Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Imam jedno pitanje, kad kupim igricu na gmg mogu li da je dam nekome?
 
Da. Na primer za steam dobijes key koji prosledis tom nekome kome zelis da das da aktivira na svom acc
 
Ma samo key mu pošalji, a možeš i na forum da staviš samo key pa ce ti neko već proveriti! ;)
 
Ne bi ovako stare igre nikad platio.
Jesu to legendarne igre, za današnje uslove sve je zastarelo. Koliko god da voleo te igre ne vidim kako to neko može da igra.
Bilo bi extra da urade neke nastavke, ali ne da budu rtrd friendly.
 
Ne bi ovako stare igre nikad platio.
Jesu to legendarne igre, za današnje uslove sve je zastarelo. Koliko god da voleo te igre ne vidim kako to neko može da igra.
Bilo bi extra da urade neke nastavke, ali ne da budu rtrd friendly.

A kako onda jedeš isti hleb već 20 godina?

Ja volim ovo da igram I heroes 3 pored warcrafta 2 i fallouta 1 i 2. To što ti ne VIDIŠ razlog što ja i masa ljudi volimo da igramo i kupujemo ovakve igre je your problemo, ja sam ti samo dao adekvatan odgovor na tvoj komentar........
 
Gresis druze, gresis... ova igra nije jos za arhivu ;)

edit: Mislim na Soul Reavera keca...
 
Poslednja izmena:
bundlestars
BUN029.png

"Pay only $4.98 for all these awesome Steam games (Save $180 off the normal retail price)" :d
 
uze ja i ovo, cisto zbog tropica koji nisam igrao jos od prvog dela..
 
Meh, uzeo bih samo zbog Tropika i Earth 2150 iako sam obe igrao. Day One: Garry's incident beše ona najgora igra ove godine na skoro svakom jutjub review?

Apropo ovih starijih igara, ja i dalje sa vremena na vreme instaliram StarLancer kada mi se igra neka svemirska pucaljka. I nikada mi ne bude trulo što je grafika zastarela jer ima fantastičan šmek.
 
Apropo ovih starijih igara, ja i dalje sa vremena na vreme instaliram StarLancer kada mi se igra neka svemirska pucaljka. I nikada mi ne bude trulo što je grafika zastarela jer ima fantastičan šmek.

Starlancer je vrh, ali ipak Freespace 2 ssa SCP-om je nenadhebiv :).
 
Ovo ne igraju ni programeri koji su napravili
Ali 50 dinara po igri...Pa samo Tropico 4 vredi 400 dinara!
 
Dadoh ipak punu cenu za HIB 10 zbog dobrih ocena koje vidim da je dobio Toki Tori 2, ostalo dodato me nije posebno impresioniralo, više sam dao za charity. Poklonio sam ključ za SS, ako neko drugi hoće To the Moon, već je imam.
 
Ako već nisi već poklonio, ja bih uzeo To The Moon. :)
 
voleo bih reus :D
 
Nazad
Vrh Dno