Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Idi gore levo na origin i onda na launch featured today. Trebalo bi da se pojavi ponovo.
 
Ne znam da li moze ovo da se iskoristi za GOG pa kome treba nek proba:
A 30% off voucher*, valid on the upcoming Sid Meier's Civilization: Beyond Earth. You just have to choose the game and use your personal code during checkout:
044M09-4A0RVU-DC9LLM

A 25% off Loyalty Voucher**, made for you and you only. Your personal code below is valid on our entire range of PC Download titles. Don't miss it!
S3JYXS-MPL1GS-109RK0
 
posto su trenutno free to play oba payday-a, ako je neko zainteresovan da opici co-op, neka javi u inbox... sa kecom vec imam iskustva, dvojku jos pipnuo nisam
 
Credit Agricole kartica, skinula mi je evro za plaćanje preko Origin, pre nego što sam uopšte potvrdio kupovinu. Ali najbolji deo je što kupovina uopšte nije prošla. Ali bitno da su uzeli proviziju za transakciju, koja se nije ni desila.
 
Credit Agricole kartica, skinula mi je evro za plaćanje preko Origin, pre nego što sam uopšte potvrdio kupovinu. Ali najbolji deo je što kupovina uopšte nije prošla. Ali bitno da su uzeli proviziju za transakciju, koja se nije ni desila.

Ako ti je to bila prva kupovina ikada tom karticom na tom servisu to je normalno. Test.
 
Hahaha. Pa super. Ali to nikad nisam imao kad sam plaćao negde drugde, pa mi nije jasno.
 
Ne znam za Origin (nisam nikada pazario tamo) ali meni paypal nikada nije vratio taj juro, a skinuo je taj juro par puta, btw jedino mi paypal skidao to, barem desetak drugih servisa nikada ništa nije testirao tj. skidao.
 
Ma ****m li Origin. Em mi skinuo. Em sad ne može da proveri karticu... Kad sam druge stvari plaćao, nije pravilo probleme. A ni meni PayPal nije vratio evro, ali je bar transakcija prošla. Sad će da mi istekne ponuda, dok se naguzi...
 
Par dana, nista strasno. Ne znam kako je kod te banke ili tog sajta ali nece valjda da ti uzmu pare za nista?
PayPal vraca pare ali na PayPal a ne na karticu cini mi se. Na kraj sam ga potrosio, ne znam kako bese.
 
Poslednja izmena:
Give a man a gun and he can rob a bank. Give man a bank and he can rob the world.
 
Kod PayPala je to nacin verifikacije,skinu odredjenu sumu novca(do 2e) kad prvi put koristis servis i treba da im ukucas na svom akauntu na njihovoj strani koliko tacno su ti skinuli(tipa 1,41e).To i pise u SMS-u koji dobijes.Tada se vraca novac na karticu.Posle mozes da koristi PayPal,da kazem,neograniceno.Sta se desava ako ne ukucas pomenute stvari,ne znam:).Uglavnom,meni su vratili kintu koju su skinuli.
 
Cela stvar je što pokušavam da potrošim pišljivih 2,99€ na Bad Company 2. A Origin mi neda. Sutra ističe ta ponuda. I verovatno će tada da se odblokira koja god je glupost u pitanju. Ja sam mislio da će instant proći, jer nisam nikad direktno preko Origin-a uzimao.
 
Jer je za male pare. A BF4, ako mi poklone. Da ga plaćam po punoj ceni nemam nameru. I BF3 me razočarao, a tek četvorka...
 
Ne znam što te BF3 razočarao, retko od koga čujem tako nešto mada nisam je igrao odkad je izašla četvorka, od onog Humble Bundle-a moguće da ima tona cheatera sada :D

BF4 košta nešto 16 evra koliko se sećam, nije neka cifra i dosta je bolja igra...
 
Jeste, izašla iz bete sa ovim novim patch-om od pre nekoliko nedelja.
 
Sem rubber-bandinga kako kad nisam imao većinu problema koji smetaju većini da budem iskren, ili ih jednostavno nisam primećivao. Pikao sam i uživao...
...uglavnom, ne oslanjaj se puno na rage komentare, bolje probaj sam igru ako imaš prilike.
 
Imao sam, dali su besplatno da se igra par dana. Mnogo mi se dopalo kad su vojnici hodali po vazduhu. Pri tome sam imao čast da vidim taj bug praktično posle pola sata. BF3 ni u beti nisam video tako nešto. I još par gluposti, pa neprirodne animacije kretanja, koje su sad kao popravljene, nisam lično video. Mislim da ću BF5 ili BC3 eventualno da kupim. Hardline nema šanse.
 
I BF3 je bio bagovit,a i sad je. To je mana fransize, posto je prilicno megalomanski projekat u pitanju. Do duse, da su peglali BF4 igru jos 6 meseci pre izlaska, vecina boljki bi bila sklonjena.
 
Bi, i da Origin radi, bilo bi super. Sad mi je skinuo jos 1€, i dalje nema nameru da pusti transakciju! Jel' još neko plaćao direktno karticom preko Origin-a, ne PayPal?
 
Nazad
Vrh Dno