Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Znači sve igre koje si kupio preko Ukrajine su na engleskom i nisu region locked. Hvala na odgovoru
 
Da li je neko probao na Steamu da napravi novi nalog na Argentinu/Rusiju/Tursku i da koristi Revolut? Ili privacy.com?
Deluje mi da bi vam ovi servisi mozda resili probleme.
 
Gde uzeti Game pass ultimate 12 meseci?
Vrtim sajtove svuda out of stock.
 
Da li će na EpicGames za BlackFriday da bude veća sale u odnosu na ovu Halloween sale ili će biti isto?
 
To ces morati njih da pitas...
 
U glavnom na tim "popustima" cene budu veće nego na redovnim sniženjima.
 
Iz nekog razloga mi ne prolazi uplata na Epicu (Ukrajina). Možda ne funkcioniše na ortakovom nalogu jer pokušavam da se ulogujem na njegov i kupim nešto. Da li bi neko mogao da me kontaktira u PM, pa da mu dam podatke da se uloguje i uzme to što nam je potrebno, pa ja samo da mu prebacim pare? Sa kuponom ispadne nekih 600 din.
 
Iz nekog razloga mi ne prolazi uplata na Epicu (Ukrajina). Možda ne funkcioniše na ortakovom nalogu jer pokušavam da se ulogujem na njegov i kupim nešto. Da li bi neko mogao da me kontaktira u PM, pa da mu dam podatke da se uloguje i uzme to što nam je potrebno, pa ja samo da mu prebacim pare? Sa kuponom ispadne nekih 600 din.
Da li ti kaze da ti je zabranjeno da kupis?
Ja sam morao da se izlogujem iz klijenta, odem u browser sa VPN i kupim tako.
 
Da li ti kaze da ti je zabranjeno da kupis?
Ja sam morao da se izlogujem iz klijenta, odem u browser sa VPN i kupim tako.

Ranije mi nije dozvoljavalo preko browsera, uvek morao preko aplikacije. Pokušao sam sad i tako i neće, samo piše "Your payment is cancelled", a kad pokušam sa druge dve kartice, onda mi traži verifikaciju kartice tako što mi skine deo para sa nje, samo što mi ništa ne skida sa računa, pa ne mogu ni da verifikujem.
 
da li Hunt: Showdown bude nekad na vecem popustu od 50%?
 
Ranije mi nije dozvoljavalo preko browsera, uvek morao preko aplikacije. Pokušao sam sad i tako i neće, samo piše "Your payment is cancelled", a kad pokušam sa druge dve kartice, onda mi traži verifikaciju kartice tako što mi skine deo para sa nje, samo što mi ništa ne skida sa računa, pa ne mogu ni da verifikujem.
I meni je trazio verifikaciju. Skine iznos manji od 1$ i trazi da upises taj iznos i odmah ti to vrati. zatim mozes da platis. Moja kartica je master card iz mts/posted banke.
koristio sam adguard vpn za ukrainsku adresu.
Ponudio bih da ti to odradim, ali ne bih da vezujem karticu na dodatni nalog, i ovako sam na granici sa VPN. Jos sam kontaktirao podrsku jer mi je kupovina u app bila zabranjena i lik mi kaze da moram da "iskljucim" vpn jer me app vidi na drugoj adresi od registrovane :D. ja reko, jao da, to je na ruteru bilo podeseno. A fazon , naplata ide u rsd sa srpske kartice :D
 
I meni je trazio verifikaciju. Skine iznos manji od 1$ i trazi da upises taj iznos i odmah ti to vrati. zatim mozes da platis. Moja kartica je master card iz mts/posted banke.
koristio sam adguard vpn za ukrainsku adresu.
Ponudio bih da ti to odradim, ali ne bih da vezujem karticu na dodatni nalog, i ovako sam na granici sa VPN. Jos sam kontaktirao podrsku jer mi je kupovina u app bila zabranjena i lik mi kaze da moram da "iskljucim" vpn jer me app vidi na drugoj adresi od registrovane :D. ja reko, jao da, to je na ruteru bilo podeseno. A fazon , naplata ide u rsd sa srpske kartice :D

Ne vezuje se kartica, samo odštikliraš opciju :) Sad sam probao na svom nalogu i kupovina prolazi, ali kod ortaka ništa ne pomaže. Imam dve Master kartice i jednu Visu u Komercijalnoj i ne skida ništa sa njih za verifikaciju.
 
Od pre par meseci sam poceo da koristim https://gg.deals/, meni mozda cak i najbolji sajt za pretragu cena... tu mi je negde rame uz rame sa allkeyshop, samo mi mi jos lepse izgleda, sto doduse i nije toliko bitno.... vidim da ga nema u prvom postu, pa bih predlozio da se ubaci.
 
Game Pass for PC mesec dana ponovo 1 USD.
 
Kakva je procedura za uzeti ovo? Ja probao da povezem paypal ali nece da sljaka.
 
Ta akcija je bila i pre par meseci. Probao da uzmem nasom karticom i naravno da ne moze. Verujem da treba nalog za USA ili neku drugu zemlju i VPN, pa na taj nacin da se aktivira. E sad da li ti treba VPN da bi igrao posle, to ne znam, pa sam odustao, mrzelo me da se cimam toliko. Ali ako postoji neki laksi nacin, neka neko baci informaciju.
 
Ja sam kupovao odyssey i bio je na ruskom, nije bilo mogucnosti da se prebaci na engleski.
Mozes da kupis, instaliras i vidis da li je meni, audio, titlovi na engleskom. Ako je na ruskom trazi refundaciju, mislim da je samo bitno da si igru igrao krace od 1 sat, tako sam ja uradio.
 
Uzimajte Ubisoft igre preko turskog epica, imacete sve na engleskom.
 
Iz nekog razloga mi ne prolazi uplata na Epicu (Ukrajina). Možda ne funkcioniše na ortakovom nalogu jer pokušavam da se ulogujem na njegov i kupim nešto. Da li bi neko mogao da me kontaktira u PM, pa da mu dam podatke da se uloguje i uzme to što nam je potrebno, pa ja samo da mu prebacim pare? Sa kuponom ispadne nekih 600 din.

Još jednom da pitam da li bi neko pomogao, kupon traje do ponedeljka :)
 
Vrh Dno