Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Da bas preko hola.org stavio Ukrajinu kao zemlju i dalje mi stoji redovna cena.
 
Probaj da se izloguješ, zatim očistiš cashe i slično.
 
Ja sam uradio kompletan wipe chromea, i preko Hola dobijam cenu od ~15 monetarnih jedinica.
 
Ja sam uradio kompletan wipe chromea, i preko Hola dobijam cenu od ~15 monetarnih jedinica.

Meni je dovoljno bilo brisanje cookies za gog sajt. Nego imam jedno pitanje, posto do sada nisam koristio VPN za kupovinu, interesuje me kada tacno gasite Hola VPN?
Pitam iz razloga sto kada iz korpe pritisnem na Pay now (Paypal obelezen) otvara u istom tabu paypal sajt koji je nova stranica, nov url a samim tim i Hola je koliko vidim automatski ugasen.
 
Na Origin-u popust od 33% na neke naslove, plus dodatni popust uz Origin25 kod. (FIFA 15, Battlefield 4, Titanfall, Sim City...).

Dragon Age: Inquisition za 29 €, na primer.
 
Poslednja izmena:
^zao mi je da ti kazem ali 'ajde... W1 i W2 su svojevremeno deljeni na GoG-u za dzabe... :D Doduse bilo je potrebno kliktanje, tj. "sakupljanje" markica, ali opet... :D
 
Da ali je bilo moguće aktivirati Steam verzije kod njih čak i pre nego su delili džabe ;)
 
Mislim da je još uvek moguće aktivirati ih.
 
Uspeo sam da aktiviram Witchera na GOG-u, ali samo keca, za drugi mi je javio da je invalid code.
 
^zao mi je da ti kazem ali 'ajde... W1 i W2 su svojevremeno deljeni na GoG-u za dzabe... :D Doduse bilo je potrebno kliktanje, tj. "sakupljanje" markica, ali opet... :D

Nije problem, sada sa sam uzeo keca i to od prodatih kartica na Steamu, a dvojku sam vec imao (mislim da imam i "besplatnu" verziju negde u mejlu)
 
Poslednja izmena:
^ Hvala za Battlepaths, sub!
 
Evo jedan i od mene:

PID:
Q5P08@CHJKI@HH4DY
 
@sub Hvala za rush bros.

battlepaths
H7YB9=IHTPB=N0FDX

pid:
QB3GB=2BK36=GFMZ0
 
hajde da probamo da sacuvamo preglednost ovih kljuceva.

kopirajte listu kljuceva i izbacite onaj koji ste uzeli pa dodajte svoje (ako dodajete). cisto da bi poslednji post sadrzao sve aktivne.
nadam se da nece ispasti previse spama sa ovim kljucevima

PID:
QDQP0@VRFM0@D80KM

PID:
Q5P08@CHJKI@HH4DY

pid:
QB3GB=2BK36=GFMZ0

Time Gentlemen Please! and Ben There Dan That!:
9P297@5FLBV@FB96D

Post Apocalyptic Mayhem:
G6IQW@JL99G@YXTW8

battlepaths
H7YB9=IHTPB=N0FDX
 
PID:
QDQP0@VRFM0@D80KM

pid:
QB3GB=2BK36=GFMZ0

Time Gentlemen Please! and Ben There Dan That!:
9P297@5FLBV@FB96D


battlepaths
H7YB9=IHTPB=N0FDX

Ja sam uzeo Pid i Mayhem, Hvala! :)
 
pa kad kace kljuceve.dodje jedan lik i pokupi sve.
kazite sta nudite pa ko zeli neka se javi na pm.sigurno se niko nece pojaviti i reci "daj mi sve".

btw meni ne treba nista samo me nervira glupost.
 
Nazad
Vrh Dno