Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Jooš Evolve-a:

CODE for PC:
HF5WP-MIFM3-99DI8
HF5WX-IQTPV-MFK8L
HF5X7-NJQVH-0J0F4
HF5XP-0LDWG-YQT27
 
Evo jos Evolve kljuceva ako slucajno ustreba :)

GEGLZ-DVCX7-DCWWG
GEGQ6-RMVBV-EG5AQ
GEGW5-DCJPC-2W5YQ
GEH0T-A5HBZ-MJXI2
GMCV2-7C4XD-MZA3F
GMD06-FEXBQ-YRXCD
GMD4E-JI9G2-VJAT7
GMDR3-MMZG5-B2A0D
 
Još jedan za Evolve:
9H7DM-RVN80-FKT0J
 
Walking dead sezona 1 za 5,74e, sezona 2 za 11,49e , Wolf among us 11,49e... Vredi li nesto od ovog uzimati sada ili je bolje sacekati winter sale? Walking dead bih sada obrnuo posto mi se igra nesto na sat-dva uvece a nemam vremena za Wasteland 2...
 
Totalni raspad... Izgleda da bench i dalje ne refreshuje teme
 
Nije losa ova Steam akcija,stvarno ima svega!Uzeo Spore Complete pack(nisam nikad igrao,pa rekoh ajd' da se proba) i Prison Architect(vec dugo mi stoji u wish listi) i to sve za 13,08 evrova!Deal moze da prodje!
 
Poslednja izmena:
e do qrca :( odose pare na titanfall :(

jel ne moze pay pal na amazonu?

sunce ti puljubim pa 56GB treba skinuti?
 
Poslednja izmena:
Nije losa ova Steam akcija,stvarno ima svega!Uzeo Spore Complete pack(nisam nikad igrao,pa rekoh ajd' da se proba) i Prison Architect(vec dugo mi stoji u wish listi) i to sve za 13,08 evrova!Deal moze da prodje!

Arhitekta kida. Igrao sam tamo u maju-junu kad sam uzeo malo i od tad samo pratim razvoj. Svaki mesec nešto dodaju i na svakih par meseci im je update gde samo bugove neke ispravljaju. FIn gejm skroz, ali ću sačekati da ga srede totalno.
 
Walking Dead Season 2 na steamu za 11,49, isto kao i The Wolf among us, oba su -50%... Vredi li ovo uzimati sada ili cekati black friday/winter sale i eventualno -75%? Krenuo sam sa TWD sezonom 1, nije klasicna avantura (vise interaktivni strip/film) ali igra me je uvukla jer ima odlican storytelling i atmosferu (+ moze da se igra casual)... Eventualno da li ce biti recap halloween sale-a na Gamersgatu, taman vaucer da mogu da iskoristim?
 
Poslednja izmena:
Imate Batman Arkham Origins Za 4,99 dolara na newegg-u. Po istoj ceni su i prva dva dela, 75 odsto snizenje
 
Gde je najpovoljnije uzeti Football Manager 2015? I je l ima neko od vas po povoljnoj ceni? :D
 
Pa video sam to vec... A ova ruska verzija se ne isplati uzimati? Vidim da ima da se pazari za oko 15€...
 
Origin stoka mi nije vratila 2€ niti su mi nudili ikakvu kompenzaciju. Kao vratiće se pare, i ja da vidim s bankom šta je i zašto neće uplata. Sad sam na Kinguin s tom istom karticom kupio Braid, Super Meat Boy i Lone Survivor bundle. Uplata prošla istog trena, kao i mail s ključem.
 
steta sto ne daju redux verziju :D
 
Šteta! Ali i očekivano.
Mada sada možda i probam igru, s obzirom da me nije ranije interesovala.
 
Vrh Dno