Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Samo DLC nije komplet igra...

Evo jedan GOG kod za odlične retro naslove:

UDAS9B226360FC241A

Alpha Mission, Athena, Crystalis, Ikari Warriors, Ikari Warriors II: Victory Road, Ikari Warriors III: The Rescue, Guerrilla War, P.O.W.: Prisoners of War, Prehistoric Isle, Psycho Soldier, Street Smart, TNK III, Vanguard, Chopper I, Fantasy, Munch Mobile, SASUKE vs COMMANDER, Time Soldiers, Beast Busters, Bermuda Triangle, Ozma Wars, Paddle Mania, S.A.R. - Search and Rescue, World Wars
 
Zao mi sto nisam pokupio ovaj metal slug
Metal SLug je vredan pažnje, ja sam se malo ohladio od igranja naslova, već sam u godinama, ali ti stariji naslovi ti vrate nostalgiju, a posebno ovaj set igara ovako spakovan, a nije ni skup (2 pakle mal***a)
 
ali cek, ovo sto ljudi kace nisu kodovi za igre, vec samo za popust, na primer 50% od cene..
Ili gresim ?
 
ali cek, ovo sto ljudi kace nisu kodovi za igre, vec samo za popust, na primer 50% od cene..
Ili gresim ?
Pa i ne grešiš, uglavnom kada se pušta kod na GOG-u to je uglavnom sniženje na neki naslov, tipa 40,50,60+ popusta...

Na ovaj moj gore je bilo 70% po setu.
 
Metal SLug je vredan pažnje, ja sam se malo ohladio od igranja naslova, već sam u godinama, ali ti stariji naslovi ti vrate nostalgiju, a posebno ovaj set igara ovako spakovan, a nije ni skup (2 pakle mal***a)
Mhm, ne znam, ja to pikam i dan-danas na "Mame 32"
 
Isto i kod mene 🙄
 
Pa ako već imaš steam kolekciju, svakako kupi Steam cd
 
Gdje je najjeftinije uzeti minecraft? Klinac me danima zapitkuje
 
Gdje je najjeftinije uzeti minecraft? Klinac me danima zapitkuje
Gamivo 15 eurića

Evo GOG kod sa popustom od 70% na naslov Kingdom Come: Deliverance Royal Edition

NM3D4DE8984E590503
 
Ima za Argentinu.
Treba VPN samo za aktivaciju a onda ne mora kad se igra?
 
Ja sam uzeo regularno bez VPN, doduše prošle godine, ali ne verujem da se tu nešto menjalo sa cenama.
 
Možda sam se ja prebacio, možda je bila desetak dolara a ne par, ne mogu da nađem transakciju da proverim.
 
Ja sam krajem Avgusta uzeo sestriću, najjeftinije sam našao na Gamivo.
Pre toga sam mojim klincima kupio i za još par dece od rođaka.
I treba ti Java verzija, da bi mogao da se kači po serverima (što će sigurno tražiti u jednom trenutku), ali najvažnije od svega je da za Java verziju postoji mnooogo više modova i kvalitetniji su od Win10 verzije.

"Java Edition has an exponentially larger volume of multiplayer servers, mods, resource packs, is far less buggy and prone to persistent issues like randomly not being able to connect to things, and is overall just a far more polished game."




1633937010991.png
 
Ko voli Larry-ja evo popust 50% na igru:

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice​


Z3CP9B0C595AA46778
 
Nije striktno vezano za gaming, ali poljski amazon trenutno nudi godišnji prime za 49zł (oko 12usd).

U tome je i prime video i prime gaming, sa dosta finim igrama ovaj mesec (SW Squadrons, Ghostrunner, Alien Isolation itd.)

Prolazi naša kartica i adresa regularno, sve bez vpn-a, dobije se i prvi mesec gratis (iako sam na nalogu već imao prime ranije...).
 
ja kupujem uglavnom na americkom amazonu, da li to radi i za njega?
 
Nemam pojma iskreno, nisam koristio Prime za sam Amazon nikad, samo video i gaming. Mislim da je sam Prime, za shipping i ostalo, primenljiv samo za Poljsku, ne prenosi se na druge Amazon prodavnice, ali nisam siguran.
 
pa to... i dalje ce da mi traze 30 evra za shipping itema koji vredi 3 evra
 
Vrh Dno