Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Nista meni bitno nema na Epicu.
Civ VI kapiram da vredi tih para, ali nikad nisam igrao takvu vrstu igara.
Jedino RDR2, al kao sto sam napisao, njega bih voleo da imam na Steam-u.

edit:

Na kraju sam kupio Jedi Fallen Order.
Sa 60 dolara, popust bio na 30 dolara, kupon 10 dolara.
Dakle platio sam ga 2000 din.
 
Poslednja izmena:
Dobar je Jedi, bas mi je fino legao i jedva cekam nastavak.
 
Tacnije, minimalna cena igre mora biti 14,99 dolara :)

Probao sam par igara da kupim, koje su kostale ispod te tacne cifre i nije mi izlazila opcija kupona.

Witcher 3 recimo kosta 14,98 dolara i na njega ne moze da se iskoristi kupon.
 
Poslednja izmena:
Za prošli kupon nije moglo sa 14.99, a i sada meni nije za jednu igru koju sam probao. Uostalom i nema smisla da radi na 14.99 kada piše da moraju biti 15+
 
Pa cool, bilo je par igara koje bih uzeo po toj ceni sa kuponom. Hvala na info probaću sledeći put jednu po jednu.
 
Da, upravo tako. Biće sigurno ponovo za novu godinu. Možda taman da dopunim Civ6 sa svim ekspanzijama.
 
Moze mala pomoc!? Kupio sam juce uz popust igru ANNO 1404 History Edition na Epicu, instalirao i sad da je probam trazi mi yebeni cd key!!!
Kontaktirao sam Epic i neki Majk se javio i evo sta je poslao. Poted toga, ja ne mogu to da pronadjem sto on objasnjava, na Uplay nema tako nesto vec me salje na Uplay+ koji nemam i ne zelim da kupim(toliko skrenuo nisam). Sta da rafim i kako doci do koda ako moze pojasnjenje na Srpskom :)
Unapred hvala...
5de927fc55f7743ea4433f831f18bbc9.jpg


Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Moze mala pomoc!? Kupio sam juce uz popust igru ANNO 1404 History Edition na Epicu, instalirao i sad da je probam trazi mi yebeni cd key!!!
Kontaktirao sam Epic i neki Majk se javio i evo sta je poslao. Poted toga, ja ne mogu to da pronadjem sto on objasnjava, na Uplay nema tako nesto vec me salje na Uplay+ koji nemam i ne zelim da kupim(toliko skrenuo nisam). Sta da rafim i kako doci do koda ako moze pojasnjenje na Srpskom :)
Unapred hvala...
5de927fc55f7743ea4433f831f18bbc9.jpg


Honor 8X [emoji108][emoji41]

Lele, druze, ne znam kako ocekujes da neko procita ovo, koji ti djavo bi da ne uhvatis screenshot :D. Koliko sam uspeo da razaznam bukvalno ti kaze da upalis uplay, udjes u svoj library, skines igru, pokrenes je i kad je pokrenes uplay ce ti pokazati popup meni koji ce objasniti kako da se aktivira igra. E sad, to nema mnogo smisla, jer nigde u tom uputstvu ne pise kako da se veze uplay nalog sa epic nalogom, pa tvoj uplay nalog ni ne zna da ti imas tu igru kupljenu, pa zbog toga logicno nece ti dozvoliti da je pokrenes.
 
Ma kakvi, meni prosla igra Anno za 14.99 jos sam mogao birati koji da iskoriatim kupon... verujem da je moglo i za svaki iznos iznad 10.00

Honor 8X [emoji108][emoji41]


Nije moglo.
Napisao sam vec da sam probao sa igrama u tom rasponu 10 dolara do 14,98.
Za 14,99 dolara se mogao iskoristiti kupon.
 
Lele... tako nekako [emoji4][emoji4][emoji4]
Ulog9van na Uplay preko app i browsera na Epicu pise da. moram biti ulogovan na Uplay ali vec jesam, kad kliknem login pise da ce se automatski povezati KADA se ulogujem al sta vredi kad sam vec ulogovan :(
Na Uplay nemam nista sem "gledaj kerove 2" a i to imam na Epicu pa mi i ne trreba na Uplay.
Sorry za screen, *mjau**mjau**mjau*a nisam ni gledao, meni bio dobar snimak kad sam skljocnuo ali u medjuvremenu sta se desilo, veze nemam... vidim da ni sv. Petar ne bi mogao videti..
Svakako taj Mika je tako nesto napisao.

Honor 8X [emoji108][emoji41]



Hvala na pomoci, sve je i redu... ugasio komp, upalio i to je to. Sinhronizovao oba naloga iz prve, pokrenuo, nije me ni pitalo za yebeni kod!
 
Poslednja izmena:
Pa jesu bili primenjivi na 14,99 dolara i vise.

Nisu se mogli primeniti na 14,98 dolara i nize :).
 
Akcije i cd keys na G2A sto se. prodaju i sto pise. global ili tako nekako nekako(nisam nikqd kupovao igre pa pitam), odakle mi skidamo igru da bi iakoriatili taj cd key i to je to? Kupis, preuzmes igru i ukucas i mozes i online i sve. ostalo kao piratsku :)
Jel moze sa torenta. da skine piratska verzija i iskoriati taj kod ili sa nekog drugog mesta? Hvala...

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Kupis igru, dobijes kljuc i uneses preko Steama, Orgina, Uplaya... (pise na vrhu stranice na g2a kada izaberes igru "Key for: ") posle skines igru i igras...Mada ima i boljih sajtova za kupovinu igara od g2a, mislim da jedno vreme nije ni moglo da se kupi kod njih bez koriscenja VPN-a, ne znam kakva je sad situacija.

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kingdom classic na humblebundle je sada free.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
8KXXT-HVC4H-6YA7A

XX = 33

Imam takođe i key za RESIDENT EVIL 2 - All In-game Rewards Unlock : 2AT03-3XX75-5ZWJH (XX = NW).
 
Poslednja izmena:
ok, ok, igra nije vredna ni pomena, a ne da spamujemo 3 strane ključeva.
 
Novi diskaunt GOG kod: X26JCMSEGP3TIM7ARO

Birate jednu od 5 igrica (sve su sa 8/16 bitnom grafikom)
 
Ljudovi, da nema neko Little Misfortune viška za Choice-a?

Da ne bude da samo tražim nešto, imam Sunless Sea viška za nekoga od vas :)
 
Humble Choice ovog meseca sasvim solidan u poređenju sa prethodnim mesecima:
Yakuza Kiwami 2, Crying Suns, Darkwood, Darksiders III, ...

Na Epicu je Dungeons 3 besplatan od 5. do 12. novembra. Trebalo je da bude Wargame: Red Dragon, ali je odložen.
 
STAR WARS Jedi: Fallen Order je sad uključen u jeftiniju varijantu EA play servisa (bivši Origin access).
 
Polako opada deljenje... Barem meni nista zanimljivo prethodnih nedelja.
 
Nazad
Vrh Dno