Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Da li ovaj Stranded sa Epica moze u dvoje da se igra online ali ne sa jednog kompa jer ne vidim nigde. tu opciju, bas bzvze. ako moze single ili zajedno samo na split ekranu[emoji19]
Kako ovo igrati online ali ne sa jednog kompa?

Honor 8X [emoji108][emoji41]

Ove igre sto su i dalje 40+ evra, to cu da sacekam x meseci...
Gde si nabavio i po kojoj ceni Witchere i RE serijal!!???

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Poslednja izmena od urednika:
Na KP, lik iz Beograda ima oko 2500 ocena, samo kod-ove prodaje.

A RE sam direktno preko Steam-a, bili su na akciji mislim za Black Friday.

Zaboravih koje su cene bile :)
 
Ja sam na ovim božićnim rasprodajama uzeo Banner Saga 3 i Beyond: Two Souls, ćapio sam danas i Pathological 2 u trejdu i to mi je to, to treba da me čuva da ne poludim dok epidemija ne prođe.

Takođe sam sveo račune koliko sam potrošio na video igre ove godine na izmaku. Malo jače od 50 evra, svaka mi čast, samokontrola daje rezultate. :) Sad znamo koliko štedljivi igrač koji juri dilove i menjaže minimalno mora godišnje da potroši, pod uslovom da voli raznovrsne igre (ne lepi se za par favorita) i nije mu problem da sačeka par godina da dobre stvari pojeftine.


Džabe, kad izađe novi PES ja moram da ga imam, a to je skoro 50e na Gamivu i CDKeys. :)
 
Gde si nabavio i po kojoj ceni Witchere i RE serijal!!???

Honor 8X [emoji108][emoji41]


Ja sam Witcher 3 GOTY kupio za tipa 7€, Witcher 2 sam uzeo tipa za 1€ i Witcher 1 sam dobio na GOGu. Pogledaj cene svuda, maltene su džabe davali W3 [emoji1783]


Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Mislim da prve dve Metro igte, i obicne ranije, i nakon toga Redux imaju svi, ali apsolutni svi ljudi koji su za zivota kupili neku igru :D
 
ja nisam imao do pre par dana kada su je pustili na epic :)
 
Hahah :) realno...

Mada ne verujem da cu ga ikada odigrati... :)
 
Oprez za one koji imaju Epic Store na Ukrainu: Watch Dogs: Legion i Immortals: Fenyx Rising imaju samo ruski tekst, a engleski audio. Oba sam instalirao sa Ubisoft naloga i nije moguće odabrati engleski tekst. Za WD:Legion jeste navedeno da je moguć region lock jezikom, dok za Immortals tako nešto ne stoji na Epic store.
Evo ja sam bas upravo pazario Assassin's creed Valhalla sa ruskog Epica gde sam i pre same kupovine znao da nece imati engleski subtitle!Ne znam sta se tu desilo,ali kada sam pokrenuo igru ima i engleski audio i prevod!Mada prema komentarima svi ljudi koji su kupili preko ruskog epica nisu imali engleski prevod!
Nesto razmisljam da kupim i Immortals: Fenyx Rising pa da vidim kako ce to funkcionisati!
 
Poslednja izmena:
Malo se castio za NG, dopunio wolfenstein kolekciju preko steama sa colossus i young blood... obe me ispadose nepunih 11e bez DLC-a.

CDKeys ima neke ok opcije, uzeh Quantum Break, Dishonored 2, Fallout 4 GOTY, The Evil Within 2 + DLC i bas gore pomenuti Metro REDUX... Cekao sam 300 godina da REDUX padne na 5e, ali se to nikada (vise) nije desilo...
 
Ne znam sta je sa cdkeys, ali i za crni petak, a i sada mi stornira svaku kupovinu. Inteza kaze nije do njih. Probao i direktno karticom, a i preko PP. Drugde mi svuda prolazi kartica.
 
Ja imam neku prepaid karticu kombanka povezanu na PP... Proslo sve bez problema...
 
Ne znam sta je sa cdkeys, ali i za crni petak, a i sada mi stornira svaku kupovinu. Inteza kaze nije do njih. Probao i direktno karticom, a i preko PP. Drugde mi svuda prolazi kartica.

Ja placam samo preko PP na CDKeys i nisam imao tih problema, bas sam pre dan dva uzeo Dishonored 2.
 
Ja sam sinoc uzeo Duke Nukem 3D Anniversary Edition bez problema sa karticom.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Za crni petak sam probao vise od 5 puta i rekoh ajde sada cisto da isprobam i opet ista stvar. Naplate i posle par minuta dodje poruka da je stornirano. Sada sam cisto za probu pokusao da uzmem Shadow of Mordor goty, posto je dzabe, i opet ne prolazi. I region je ww, tako da nije u tome problem. Ne kapiram u cemu je fora. Kontaktiracu podrsku, pa cu videti sta kazu.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je neko pisao ali na Epicu daju kupon 10$ popusta za naslove koji koštaju 15$ i više.
Ja uzeo Anno 1800 za 9$

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Ne znam da li je neko pisao ali na Epicu daju kupon 10$ popusta za naslove koji koštaju 15$ i više.
Ja uzeo Anno 1800 za 9$

Sent from OnePlus 7 Pro
14.99$ i vise tacnije [emoji16]
Ja prosli put Anno 1404 [emoji3] Ne znam kakva je 1800 verovatno isto njesra drugo pakovanje? Msm atrategija je fenomenalna naravno....
Razmisljao sam da uzmem State Of Decay 2 ali ne znam... prvi deo mi nekako bio zanimljiviji.
Inace uzeo bih The Forest ali je 9€ na Steam, ne znam dal je bila kad jeftinija i dal moze i kako izgleda Multiplayer? Stranded moze u 2 al samo na iatom kompu u split screen [emoji19]

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Uzmi Forest neces se pokajati, ja sam ga kupio dok je jos bio early access. Multiplayer je ok, nije toliko razvijen kao Rust ili Conan Exiles jer nema toliko opcija za gradnju ali je dobar jer uz njega imas i pricu koja ga prati.Igra se preko Steam servera nije split screen.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Uzmi Forest neces se pokajati, ja sam ga kupio dok je jos bio early access. Multiplayer je ok, nije toliko razvijen kao Rust ili Conan Exiles jer nema toliko opcija za gradnju ali je dobar jer uz njega imas i pricu koja ga prati.Igra se preko Steam servera nije split screen.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Za Steam server. pricas vezano za The Forest?


Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
14.99$ i vise tacnije [emoji16]
Ja prosli put Anno 1404 [emoji3] Ne znam kakva je 1800 verovatno isto njesra drugo pakovanje? Msm atrategija je fenomenalna naravno....
Razmisljao sam da uzmem State Of Decay 2 ali ne znam... prvi deo mi nekako bio zanimljiviji.
Inace uzeo bih The Forest ali je 9€ na Steam, ne znam dal je bila kad jeftinija i dal moze i kako izgleda Multiplayer? Stranded moze u 2 al samo na iatom kompu u split screen [emoji19]

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока

Da da tacno tako :D

E pa ja sam obozavao Anno 1404 odavno, igrali smo ga u LAN-u do iznemoglosti. Sad ovaj novi Anno 1800 je prirodni naslednik, meni se bas dopada. Ako ti se svidjao stari, i ovaj ce da ti bude vrh
 
Vrh Dno