Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ma nesto ti ne vidim kod, Ducky ;)
 
Verovatno su mnogi već i videli, ali rekoh ipak da javim.
Steam je pokrenuo vikend akciju za igru Sleeping dogs i daje popust od 50%.
Steam - Sleeping Dogs - Steam - 24.99€

Kao što smo i navikli, Amazon je odmah "uzvratio" i izjednačio cenu za Sleeping Dogs, ali i omogućio upotrebu vaučera za dodatni popust.

Amazon - Sleeping Dogs - Steam key - $24.99 (sa vaučerom od $18.74 - $19.91 - zavisno od države koju ste odabrali i da li se u njoj plaća porez)

Vaučer za Amazon je: SQRLUVOC

Konačna cena, za kupovinu preko Amazon-a, bi trebala da bude oko 14,5€. :eyebrows:
 
Imala li nekih najava da li će na Steamu ponovo za NG biti aktuelan ugalj kao prošle godine?
 
Ugalj je bio epic fail prosle godine. Ne verujem da ce ikada vise uraditi takvu slicnu akciju. :p
 
nije bio fail. mene je uveo u svet legalnog gaminga. problem su bili farmeri koji su hteli da imaju 20k uglja, ali oni su regulisani i to je to. samo ako stave da ne mogu ucestvovati nalozi napravljeni posle nekog perioda i sve ce biti u redu ovog puta.
 
Da, zbog farmera je bio epic fail. Brdo ljudi od prosle godine koji su farmovali imaju masu akaunta koje su tada napravili. Ako budu organizovali nesto ove godine ne verujem da ce ponoviti istu gresku i da ce valjda bolje iskontrolisati/isplanirati ceo event. Mada meni odgovara da naprave gresku ;)
 
nije bio fail. mene je uveo u svet legalnog gaminga. problem su bili farmeri koji su hteli da imaju 20k uglja, ali oni su regulisani i to je to. samo ako stave da ne mogu ucestvovati nalozi napravljeni posle nekog perioda i sve ce biti u redu ovog puta.

Nesto tipa da imas 3-5 igara, nalog da je stariji od godinu dana i da je 1. ili poslednja igra kupljena pre godinu dana, a ne prazni nalog star 3 godine i posle kupe neki krsh i prođu cenzus.
 
Posle GamersGate-a, došao je red i na Steam da popusti sa cenama za Assassin's Creed.

Assassin's Creed Pack - Steam - 37,39€

Pojedinačno:
Assassin's Creed Directors Cut - 2,49€
Assassin's Creed 2 Deluxe Edition - 4,99€
Assassin's Creed Brotherhood - 4,99€
Assassin's Creed Revelations - 19,99€
 
Jeftinije su zasebno...
 
Za Revelations je Gamers Gate davao sve DLC-ove zajedno sa igrom za nekih 11$ :)
 
mislite da ce za novu godinu opet davati ove popuste? bas razmisljam da li da uzmem sada. ono sto me nervira je sto vec imam sve, ali su prve 3 na uplay samo (zapravo druge 2 jer je ac1 pre ubi launchera i nema ga na uplay nalogu).

bas su bezveze to sve odradili. kada upalim uplay normalno, ne vidim revelations koji imam na steamu iako prilikom pokretanja igre preko steama, pali se i uplay (sada zamena za ubi launcher). hteo bih da imam sve na steamu, ali ne toliko da ih opet platim.
 
iskoristite i ovaj kupon da igra kosta 4$
GMG20-FXYD1-7WHP1
 
mislite da ce za novu godinu opet davati ove popuste? bas razmisljam da li da uzmem sada. ono sto me nervira je sto vec imam sve, ali su prve 3 na uplay samo (zapravo druge 2 jer je ac1 pre ubi launchera i nema ga na uplay nalogu).

bas su bezveze to sve odradili. kada upalim uplay normalno, ne vidim revelations koji imam na steamu iako prilikom pokretanja igre preko steama, pali se i uplay (sada zamena za ubi launcher). hteo bih da imam sve na steamu, ali ne toliko da ih opet platim.

Za Novu Godinu ce biti ludnica. Amazon ce tradicionalno da pritisne steam a ako steam adekvatno odgovori eto nama jeftinih a dobrih igara kao nikada pre.

Ja cekam GoG popuste jer samo oni imaju Neigbours from Hell koji bih hteo da uzmem.
 
Poslednja izmena:
wow, otkud to?
instant kupovina
 
To je GameSpot Black Friday deal. Slucajno naleteh na livestream i na link. :D
 
Ako moze neko da mi uzme Left 4 Dead 2 i nek je drzi u inventory-ju do ponedeljka dok toj osobi koja mi kupi ne uplatim na racun oko 13h... Nemam karticu, a ovo mi je super cena za ovu igru i ne bih da propustim :)

Izvinjavam se za dupli post, ne moze edit :/
 
Vrh Dno