Šta je novo?

Airdropovi

Ko ima wallet na ETH prije November 2021 i da je koristio ETH mrezu, slao transakcije, trgovao na Dex itd.
Sto vise gas fee ste potrosili to vise EVMOS tokena mozete dobiti.
Trenutno oko 2$ po tokenu.

app.evmos.org
 
Ko ima wallet na ETH prije November 2021 i da je koristio ETH mrezu, slao transakcije, trgovao na Dex itd.
Sto vise gas fee ste potrosili to vise EVMOS tokena mozete dobiti.
Trenutno oko 2$ po tokenu.

app.evmos.org
Kako si, ako si, pokupio ovih poslednjih 25%? Niti ima šta da se klikne, ni ništa? Sa leve strane piše kao "Mars nešto", ali je zasivljeno, ne radi?

BWWOT8K.png
 
^ odradiš bilo kakvu transakciju na bilo kom EVMOS dappu
Na kom dApp-u na primer?

Ja sam u međuvremenu i ovo što imam u novčaniku (bez tih poslednjih 25%) hteo da prebacim preko nekog bridge-a na neku normalnu mrežu i u normalni coin... To bi kao možda i moglo da se uradi, ali ovog EVMOS coin-a, naravno, nema nigde (iako je, valjda, "native" coin na toj mreži?)

Onda sam probao da ga swap-ujem u nešto, čega ima na tim bridge-evima... A tamo Price impact po 50%! Liquidity na farmama po 20 dolara.

Sad se više i ne sećam gde sam sve ovo gledao, jer prvi put u životu čujem za ovaj EVMOS.

Kakvu transakciju da odradim? Da napravim još jedan novčanik, pa da sam sebi pošaljem nešto?
U trećem koraku (za trećih 25%) sam slao nešto u neki "Kepir" novčanik, na nekakvu "Osmosis" mrežu - I šta, to se ne računa kao ta potrebna transakcija?
 
Evo ovde swap za 0.001$ i gotovo.

EVMOS imaš na Digifinexu, neki shit exchange, ali radi sve bez problema, lakše nego bridgevi i slično. Sa Metamaska tamo, swap u USDT, posle s njim gde god želiš.
 
Mozes na dexscreener.com uraditi neki swap i to je to.

Ja nisam prodao, stejkovao sam, jos je mlad i perspektivan projekat, a i apy je visok. Nek se mnoze do slijedecg bull-a 😁

@mrle
normalna mijenjacnica, oj boze 🤦‍♂️
To nesto sto si poslao na kplr wallet na osmosis mrezu, cuvaj seed, bit ce i tu airdrop 90% 😉
 
Poslednja izmena:
Evo ovde swap za 0.001$ i gotovo.

EVMOS imaš na Digifinexu, neki shit exchange, ali radi sve bez problema, lakše nego bridgevi i slično. Sa Metamaska tamo, swap u USDT, posle s njim gde god želiš.
Zemio sam i poslednjih 25%. Wrapovao EVMOS<->WEVMOS... i "ALL DONE". Hvala.

Za swap-ovanje u Avax/neki dolar/Fantom/bilo-šta je price impact po 50-95%. Menjaš npr. 10 EVMOS-a (20$) za npr. Fantom u vrednosti 1,3$ - džaba ti i 0$ fee, džaba ti što EVMOS "vredi" 2$, kada ne možeš da ga promeniš za ništa. Liquidity u pool-ovima im je nikakav... Samo mi onda nije jasno gde im je taj Circulating Supply od 200 miliona EVMOS-a?!

Ali nema veze, neka ga za sada u novčaniku. Bolje da je u mom, nego u nečijem drugom.
 
Bit ce ovo fina vreca za slijedeci bull. Bolje nego rudarenje 😉


IMG_20220702_085422.jpg
 

Energi Newsletter
Hi there,

While the Crypto & NFT markets are experiencing turbulent times, at Energi we are still focusing on growth and performance, as well as launching new products.

We would like to announce that our Airdrop Subscription for our upcoming NFT platform - the GonnaMakeIt Marketplace, is now Live and we’re welcoming you to sign up for when the platform launches to receive its native GMI tokens.
What is the GMI Marketplace
As you may already know, GMI stands for GonnaMakeIt - the NFT Marketplace built by Energi, the Safest Blockchain in the World.

Tentatively slated for Q3 of 2022, GonnaMakeIt is set to solve the security issues that are currently affecting the entire NFT ecosystem, as well as offering attractive reward incentives for users and artists, thus providing a unique blend of safety, utility, and opportunity.
How to sign up for the GMI Airdrop

Signing up for the Airdrop is very easy and takes less than a minute. Visit our current landing page - https://gonnamakeit.com/ - and input your full name and email address, and that’s it!

Once you sign up for the Airdrop, you will receive a notification before the NFT Marketplace is about to go live with instructions on how to claim your GMI Tokens.

Until then, make sure to follow us on Twitter, and join our Discord community for more news, games and reward opportunities.

Take care and stay safe!
We’re all GONNA MAKE IT!
ENERGI & GMI TEAM
 
Proučite na brzinu..
neka nova web3/nft zezalica..
Kome nije dosadno, svaki dan 500 metara šetnje uz uključen GPS (može i da se vara treskanjem telefona ili hodate po kući)
i posle 30-40 dana vam se iz jajeta izlegne nft zmaj koji se može prodati za 500 matica koji vrede solidno, možda 400 usdt ili više..
Učinite mi zadovoljstvo pa uđite preko referala, barem nekoliko ljudi.
Uglavnom, procedura je sledeća: uđete preko gornjeg linka, registrujete se i skinete APK (ili sa play store ako im u međuvremenu proradi i ta opcija, kažu da su aplicirali)
U igrici se prijavite i kreirate polygon network wallet.. upadnete u tim ili preko referal linka pozovete još nekog u pomoć i na train hodate svaki dan 500 metara kako bi dodali 12.5 MATIC u kasu iz koje se finansira izleganje zmaja iz jajeta.
Ako vam je priča još uvek interesantna, overite sledećeu telegram grupu: https://t.me/DragomaBalkan

p.s.
pročitajte uputstva i objašnjenja još jednom na sajtu da ne bude da sam ja nešto pogrešno razumeo ili da sam vas pogrešno informisao
 
Poslednja izmena:
Žao mi je ako sam nekog doveo u situaciju da se razočara. Srećom, igra nije zahtevala uslovljena ulaganja već se samo gubilo vreme na hodanje. Uplate su bile dobrovoljne, ko želi da kupi zmaja odmah - da ne čeka. IZGLEDA DA JE IGRA "DRAGOMA" BILA NAJVEĆI RUGPUL/PREVARA U POSLEDNJE VREME. Sve se raspalo pre par sati. Brišite sve vezano za igru i zaboravite je što pre. Nadam se da će autor ove prevare goreti u paklu!
 
1662915252033.png

30$ tron airdrop link
👆👆👆👆
ukucajte ovde svoju tron TRX adresu, i kao dele tokene..oko 30$

tesko da moze da bude prevara, dajete samo adresu...ne dajete podatke....jedino sto moze da se desi da ne posalju...
 
Nije dobar link?!
 
Maaa, nije prevara.

Dajte im. Samo ne 100, probajte 200, možda ima super mega giant reward.

😁
 
NFT zemlja, USA je vec otisla, ovo je non US land..znaci mozda se dobije i Tutin 😅
Kliknes link - ukucas na polju svoj mejl kojim zelis da se registrujes kod njih. Posalju ti povratni mejl. Kliknes na potvrdu - hyperlink prebaci na njihov sajt. Traze ti da smislis password i potvrdis i to je to. Dobijas automatski NFT.

koristi neki alt/rezervni emejl radi sigurnosti

to je neki land nft, dobijace se neki passive income u kriptu itd

prihvatiti sve sa rezervom, zato idi na alt mejl, rezervni

NFT land link
Meni za sada stoji da imam neku zemlju ali kao zamagljeno nije otkriveno gde..ako opet bude trazilo da se nesto plati.. onda nista od toga..
 
Za ljude koji su bili deo stare verzije BALLZ tokena postoji airdrop 1:1

TRUST REDEMPTION FUND Application is LIVE 🔥🔥🔥


As we promised, we are going to distribute a big portion of BOLA Token total supply to the BALLZ token holders. We do not call it a refund, because it will not refund their loss, but we want to make it clear to the community that they are the most important element of the CF project and that we can't continue without them

All Investors who apply and prove that they were Ballz holders on May 11th, 9:28 AM (CET) (7:28 AM UTC), will receive an airdrop from the Trust redemption fund (4.2M BOLA) in proportion to the amount of BALLZ they had.

Deadline for application submission is October 31st at 11:59 PM (UTC)

Also, it is important to say that the final list of holders who applied for the airdrop is going to be public so that everyone can check if his/her address is on the list.

Apply for TRUST REDEMPTION FUND using this link:


Sva pitanja i detalje mozete da pitate u njihovim telegram grupama

 

besplatni XEN tokeni, potrebno je da imate BNB na novcaniku
 
Za ljude koji su bili deo stare verzije BALLZ tokena postoji airdrop 1:1

TRUST REDEMPTION FUND Application is LIVE 🔥🔥🔥


As we promised, we are going to distribute a big portion of BOLA Token total supply to the BALLZ token holders. We do not call it a refund, because it will not refund their loss, but we want to make it clear to the community that they are the most important element of the CF project and that we can't continue without them

All Investors who apply and prove that they were Ballz holders on May 11th, 9:28 AM (CET) (7:28 AM UTC), will receive an airdrop from the Trust redemption fund (4.2M BOLA) in proportion to the amount of BALLZ they had.

Deadline for application submission is October 31st at 11:59 PM (UTC)

Also, it is important to say that the final list of holders who applied for the airdrop is going to be public so that everyone can check if his/her address is on the list.

Apply for TRUST REDEMPTION FUND using this link:


Sva pitanja i detalje mozete da pitate u njihovim telegram grupama

Stvarno je dobra igrica :)
 
Trenutno je u beta fazi, tokemonija im je ludilo dobra...da je ovako bila napravljena prvi put nema sanse da bi propala jer sada je rug proof , niko ne dobija sve tokene odjednom , nema dampa :cool:

Nesto se i dobija dok se igra igrica sada u beta fazi..nisam bas sve detaljno istrazio..najbolje da se pita u balkan grupi..

Ja se igam na emulatoru na PC..odmorim mozak na 3 min 😅
 
Za ljude koji su bili deo stare verzije BALLZ tokena postoji airdrop 1:1

TRUST REDEMPTION FUND Application is LIVE 🔥🔥🔥


As we promised, we are going to distribute a big portion of BOLA Token total supply to the BALLZ token holders. We do not call it a refund, because it will not refund their loss, but we want to make it clear to the community that they are the most important element of the CF project and that we can't continue without them

All Investors who apply and prove that they were Ballz holders on May 11th, 9:28 AM (CET) (7:28 AM UTC), will receive an airdrop from the Trust redemption fund (4.2M BOLA) in proportion to the amount of BALLZ they had.

Deadline for application submission is October 31st at 11:59 PM (UTC)

Also, it is important to say that the final list of holders who applied for the airdrop is going to be public so that everyone can check if his/her address is on the list.

Apply for TRUST REDEMPTION FUND using this link:


Sva pitanja i detalje mozete da pitate u njihovim telegram grupama

 
Možeš da menjaš.. Mozes da staviš 10 dana ako hoćeš..

Ja sam na više walleta stavio različite dane

10,30,max koji je ponuđen odmah
 

A total of 77k $ZVOID are in the reward pool. First come first served!

Important Information: Bots will be manually excluded, only real persons allowed.
 
NFT zemlja, USA je vec otisla, ovo je non US land..znaci mozda se dobije i Tutin 😅
Kliknes link - ukucas na polju svoj mejl kojim zelis da se registrujes kod njih. Posalju ti povratni mejl. Kliknes na potvrdu - hyperlink prebaci na njihov sajt. Traze ti da smislis password i potvrdis i to je to. Dobijas automatski NFT.

koristi neki alt/rezervni emejl radi sigurnosti

to je neki land nft, dobijace se neki passive income u kriptu itd

prihvatiti sve sa rezervom, zato idi na alt mejl, rezervni

NFT land link
Meni za sada stoji da imam neku zemlju ali kao zamagljeno nije otkriveno gde..ako opet bude trazilo da se nesto plati.. onda nista od toga..
1666273323378.png
registujte se..napravite par email adresa i uvecajte broj plotova.. nije tesko, niko ne garantuje zaradu ali nikad se ne zna
 
Nazad
Vrh Dno