Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Pa i ovo imam. Sada samo neku indie igru ako daju a da nije glupost ko ona od juce pa da se uzme ako je zanimljivo.
 
Da, ove godine bas nesto mrsavo... Prosla bila bolja, ali opet, ne moze da se ocekuje ko zna kakva igra... Mozda bude bolje, traje valjda do 4-5 Januara, pa cemo da vidimo dotad sta ce sve da nude.
 
Pa sve bolje igre sto su mogli da daju su date, ima tu jos materijala ali tesko da ce da sada budu tako siroke ruke kao ranijih godina.
 
Da, ove godine bas nesto mrsavo... Prosla bila bolja, ali opet, ne moze da se ocekuje ko zna kakva igra... Mozda bude bolje, traje valjda do 4-5 Januara, pa cemo da vidimo dotad sta ce sve da nude.
Da ispravim sebe, poslednja igra je 29. Dec pa traje do 5. Jan... Ali opet, videcemo sta i kako... Mozda bas pred NG daju neke malo probranije...
 
Kakva tuga kad su svuda popusti a ja nemam ni vremena ni volje za igre. Razmišljam se o Dune spice wars koja je na popustu a nije ni izašla. Ali čini mi se da neće ispuniti očekivanja..

Epic mi se svake godine sve više dopada, sad je sve tamo najjeftinije. Na primer Cyberpunk izađe 23e što je baš primamljivo.
 
Ista prica, bio sam ubedjen da cu igrati Miles Morales cim izadje za PC. I ikonica je na desctopu vec mesec dana, nisam otvorio ni da vidim da li radi.

Kada se setim koliko je Epic bio hejtovan na pocetku sada definitivno postaje jatak za single player naslove, bar kod mene.
 
^ pre će biti neka starija verzija, ali iz tvojih usta u naše library 😀
 
^ šteta nije exodus, bolje i ovo nego nista
 
meni njihov lančer mnogo sporo radi
 
ne znam... meni dole stoji add-on (directors cut) koji nije in library. videcemo kada uspe da se instalira

edit: jeste, DC se instalira
 
Poslednja izmena:
Ja sam uspeo da se ulogujem na nalog onda kada sam postavio poruku i uspeo sam da igru stavim na nalog ali sada ne mogu da vidim tacno jer epic je puko ko guma, svi navalili da uzmu igru kao onda za gta v kada se delio.

Ali trebalo bi da je dc upitanju.
 
Sada ima cenu, nije vise 0... stoji mi u korpi ali ne mogu da platim.
 
Vrh Dno