Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Mislim da i botovi mogu da vide sliku. Neka me neko ispravi ako grešim.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Samo da potvrdim da Resident Evil 7 Gold edition za evropski region moze da se aktivira kod nas. Pazario danas. :d
 
Autocross Madness 2018
...............................
RV6PF-RR7QC-I3ZNN
0B2QJ-GE5FJ-W62NA
MHFHM-EC5EP-CVIKY
 
Pozdrav, jel nasao mozda neko FIFA 19 na popustu negde? PC verzija?
 
Pozdrav, jel nasao mozda neko FIFA 19 na popustu negde? PC verzija?

Imas na cdkeys za 30ak e... na 50% je...

Pouzdan sajt, cena ok, za par eura ne moras da rizikujes. I cdkeys nema skrivenih troskova u vidu provizija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Firewatch napokon na popustu.
4.99€ na steamu.
 
Autocross Madness 2018
WIIN5-K9H3M-XN7Y4
EMTG5-VGZMI-2ZVTT
ZN88D-KL6NX-JQ28B
 
Imas na Fanatical sa njihovim kodom za 27 evra, Steam varijanta, a ako nadjes negde onaj vaucer za 15% izaci ce te 24-25 evra

Ja uzeh neke stare igre, za 6.95 ukupno sa tim njihovim kodom Stronghold Crusader HD (dobija se i HD Extreme), Painkiler Black Edition i naravno Warhammer 40k Dark Crusade.

Mahom sve sto sam igrao nekad dosta [emoji14]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
EDIT: moja greska, nisam zagledao da se trazi FIFA, ovo iznad vazi za PES 2019
 
Ima PES da se nađe za 17 evra ali ne može da se aktivira kod nas...
 
Prošli PES sam aktivirao kod nas bez VPN-a, a baš mi se ne rizikuje ceo steam account zbog toga što su oni ove godine došli na genijalnu ideju da zaključaju aktivaciju igre. Neće ljudi da uzmu pare...
 
Kako? Nije mogao ni prošli, sećam se da sam morao da menjam lokaciju i da koristim VPN da bih sa Steama instalirao demo.
 
Pes prosli nije bilo problwma, ali zato ovaj sada i pre 2 godine i ranije je imao restrikciju za srbiju. Ljudi ni sa diskom nisu nogli da aktiviraju. Za ovaj provereno treba vpn barem je trebalo septembra...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Prošle godine si morao da imaš VPN da bi na Steam store-u uopšte mogao da vidiš PES, ali ako kupiš ključ preko nekog drugog sajta bez problema si mogao da ga aktiviraš.

Za PES 2017 se ne sećam tačno, ali imam ga na Steam-u tako da pretpostavljam da je i on mogao da se aktivira bez VPN-a pošto sumnjam da sam i tada hteo da rizikujem banovanje naloga...
 
Ako nekog zanima "Outcast second contact" na Humble Bundle je za dz jos dan i po
 
Ako nekog zanima "Outcast second contact" na Humble Bundle je za dz jos dan i po

U pitanju je DRM verzija koja je prisutna na nalogu do 28 i ako se do tad ne skine, nestaje :) Tako da nije zauvek besplatan :)
 
U pitanju je DRM verzija koja je prisutna na nalogu do 28 i ako se do tad ne skine, nestaje :) Tako da nije zauvek besplatan :)

Koliko sam shvatio, kada skines kopiju kod sebe, ostaje ti zauvek. Download link se brise, tako da treba cuvati skinutu kopiju i to je to.
 
Poslednja izmena:
Za pes19 samo napomena da ne kupujete na Voidu, jer je povoljna cena sa kuponom. Dobijete refund jer prepozna da ste iz Srbije i da tu ne može regularno da se aktivira key.
 
Nazad
Vrh Dno