Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Šta je ovde na popustu? FC24 ključ ko zna kakav za 4000 dinara!? Da znam da je provereno pa da uzmem, ali sutra me banuju a dao 4 crvene.
U Computerland je 6500, jeste to 2350 više ali barem imam kakvu takvu garanciju da igra neće dobiti noge za par meseci...
 
Znači provereno, ne kao drugi što preprodaju ključeve kupljene kradenim karticama?
Treba mi FIFA a ne daje mi se puno para, već smo uzeli za PS5 za punu cenu...
 
Ja sam bar 10ak igara uzeo preko njih, do sada nisam imao problema.

EDIT:
Samo pazi, imas dve verzije. Ova jeftinija je izgleda English only, iako u spisku jezika ima 8 komada, naspram 19 jezika u nesto skupljoj verziji koja je izgleda full (worldwide) verzija.
 
Poslednja izmena:
Screenshot_20231121_191524_Chrome.jpg
Za manje od 4 evra, dve legende na GOG-u.

Postujem ovde jer mi je tema Akcije zaključana.
Ne znam zašto.
@momsab ?

Nebitno.
Ako možeš prebaci tamo da ljudi vide.
 
0000000000001.jpg
 
Мала помоћ око ЕА паса,колега је хтео да узме Бетлфилд 2042.
Мислим да је цена око 10е само за игру а ЕА пас око 25е.
Ја на ПС5 имам 2042 у ЕА.
Кад смо отишли на сајт еа има опција за Стим и ЕА апп. Кад изаберемо Стим Бетлфилд 2042 није међу понуђеним игрицама.
А кад изаберемо ЕА апп Бетлфилд 2042 је ту.

Шта је ова ЕА апп? Њихова апликација које се инсталира на рачунар и преко ње се игра?
Ако је овако,онлајн се исто игра преко ње?
 
^ instaliraj njihovu app na PC. Napravi account, imaš dve vrste pretplate. Ea play i Ea play pro. Na play pro verziji pretplate možeš igrati sve igre iz ponude a na play manji broj. Play pro košta 15€ mesečno i dobijaš 2042 full verziju sa svim dodacima, multi… iz app izabereš igru i instaliraš je na PC.
 
^ instaliraj njihovu app na PC. Napravi account, imaš dve vrste pretplate. Ea play i Ea play pro. Na play pro verziji pretplate možeš igrati sve igre iz ponude a na play manji broj. Play pro košta 15€ mesečno i dobijaš 2042 full verziju sa svim dodacima, multi… iz app izabereš igru i instaliraš je na PC.
А на јефтинијој верзију од 25е годишње иде обичан БФ 2042? Без додатака,скинова и слично?
 
^ na poslu sam pa ti ne mogu reci tačno. Dovoljno je da napraviti acc i instaliraj app pa možeš da vidiš sve bez uplate
 
Ako nekom treba vaucer
 

Prilozi

  • 20231124_195943.jpg
    20231124_195943.jpg
    340.6 KB · Pregleda: 116
Šta je ovde na popustu? FC24 ključ ko zna kakav za 4000 dinara!? Da znam da je provereno pa da uzmem, ali sutra me banuju a dao 4 crvene.
U Computerland je 6500, jeste to 2350 više ali barem imam kakvu takvu garanciju da igra neće dobiti noge za par meseci...
Ja već 5-6 godina uzimam na CD Keys, mahom preplate za PSN preplatu. Sigurni su 100%. ali na kraju krajeva, sa svojim novcem možeš da pazariš gde hoćeš.
 
Instant gaming bukvalno ima nize cene generalno nego sto cdkeys ima na BF :D
Takodje je apsolutno siguran, kupio sam desetine igara tokom godina.
 
Konkretno na kinguin bi uzeo BG3 ali pise steam account gde kao dobijem podatke za pristup i tu se nalazi igra. Jel sam ja nesto pogresno ukapirao ili tako funkcionise?
 
Ne uzimaj to, to ti je neciji nalog ko je kupio pa presao pa sada prodaje ili tako nesto. Ako ne dobijas kljuc koji ukucas na svoj nalog ne uzimaj.
 
G2play/kinguin je malo drugaciji sa prodajum profila jer te savjetuju da stavis drugi pass i email. Nisam nikada od njih kupovao acc ali jesam dosta igara, i mogu ti garantovati da im je support odlican. Toliko sam ih pohvalio da je red da me podju placati. Kupujem od njih igre i PSN dopune.

Kada pogledas oglas, treba pisati nesto tipa:

After completing the purchase you will receive a login and password to a new account with the game purchased on it.

Make sure to change the account's password and mail in order to transfer the ownership to you.


Koliko sam ja skontao, oni naprave novi nalog kada ti izvrsis kupovinu, nabace igru na nju i onda tebi posalju. Ali opet, nisam nikada kupovao profil. Jedino vidim da su stvarno jeftini.
 
G2play/kinguin je malo drugaciji sa prodajum profila jer te savjetuju da stavis drugi pass i email. Nisam nikada od njih kupovao acc ali jesam dosta igara, i mogu ti garantovati da im je support odlican. Toliko sam ih pohvalio da je red da me podju placati. Kupujem od njih igre i PSN dopune.

Kada pogledas oglas, treba pisati nesto tipa:

After completing the purchase you will receive a login and password to a new account with the game purchased on it.

Make sure to change the account's password and mail in order to transfer the ownership to you.


Koliko sam ja skontao, oni naprave novi nalog kada ti izvrsis kupovinu, nabace igru na nju i onda tebi posalju. Ali opet, nisam nikada kupovao profil. Jedino vidim da su stvarno jeftini.
Bas tako i pise. Probam pa javljam.
 
Tako smo prodavai World of Tanks acounte

Kad kupiš acount,sa njime dobiješ i pass i login email adresu,sa tom email adresom menjaš pass

Podrazumeva se da je pass isti za igru i email
 
Screenshot (19).png

Sada vidim je je ovo isti vaucer kao onaj od gore a ja sam ga dobio malo pre. Izgleda da je to za sve isto a kao igras nagradnu igru.
 
^ kako ga uzeti, svaki put kad krenem i izaberem 0€ na kraju piše 39.99€?
 
Ja sam uspeo regularno.
 
Nazad
Vrh Dno