Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Proveri kad udjes u info o igri na Uplay, kad recimo imas opciju da ides na store gde se prodaje i igra i DLC... Ako ti je stiklirano da "imas" DLC, tj season pass, znaci aktiviran ti je gold. Ne mora na slicici da stoji pored imena igre Gold. Ako ti ne pise da imas season pass, onda nastavi sa ticketom.

EDIT: Ovaj fazon
1666727890029.png
 
Dobro si, ja sam gledao GOLD i Obicnu verziju, i dalje mi nudi da ih kupim pa reko nemam pojma sta sam dobio. Na tvoj fazon sam dobio ovo, hvala:

image.png


Da ne bude sve off, trebao bi poceti nekada veceras Setam sale:


October 25 - November 1, 2022: Halloween Sale (Steam Scream Fest)
 
Ne očekujem ništa spec, kao ni prethodnih 5-6 godina okvirno. Tu i tamo nešto uleti, ali generalno poprilicno tanko.
 
Ovo je upgrade na osnovnu verziju Death Stranding, da ne bude zabune. 24e je full verzija na linku
 
Sorry, my bad, zaboravio napisati.
 
Do sjutra još na Epicu Fallout 3 za dž, valja napomenuti da je GOTY edicija sa svih 5 addonova uključenih, greota je ne preuzeti za kolekciju ma koliko neki smatrali da je igra đubre... :D
 
CDKeys sale
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    145.6 KB · Pregleda: 150
Hm, možda je meni pokazao 8.90 zato što sam već imao The Blind Forest, ali mi nije baš najjasnije, pošto mi je za običnu verziju Will of the Wisps pokazivao 9.70.
 
^
Yep, same here - 8.90e ali za Ori: The Collection jer sam vec imao keca ranije. :)
Tako je inace za sve te "bundlove" na Steamu, neke igre ispadnu bolja tj. jeftinija kupovina kroz bundle ako si imao jednu od njih
 
Poklanjam kod za Middle-Earth: Shadow of War FULL GAME FOR PC ON GOG.COM prvom koji se javi
 
Following a leak, Prime Gaming has officially announced next month's free games. Amazon Prime subscribers will be able to claim seven free games in November 2022. The lineup of freebies includes Fallout: New Vegas Ultimate Edition, WRC 9, Indiana Jones and The Last Crusade, Facility 47, Etherborn, Whispering Willows, and Last Day of June. As usual, subscribers will also be able to snag loot for popular games such as Apex Legends, Pokemon Go, and Grand Theft Auto Online.
 
Jazz Jackrabbit 2 Collection free na GOGu

 
Ja sebi rekao od sada samo na Steam-u kupujem, i juče uzmem prvi Styx za 2€ na GOG-u :d Ali radi preko Heroic-a, tako da je ok. Da sam na mestu GOG menadžera, tačno bih 10% profita uložio u Wine projekte (Heroic, Lutris, Bottles...), to im je sad najveća nada da zadrže korisnike, kad već neće sami da se bave time

U poslednje vreme su se baš aktivirali sa popustima, vaučerima, pa i besplatnim igrama, izgleda da im je malo frka zbog konkurencije (Steam i Epic pre svega)
 
Imam ovaj Prime ali uopste ne uzimam igre, ne daju nista za Steam da je vredno.
 
Pa kada pokusavaju da uzmu deo kolaca Steamu...
Od pocetka godine jedine igre vredne pomena koje su udelili su bile Jedi Fallen Order i Mass Effect Legendary edition za Origin, Warhammer 2 za Epic i AC Origins za Ubish*t launcher.
Uglavnom dele manje, starije avanture i naslove koje je velika vecina odigrala i vec ima u nekoj biblioteci...
 
Kod za popust za Heroes of Might and Magic kolekciju na GOGu :)

QC7X3BEB24200B2544
 
Nazad
Vrh Dno