Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

ako je nesto sada na 25% popustu, od danas pa do 29. ima li sanse da bude neki kasniji dan vise, tipa bar 50? :)
 
Ima, naravno. Može da bude čak i na popustu od 75%. Sve zavisi kakva igra je u pitanju.
 
Da li ce CS:Global Offensive da ide na veci popust od trenutnog?
 
Global Offensive je išao i na -75%, tako da će biti sigurno.
 
I krenulo je
sales.jpg


Uzeo bih FarCry 3, da li mi neko moze reci kakav je MP?
 
Ne treba zuriti sa kupovinom,sacekajte da vidite kolike ce cene biti posto ce ih jos smanjivati,pa tek onda pogledajte iz ru steam store sta koliko kosta,pa zatim kupite tf2 kljuceve i odradite sa nekim rusima trade.

http://store.steampowered.com/cart/?cc=ru

Zatim prekopirate cenu iz ru store zajedno sa valutom i na google samo upisete "cena" rub in euros ili u $ i izbacivam zatim izracunate koliko ce vam kljuceva trebati.
 
Nazalost, ja nisam uspeo da dobijem kljuc.Iako sam se prijavio kad je bilo jos uvek preko 6000 kljuceva ostalo. Dobio sam mail nakon nekih 5 sati gde me obavestavaju da nisu mogli da mi dodele kljuc.

zanimljivo, sinoc mi stigao mail:

Congratulations, you've successfully been assigned a code for Company of Heroes 2 Multiplayer Access Key Giveaway:
xxxx-xxxx-xxxx
Alienware Arena

znači pre skoro mesec dana je bila akcija, nisam ni ja dobio tada ključ, a evo sinoć dobio, i radi...:)
 
Jel ima interesanata za Don't Starve 2 pack? Cuo sam da na leto stize free co-op ekpanzija za igru pa mislim da se osiguram sada dok je igra dzabe.
 
zanimljivo, sinoc mi stigao mail:

Congratulations, you've successfully been assigned a code for Company of Heroes 2 Multiplayer Access Key Giveaway:
xxxx-xxxx-xxxx
Alienware Arena

znači pre skoro mesec dana je bila akcija, nisam ni ja dobio tada ključ, a evo sinoć dobio, i radi...:)

I meni isto :)
 
Poslednja izmena:
Jel ima interesanata za Don't Starve 2 pack? Cuo sam da na leto stize free co-op ekpanzija za igru pa mislim da se osiguram sada dok je igra dzabe.

uzeo sam ja prosle godine 2 pack i nisam nikome dao kopiju koju jos uvek cuvam. da li te mozda zanima jos neka jeftina igra da ti dam tu i dont starve za far cry 3?
ovde je problem sto je dlc dosta skup. vidi ako ima neka kombinacija da ti je isplativa. 2 pack je najisplativiji. ako ne nadjes nikoga, javi se za base igru pa dokupi dlc. to ti je mrvicu jeftinije neko njihov single pack

krastavac, mi koji imamo igru od racije smo opet pojeli vnogo jer me sada dlc kosta isto koliko nekoga igra i dlc zajedno.
 
Poslednja izmena:
Eventualno 33%?
Popularne, tražene igre su retko kad na velikim popustima, da ne kažem nikad, velike popuste daju samo za igre koje ne bi kupio nikad da nije 80% popust :d
 
Čim je daily neće biti za manje, bar ne ovaj sale.
 
Ja bih svima preporucio da se za sada suzdrze kupovine DayZ. Ja sam uzeo u februaru i nisam bas zadovoljan tempom kojim napreduje razvoj igre. Igra ima potencijala ali nisam siguran da ce rocket i kompanija da uspeju ovo da izguraju. Sve mi se vise cini da igra polako tone :) . Znam da je igra Alfa (early access) i sve to, ali sam igrao i druge alfe koje su bile mnogo prijatnije iskustvo. Evo par stvari:
-nema prevoznog sredstva, moras sa jednog kraja mape da trcis na drugi da bi se npr nasao sa nekim koga igras (30 min bez preterivanja).
-zombiji prolaze kroz objekte(zid,vrata itd) a ubacili su da budu izazovniji protivnici :)
-bilo je price da igra nece ici na dole sa cenom dok je u alfi i beti nego ce cena otici na gore, samim tim sto su sada dali i ovaj mali popust izgleda da se prica nesto promenila
-stalno ubacuju nove stvari kao sto su puske, odeca, klopa, nove gradove itd a igra puna gamebreaking bugova
-ubace 5 novih stvari dobijes 10 novih bagova :)
-ima hakera, za sada ne postoji nacin da se pozove neko glasanje da se kickuju sa servera ili tako nesto. Znaci ako na neki moj omiljeni server dodje hacker pobije ceo server niko mu nista ne moze.
-skoro su developeri izjavili da u igru ubacuju novi engine sto znaci opet delay svega sto je i do sada bilo odlagano

Sve u svemu igra je strasno zabavna kad krenete da prvi put igrate i dok vam jos ne smetaju svi bagovi. Ali kako vreme odmice sve vise i vise nervira. Kad ispeglaju neke bagove definitivno bi preporucio. Kao alternativu imate Armu 3 koja ima DayZ mod, ja cekam ako bude bar 66% da uzimam. Ekipa sa kojom sam igrao DayZ standalone (bogami blizu 20tak ljudi) svi su presli na Armu 3 i kazu da je su super zadovoljni, bolje im radi igra, nema nerviranja oko bagova itd.

Ako nekog jos nesto interesuje, slobodno pitajte.

(al sam se raspisao :) )
 
^Jel Dayz mod za Armu III free kao sto je bio i za Armu II? I jel i dalje ziv Dayz mod za Armu II? Imam je na Steamu, nikako da probam Dayz
 
bolje nemoj ni probavati.zivi u iluziji da posedujes igru koja je vredna igranja.
 
Euro truck simulator 2 i Euro truck simulator 2 going east DLC na lepom popustu na steamu. Uz multiplayer mod se cini dobra kupovina :)
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno