Šta je novo?

Alcatel OT-997

Naravno,a i svako može da pravi zlonameran softwer,jer je android open source....
 
Dugo sam vec na XDA, a tako nesto jos nisam cuo, ni video. Brujalo bi o tome, udarna vest bi bila na XDA News.
 
a telefon mu je u fazonu

safe_image.php
 
Da, ali si to trebao uslikati kad si i one skrinsotove... :D Punjenjem se resetuje tajmer.
 
Da da na to... To je jako malo, sem ako nemas brdo sinhronizacija, jer ti se cesto budio telefon i da si na 3G-u. Devojka moja izvuce oko 4h minimum, a ima 2-3 sync-a i 50% osvetljenje. Uptime je izmedju 24-30 sati.
 
Imam više od 7 sinronizacija uključenih(3gmaila,2 emaila,google+,twitter,dropbox,skydrive)
 
130 i kusur stranica o Alkici,a tako malo problema sa istom.
Stvarno sam ponosan.

Takodje preporucujem kopile za navigaciju,
Odlican program,brzo hvata satelite i ima svezije mape od IGOeta.

Probajte,necete se pokajati...
 
Meni je sve ukljuceno 3g , wifi, sinhronizacija 2 maila.....nikada nista ne gasim....uz extremno koriscenje, a uverila sam se pre neki dan kad sam isla na put....drzi bateriju jedan dan i malo jace , sto nije lose!
 
Sto se baterije tice, app battery doctor je dobar za punjenje 997, jer nema onog naglog pada od 100-90%. Drugo, ja pre neki dan, napunio tel do kraja, pa ga resetovao 93%. Onda ponovo na punjac i do 100% je trebalo oko pola sata. E tek tada mi je baterija trajala ceo dan sa solidnim koriscenjem. Ali nikad nije izdrzala ceo dan (24h) sa vise od 3.5 sata uklj displaya. Najvise me nervira sto u prodavnici gde sam kupio se ocigledno ne razumeju u telefone, a kad se ***** ne razume u nesto, onda ismeva pametnog.
 
Ja sam uradio i kalibraciju nakon tog resetovanja (2 puta) i punjenja, ali u sledecem ciklusu je opet moralo da se resetuje. Battery doctor donekle ispravlja situaciju sa njegovim rezimom punjenja.
 
Ok. Bas cu probati Battery doctor,valjda ce doneti neko poboljsanje..
 
Ух, ух то је баш лоше:(
О боже, уопште нисам хтео да пишем ништа на овој теми.модови бришите овај мој пост:D
 
Poslednja izmena:
Za šta će ti oba cloud sevisa u isto vreme(odjavi se sa jednog).
Eeej, 3 Gmaila,a đe ti je Facebook.Moraš da imaš makar 2 profila,jedan javan,a drugi samo za bliske ljude i porodicu...:D;)
 
,a đe ti je Facebook.Moraš da imaš makar 2 profila,jedan javan,a drugi samo za bliske ljude i porodicu...:D;)
Facebook sam samo nekoliko puta otvorio iz radoznalosti i delovalio mi je mnogo nabacano i konfuzno i od tada (prošlo dobre 3 godine) ja na face nisam ušao a svaki android telefon koji sam imao posle roota uvek je prvo padao uninstal facebook app-a
 
Ух, ух то је баш лоше:(
О боже, уопште нисам хтео да пишем ништа на овој теми.модови бришите овај мој пост:D
Ma nemoj da se nerviraš,ima ovde dosta njih nepismenih što postuju samo bisere ili podbadaju ovde ljude koji se trude da nešto pametno napišu...
@NightCrawler,ovo za Face je satirična ironija ili alegorija.:test:
 
@demijan
Nazovi kako hoces ali ja faceu ne prilazim :)
 
Poslednja izmena:
Ma nemoj da se nerviraš,ima ovde dosta njih nepismenih što postuju samo bisere ili podbadaju ovde ljude koji se trude da nešto pametno napišu...
@NightCrawler,ovo za Face je satirična ironija ili alegorija.:test:

Neverovatno umeće, ozbiljno. Zar ne dosadi nekad?
 
POZZ drugari evo i jos dve objave na Fejs stranici Nemackog Alcatela,pitao covek kad ce JB i oni odgovorili, i pitao covek koji telefon da uzme 992D ili 997D

Erik Wagner
Get the 997D for an update on Jelly Bean?
ALCATEL ONE TOUCH GERMANY Hi Erik, there is an update on Jelly Bean will be 4.1, which is expected to be available mid-year! An update to version 4.2. is not planned. The exact date and any other information we will announce. Greetings!


Akin Series
hello people,
I wanted to get a dual SIM mobile phone. 've only seen these 997D 2 currently on the market and 992D. Now I wanted to ask what is new and what is sometimes better your opinion. So if someone can tell how each phone is.
ALCATEL ONE TOUCH GERMANY Hi Akin, it depends on what you need and exactly how much money you want to spend. For ALCATEL ONE TOUCH 997D (which is the slightly newer model and in the summer an update to Android Jelly Bean gets) there is a detailed http://www.technoviel.de/2012/11/alcatel-one-touch-997d-ultra-ausfuhrliher-testbericht-im-video/


http://www.facebook.com/AlcatelOneTouchDE

A evo i odgovora meni Alcatela Nemacka pisao sam im na mail pre neki dan,ljudi mi se ladno izvinjavaju sto trenutno nema JB updata.

Name:
Goran

Country: Germany

Subject:
Update 997D

Message:
Good day.I must first say that I am very pleased with the Alcatel OT 997D. I'd like to ask is whether and when to plan an upgrade OT 997D to Android 4.1 JB. thanks for the reply

Dear Goran,
Sorry that Alcatel OT 997D doesn't support upgrade to android 4.1 at present.
We sincerely apologize the inconvenience!Dear ,


Should you have another request, do not hesitate to contact us.
Thank you for choosing Alcatel!

www.alcatelonetouch.com

Tako drugari manje slu[ajte HEJTERE i manje nasedajte na njihove provokacije....JB stize uskoro :D ;)
 
Nazad
Vrh Dno