širi od miša koji koristim, iste visine kao najviša tačka na mišu i nešto kraći.
 
Ne valja taj, bolje uzeti onaj od 2000 dinara što je baš grooming set, Remington, isto prodaje Lidl.

Meni stigao Mini PC, i znao sam da je mali ali da je baš ovolliko mali nisam očekivao.
Nešto širi od miša koji koristim, iste visine kao najviša tačka na mišu i nešto kraći.
Koji mini pc? Carina?
 
Carina BG, ništa nije naplaćeno. Mini PC je FIREBAT T8 Pro Plus.
 
Odličan je samo ima taj "problem" (koji u stvari i nije realan problem) sa pregovaranjem dok ne usaglasi sa uređajem kako će ga puniti (pomenuto na prethodnim stranama).
Ja sam ga platio oko 20$ tako da je za 15$ odlična kupovina.
 
Jel to važi za sve uređaje - telefone/laptopove ili "samo" neke od njih?
 
Sta kazete, jel ono neko ovde na forumu kupovao nesto slicno?


Ovo je neki R36S, videh na youtubu da moze da tera igrice sa Amige i prvenstveno me zbog toga zanima. Ima li neko iskustva sa ovom spravicom?
 
Uzeo sam ja tu konzolu, ocekujem je sledece sedmice. Ali nemam nameru da je odmah koristim, tj da je dam klincima, sacekace neku priliku.
I ja sam blizu da je porucim, al bih voleo da znam da li dodju neke instalirane igre sa Amige ili za njih treba malo gimnastike
 
Znate li da li 65W GaN punjači mogu da podrže Xiaomi 67W brzo punjenje? Nigdje na internetu ne mogu da pronađem takvu informaciju. Pretpostavljam da 67W koristi 11V/6.1A kombinaciju.
 
Jel to važi za sve uređaje - telefone/laptopove ili "samo" neke od njih?
Kada napaja jedan uređaj, maksimum bude 2 te "negocijacije" između uređaja i punjača. Po nekada sve proradi "iz prve".
Kada je jedan uređaj već priključen, pri dodavanju drugog dolazi do novih "negocijacija" između svih povezanih uređaja i tako sa svakim sledećim dodatim.
Ovo zna da živcira ali sve ukupno traje 1 sekund a kao što je opisano na nekoj od prethodnih strana - baterije uređaja ovo "ponovno povezivanje" ne primećuju.

Inače, punjač je mlak kada napaja snagom blizu deklarisane maksimumu, nema neprijatnih mirisa ili čudnih zvukova, u ruci deluje kvalitetno odrađeno.
Sta kazete, jel ono neko ovde na forumu kupovao nesto slicno?
...
Ovo je neki R36S, videh na youtubu da moze da tera igrice sa Amige i prvenstveno me zbog toga zanima. Ima li neko iskustva sa ovom spravicom?
@Corvus Corax
 
Znate li da li 65W GaN punjači mogu da podrže Xiaomi 67W brzo punjenje? Nigdje na internetu ne mogu da pronađem takvu informaciju. Pretpostavljam da 67W koristi 11V/6.1A kombinaciju.
Ja imam ovaj punjac ne moze 67w na Xiaomi samo obican Turbo Charge.
 
kako da izađe opet ono 3 itama i besplatna poštarina
 
Klinac voli RGB miseve, ima li neko da je narucivao na Aliexpresu isti? Hvala

Takodje mi trebea NEKI hdmi 2.0 KABAL minimum da je 5m! Neko iskustva sa time sa Alija ?
 
Neće nešto. Ja sam na Brave brauzeru

Izgleda da može samo preko mobilnog
 
Poslednja izmena:
@X4K3P

Univerzalni GaN 65W punjaci su uglavnom
5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3.25A

Xiaomi , Huawei , Motorola... koriste svoje standarde 11V 6A

Pokusaj da nadjes "original" Xiaomi MDY-12-EH

@Gru69

To su standardne Choice cene ( ~10$ ) za univerzalne 65W GaN
punjace ( Toocki , Kuulaa , Asometech )

@vladat1

3+ items from US $2.99
 
@X4K3P

Univerzalni GaN 65W punjaci su uglavnom
5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3.25A

Xiaomi , Huawei , Motorola... koriste svoje standarde 11V 6A

Pokusaj da nadjes "original" Xiaomi MDY-12-EH

@Gru69

To su standardne Choice cene ( ~10$ ) za univerzalne 65W GaN
punjace ( Toocki , Kuulaa , Asometech )
Kad smo vec kod punjaca i xiaomia koji kabal od 1.5m podrzava turbo punjenje? Listao unazad nisam nasao.Iskupovao gomilu i nista.
 
@X4K3P

Univerzalni GaN 65W punjaci su uglavnom
5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3.25A

Xiaomi , Huawei , Motorola... koriste svoje standarde 11V 6A

Pokusaj da nadjes "original" Xiaomi MDY-12-EH

@Gru69

To su standardne Choice cene ( ~10$ ) za univerzalne 65W GaN
punjace ( Toocki , Kuulaa , Asometech )

@vladat1

3+ items from US $2.99
hvala
 
@acep

Da li koristis original Xiaomi punjac ( i koji )
ili neki univerzalni ?

Za koji model telefona ti treba - tj. 33W ili 67W ?

Ja sam u par navrata sa RN9Pro u par razlicitih kombinacija
univerzalni punjac/kabal dobijao 27W punjenje ali ne pise
Mi Turbo Charging
 
Mislim da ni sa jednim "originalom" na kom je utisnuto 6,7 ili 10A
i Xiaomi punjacem i RN9Pro NISAM dobio Mi Turbo Charging.
Imam jedan "original" sa AE , 1m - narandzasti konektori , ne pise 6,7,10A
i sa njim radi Turbo na RN9Pro , ali na zalost nemam pojma gde na AE je kupljen.

7A.jpg
 

Prilozi

  • 20240203_162851.jpg
    20240203_162851.jpg
    129.7 KB · Pregleda: 100
Vrh Dno