Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Kakva je situacija sa premiumom za bf4? Ima li gde povoljno? Onog lika na kp što se pominje, nisam našao.

Izgleda da je rasprodao, ja sam od njega uzeo, ali evo sad trazim oglas I nema, znaci nema vise...

Pa mozes da pokusas na allkeyshop.com, mada najjeftinije sto ima je oko 30eur, znaci nije bas povoljno, al ako imas love, samo napred :)
 
ako nekom treba klot Magicka nek se javi,imam višak

edit: prvi se javio TheCyA, otišlo njemu
 
Poslednja izmena:
Zahvaljujem dzudzubajac za Magicku!
 
Platio sam $0.01, pa ću da preslušam već jednom kada budem imao neku dužu vožnju :)
 
you know you won't
 
$1 je min za steam ključeve, za bundleove koji recimo daju i drm-free varijantu pored ključeva mogao si uvek platiti manje od $1 i dobiti samo drm-free instalacije.
 
Samo mislim da moraš platiti pp-om, ona "pay with credit card" opcija traži neku veću sumu da bi prošla :)
 
syberia 1 i 2 zajedno 3.74e na steam-u. sad ce neko reci da su to matore igre i da ne vrede nista a realno su bolje od vecine novih naslova :)
 
Nabavio sam ih nekad ranije kad su bile na popustu, definitivno spadaju u najbolje avanture ikada napravljene.
 
meni je prvi deo mnogo bolji od drugog.od drugog sam cak odistao i nikad ga nisam ni presao nazalost :(
 
Ili ce neko da kaze da svejedno neces stici da igras. :p

:D
dosta se prica o ovim neodigranim igrama. Pre nekog vremena se pojavio SAPI sa dosta statistika. slican, steam calculatoru i wasted on steam, ali ima i nesto vise statistike. npr, prosecna cena sata igre (ukupna cena igara/ukupno sati igranja), kao i kolicina bacenih para na neodigrane igre. moja statistika je bila da je preko 90% netaknutih igara.
Zao mi je sto je sada nedostupan sajt, ali nadam se da ce uskoro ponovo biti u funkciji jos bolji.
http://steamapi.techieanalyst.net/
 
pazi mnogi ljudi su nekad igrali neku igru, prešli pirata, pa posle kupili jer im bilo krivo i želeli su da imaju te igre. one stoje u steamu netaknute jer su ih ljudi već prešli...
 
pazi mnogi ljudi su nekad igrali neku igru, prešli pirata, pa posle kupili jer im bilo krivo i želeli su da imaju te igre. one stoje u steamu netaknute jer su ih ljudi već prešli...

Moj slucaj. Vise sam igrao border i kings bounty kao piraye nego originale...
 
to se podrazumeva. takvih igara imam i ja, ali uglavnom AAA naslovi.
 
Isti slucaj ovde za verovatno 30%-40% naslova u Steam Library-ju, iako nazalost dosta ljudi zasluzenih za starije igre vise ne dobijaju pare. Toliko puta sam hteo da kupim Vampire The Masquerade - Bloodlines na Steamu, ali ne bih da punim dzep Activisionu a Troike vise nema...
 
uh, sad me podseti, kako je to bila dobra igra za to vreme, bas bih voleo da odrade nastavak Vampira :)
 
I ja imam gomilu igara koje nisam pipnuo na steamu, ali to nadoknadjuje Borderlands 2 na kome imam preko 800 sati i to uglavnom aktivne igre, ne visenja u meniju dok seradi nesto pedeseto.
 
Isti slucaj ovde za verovatno 30%-40% naslova u Steam Library-ju, iako nazalost dosta ljudi zasluzenih za starije igre vise ne dobijaju pare. Toliko puta sam hteo da kupim Vampire The Masquerade - Bloodlines na Steamu, ali ne bih da punim dzep Activisionu a Troike vise nema...

Bolje sto nisi, koliko sam cuo Steam verzija ima dosta problema, kazu da je fan-patched mnogo bolja/
 
Hm, bio sam uveren da su ljudi imali problema sa Steam + unoffical patch kombinacijom, bice da sam nesto pomesao
 
Da li je neko mozda video kljuc za KickBeat na nekom sajtu? Ili je igra dostupna samo na Steamu.

Gledao sam g2play, getgames, kinguin, gamersgate, gmg i nema.
 
Vrh Dno