Šta je novo?

AirCash Srbija

sto se srbije tice prvo se mora promeniti brdo zakona i pravilnika kako bi se relaksirao postupak. trenutni trendovi su da se nema volje za tako necim iz nepoznatih razloga.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Najviše koči ograničenje upotrebe deviza između rezidenata, osim ako nemaju ovlašćenje po deviznom računu ili podizanje deviza od strane preduzetnika u Srbiji. Tako da, to forsiranje dinara mora da se stavi van snage i po drugim odredbama, da bismo najpre ušli u SEPA sistem prema nedavnim najavama pa tek onda otvorili vrata za fintech banke i platne institucije.
 
ja vec koristim aircash i imam 2 master kartice aktivirane nije losa ideja aircash :cool:
 
Poslednja izmena:
Već je moguće prebacivanje novca sa naših kartica na Aircash wallet i plaćanje sa njega. To ide bez provizije. Posle sa walleta može da se šalje dalje uz proviziju od samo 1% što je mnogo povoljnije od PayPala.
 
ja vec koristim aircash i imam 2 master kartice aktivirane nije losa ideja aircash :cool:
Al su vece naknade nego kod ostalih, bar koliko sam vidio. Za sve zivo uzimaju.
Već je moguće prebacivanje novca sa naših kartica na Aircash wallet i plaćanje sa njega. To ide bez provizije. Posle sa walleta može da se šalje dalje uz proviziju od samo 1% što je mnogo povoljnije od PayPala.
Koju karticu koristis da odradis topup wallet-a?
 
U Bosni i Hercegovini se već mogu kupiti i kartice. U Wwin kladionicama, košta 5KM.
U skladu sa novim Zakonom o elektronskom novcu Republike Srpske (iz decembra 2023.).

Takodje, registrovali su firmu u Banja Luci.
 
Poslednja izmena:
Slanj
Već je moguće prebacivanje novca sa naših kartica na Aircash wallet i plaćanje sa njega. To ide bez provizije. Posle sa walleta može da se šalje dalje uz proviziju od samo 1% što je mnogo povoljnije od PayPala.
Slanje na kartice?
 
Nazad
Vrh Dno