Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

i ja mislim da je bolje
 
Mislim da ti je lakse da napravis video
U pitanju su video klipovi,ali posto bi prekrsio time pravila foruma zato sto se prodaja steam igara krsi sa tos od steam.Necu moci da uradim tako nesto,ali posto sam video ovde da ljudi postavljaju g2a.com sajt koji ima svoj marketplace u kojem preprodavci prodavaju igre.Imajuci u vidu tu cinjenicu postavicu pitanje moderatorima ovde. Da li bi mogla da bude prolazna takva tema?
 
Poslednja izmena:
Ljudi, jedno brzo pitanje. U Rusiji sam do subote, jel izvodljivo/isplatljivo/moguće kupiti igre odavde? Da li se može dodati 10e na našem steamu, prebaciti region na rusiju i kupiti tamo igre za te pare?
 
Kupi slobodno ako kupuješ za sebe (Ne kao gift). One igre koje su region locked za igranje imaju jasno upozorenje prilikom checkout-a
 
Super izgleda, nema sta. Sumnjam da ista moze da bude od ovog jer je pitanje da li valve moze da dozvoli security risk kucanja sifre u drugi klijent.
 
^
Takođe na originu trenutno besplatno možete preuzeti Dragon Age Inquisition. Imate 6 sati besplatnog singleplayer-a i neograničen multiplayer.
 
Hvala na ponudi, već je imam na nalogu.
Cela igra zasnovana na naratoru, on komentariše sve što uradite, i vodi vas kroz priču. Igra se svodi samo na šetanje, ali je bez obzira na to veoma zanimljiva (bar meni bila, 17k ocena na Steam-u). Nemojte da gledate gameplay, pojaviće vam doživljaj. Igrajte se ;)
 
Jel je rizicno preorderovati igre sa nuuvema? Konkretno mislim na division, vidim nema region lock vec ono klasika uplay client i cepaj.
 
Ako nije kasno, ja bih se javio za stanley. bas sam se nadao da bi neko mozda hteo da menja posto mi endless space nije zanimljiv i ne uzima mi se paket.
Mogu da uplatim kintu na racun ili menjam za steam karte.
 
Ako nije kasno, ja bih se javio za stanley. bas sam se nadao da bi neko mozda hteo da menja posto mi endless space nije zanimljiv i ne uzima mi se paket.
Mogu da uplatim kintu na racun ili menjam za steam karte.

Ako daju posebno ključeve, onda smo se dogovorili. Kupujem danas (ako imam kintu na kartici), a ako ne onda sutra popodne.
 
Ok
 
Mislis li da se isplati za 160 reala uzimati? To ti je oko 46 evra. Nije bas povoljna ponuda.
 
Naročito s Ubisoft izdanjima, koja su retko dobra, kao trailer.
 
Mislis li da se isplati za 160 reala uzimati? To ti je oko 46 evra. Nije bas povoljna ponuda.

Da ali je gold, season pass ukljucen. Preko g2play je 35evra pa se mislim da je bolje dodati jos 10-ak i uzeti gold.

Znam da se sa njima nikad ne zna ali svidja mi se kako je to osmisljeno i massive pravi dobre igre. Na kraju necu jos da uzimam nego me zanima ako se odlucim da se ne zeznem preko nuuvema.
 
Nazad
Vrh Dno