Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Sta jos sem Kinguin-a i G2A vredi pratiti za neke povoljnije naslove?
 
Gamivo
 
Imaš sad sniženja na Steam-u. Fifa je na 63% popusta i košta 29.6€ za Champions Edition. A PES je čini mi se oko 15€.
 
Ako uzmes fifu na steamu da znas da ti trebaju 2 launchera, steam i origin ...
I na originu ti je 29,99
 
Poslednja izmena:
Ja se ponovih za Gear Tactics (50% popusta) i za Phoenix Point: Year One Editionisto (50% popusta). Nisam napisao cene jer plaćam na Rusima.
 
prva 4 i poslednji ti izlaze na pretrazi allkeyshop-a tako da su u sustini redudantni...
jos jedan koji ja koristim, mada je jako slican allkeys-u je https://www.dlcompare.com/

EDIT: zapravo sad vidim da i fanatical izlazi na allkeys i dlcompare
 
Poslednja izmena:
Nema veze, znam to, ali ovako je lakše nekome ko nije upoznat sa tim :)
Lakše će mu biti da se snađe po sajtovim i otvori naloge...
 
Naisao sam na diskordu GOG kod. Navodno vazi do 20h danas, pa ako neko kupuje nesto na GOG probajte mozda ubodete neki popust.

8BJRBUVQO9GEPUMAL9
 
Kada kupim cyberpunk na ukrainskom gog-u za 30$, da li mogu da ga dodam na epic ili steam? tj kako dobijam igru? nisam nikad kupovao na gog-u
 
Skines GOG launcher, zove se GOG Galaxy ili nesto slicno, i igras odatle.

Mada posto su sve GOG igre DRM free, ti u sustini kada instaliras igru pokreces je sa exe fajlom, nije ti potreban launcher..
 
Sta ga znam, kad je dzabe i bogu je drago sto se kaze.
Al generalno nisu neke igre podelili po pitanju kvaliteta, ovi sa Epic-a.

Ja sam ovog meseca fino unapredio Steam biblioteku.
- Betmen trilogija
- Dark Souls II i III
- Metro Exodus
- Resident Evil 0 Remake (pre 5-6 godina onaj)
- Resident Evil 1 Remake (pre 5-6 godina onaj)
- Resident Evil 2 Remake
- Resident Evil 7
- Sva tri Witchera

I pored ovih free igara na Epic-u, uzeo sam tamo:
- AC Origins (ne znam tacno zasto sam to uradio, verovatno zato sto je na PS4 i dalje realtivno skup (disk verzija), a tamo su mi sve AC igre)
- Star Wars Jedi Fallen Order

Ostalo je jos samo da uzmem Dark Souls I Remastered za Steam, nasao sam ga na KP za 20e.

I to je generalno to.
Ove igre sto su i dalje 40+ evra, to cu da sacekam x meseci...

Uzeo sam i dosta PS4 igara (vecina sa PS3 sto su naknadno napravili).
Ne znam sto sam ovo poslednje napisao, kad nema veze sa temom :D
 
Poslednja izmena:
Mene je Epic iznervirao onim Ryzen bagom, laptop se čuje kao avionski motor. Tako da sam izbrisao njihov launcher, ne želim ni besplatne igre. Uhvatim sebe kako mi se ne igra nijedna od igara koje imam kod njih. Tako da sam kupio Dishonored bundle na GOG-u sa 70% popusta (za 22€ sve 3, iako prvu imam na steam-u) i još 2 stare igre od po 2€.

Samo GOG i Steam od sada, iako me ovaj prvi nervira jer ne podržava Linux. Ali je Valve uradio odličan posao kada je ubacio Proton (wine).
 
Jel mora paypalom ?
Nemam isti.

Btw, hvala za info.

Vidim da je DS 3 osam funti, a ja dao na Steamu 20-tak evra bese pre neki dan.
 
Poslednja izmena:
Ja sam na ovim božićnim rasprodajama uzeo Banner Saga 3 i Beyond: Two Souls, ćapio sam danas i Pathological 2 u trejdu i to mi je to, to treba da me čuva da ne poludim dok epidemija ne prođe.

Takođe sam sveo račune koliko sam potrošio na video igre ove godine na izmaku. Malo jače od 50 evra, svaka mi čast, samokontrola daje rezultate. :) Sad znamo koliko štedljivi igrač koji juri dilove i menjaže minimalno mora godišnje da potroši, pod uslovom da voli raznovrsne igre (ne lepi se za par favorita) i nije mu problem da sačeka par godina da dobre stvari pojeftine.
 
Ja sam na ovim božićnim rasprodajama uzeo Banner Saga 3 i Beyond: Two Souls, ćapio sam danas i Pathological 2 u trejdu i to mi je to, to treba da me čuva da ne poludim dok epidemija ne prođe.

Takođe sam sveo račune koliko sam potrošio na video igre ove godine na izmaku. Malo jače od 50 evra, svaka mi čast, samokontrola daje rezultate. :) Sad znamo koliko štedljivi igrač koji juri dilove i menjaže minimalno mora godišnje da potroši, pod uslovom da voli raznovrsne igre (ne lepi se za par favorita) i nije mu problem da sačeka par godina da dobre stvari pojeftine.
I ne samo pojeftine nego i ispeglaju bagove.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Jel mora paypalom ?
Nemam isti.

Btw, hvala za info.

Vidim da je DS 3 osam funti, a ja dao na Steamu 20-tak evra bese pre neki dan.

Ne mora, ali otvori. Traje par minuta. Na tim sajtovima, gde god moze, placaj PP-om jer nekad umeju da zakeraju da ti traze identifikaciju i slicno. Sa PP-om nemas brige, uplata prodje odmah i odmah dobijas kljuc.
Preko Steama direktno nisam dugo nista kupio. Na CDKeys i InstantGaming sam stalno nalazio bolje ponude, tako da je moj savet da otvoris PP i trudi se da prodjes jeftinije, ali uzimaj sa proverenih sajtova.
Na ova dva koja sam ti naveo, nikad probleme nisam imao.
 
Pazi, necu propasti za 5e :)

A kao sto sam rekao, uzeo sam za ove popuste sve sto sam hteo osim te jedne igre.

Za ubuduce cu morzda i pojurir paypal.

Dajem ti + rep, hvala na pomoci :)
 
NBA 2k21 na Steam 29.99$ - jel to radi OK, koja je hard. zahtevnost ?
 
NBA 2k21 na Steam 29.99$ - jel to radi OK, koja je hard. zahtevnost ?

Ja uzeo i morao tražiti refund, udje normalno u igru, i prilikom biranja timova samo izbaci iz igre, i baš dosta slučajeva ima sa tim problemom.
Ali ništa te ne košta da probaš, pa vidiš da li će se i tebi to dešavati.
 
Vrh Dno