Šta je novo?

Aliens: Colonial Marines - 8. Putnik na PC

pa ne ono ne kontam onoliku razliku izmedju demo-a i krajnje igre

pa to nisam video jos od lansiranja PS3 :d
 
O'Neil je car, idu mi suze @5+ min. :)
 
Ne znam šta se desilo sa ovom igrom. Trebala je da bude dobra. Ali sve mi izgleda tipa "hajde da ovo skrpimo kako god i dignemo neku lovu".

Ne znam jeli ko gledao ovaj klip ali igra izgleda dosta različito u onome što su nam prezentirali da ćemo dobiti i šta smo dobili.

What the hell happened to Aliens: Colonial Marines?



Ovaj lik radi na remejku klasika iz 2000. godine - Aliens vs Predator, na Crysis 3 enginu. Pa možda i bude nekakva nada da se zaigra Alien sa dobrom atmosferom.

Aliens vs Marines gameplay (Cryengine 3 mod)
 
Neverovatno, demo izgleda bolje od final-a...
 
verovatno je da je demo samo neka animacija, ne igra :)
 
Nije animacija, real time je, pričali su da su drugi developeri sve izbacili, verovatno nisu znali da optimizuju. Daleko ono od animacije izgleda. A ništa šta ne postoji nije u demou. Inače WiiU verzija izgleda i gore. Nesposobnost developera i ništa drugo.
 
Da Angry Review se uvek gleda pre nabavke nove igre :D

@Mau53r - ovaj mod deluje dobro, samo da ubaci muziku iz aliena i da jos malo poradi na atmosferi... i da moze da skloni onaj radar , jer ovako nije to to :p
 
Ne znam šta se desilo sa ovom igrom. Trebala je da bude dobra. Ali sve mi izgleda tipa "hajde da ovo skrpimo kako god i dignemo neku lovu".

Ne znam jeli ko gledao ovaj klip ali igra izgleda dosta različito u onome što su nam prezentirali da ćemo dobiti i šta smo dobili.

What the hell happened to Aliens: Colonial Marines?



Ovaj lik radi na remejku klasika iz 2000. godine - Aliens vs Predator, na Crysis 3 enginu. Pa možda i bude nekakva nada da se zaigra Alien sa dobrom atmosferom.

Aliens vs Marines gameplay (Cryengine 3 mod)


ja mislim da nema leba od toga...
 
Jedino sta se mozda desilo je, da su zbunili Demo sa Final-om. I release-ovali pogreshin build. lol
 
Probao sam malo da igram, podnosljivo je ali ne verujem da cu zavrsiti. Alien Swarm i dalje ostaje najbolja alien igra.
 
Kraj je epic! Igras, igras i bam! credits! :d
 


Ovaj mi je još bolji od Angry Joe-a... pogledajte ceo klip... :p
 
Poslednja izmena:
Ne kapiram deo sa citatima sa GT-a i GI-ja? Oba sajta su napljuvala igru, ocenili je oko 4 - 5 ...
 
Mislim da je glavni problem što oni nemaju resurse da urade multiplatform igru i na kraju su izbacili smeće sa kojim će proći gore nego da su uradili igru samo za PC.
 
Pitam se dal su developeri pogledali Angry Review... I pitam se... dal su zaradili neke pare(Ako jesu onda do kjuka) :)
 
S ozirom koliko je ulozeno u igru (pominje se 50-60 miliona $), tesko da ce imati zarade. A bice i samaranja na relaciji Sega-Gearbox izgleda...

Zanimljivo stivo:

5doXCLH.jpg

http://www.reddit.com/r/Games/comments/18nmgd/i_was_a_tester_on_aliens_colonial_marines_ama/
 
Iako sam veliki fan (filmskog) serijala ne mogu sebe da nateram da nastavim igru....
Ko god je programirao O'Neila je za mene - BOG. Jer O'Neil je retardiran covek. Odnosno bot. :smash:
Cini mi se da bi igra bila mnogo bolja i laksa za igranje da me ne prati takav 'saborac' :)
 
Ko koga tu J pitaj boga... A vidim onaj tester pominje da prave novu Alien igru za nove konzole...
 
Joj tuge, preleteo sam ovu igru sto sam brze mogao, obrisao je i vec zaboravio na nju :)
 
A šta im je ono sa kenjarom što razmazuju po zidovima, bože sveti?! :d
 
Ja sam od malena veliki fan, uvek kupovao sva DVD izdanja, stripove, figure, igračke... Stvarno obožavam Alien serijal toliko da sam mesec dana proveo modelirajući kraljicu iz drugog dela:







...ali ova igra čak i za mene fanboya je teški leš, jadan konzolni port.

(Btw, poslednje 2 fotke su vam 1920x1200 wallpaperi :) )
 
odlican rad
 
Super izgleda, hvala.
 
Nazad
Vrh Dno