Šta je novo?

Adobe Premiere CS5 plugins PROBLEM

Secret Window

Slavan
Učlanjen(a)
14.12.2005
Poruke
74
Poena
309
Pozdrav.

Eto pre neki dan instalirao sam da probam nove proizvode Edobe. Bavim se video montažom profesionalno i privatno, navučen i naviknut na Premiere... U verziji CS4 koristio sam neke plaginove kao što su Genarts Saphire 2.06 i par VST plaginova BuzMaxi, mono i BBE D82 Sonic Maximizer. Ni jedan od pomenutih u verziji CS5 ne vidi, svi su postavljeni i instalirani na mestu ali keo da ne postoje gde čak i prijavljuje nedostatak tih pluginova koričćenih u projektima koje sam otvorio u verziji CS4.

Da li je neko možda imao slično iskustvo i zna kako se to rešava? :wall:
 
Mozda zato sto je Premier CS5 64bit only, a plugin-ovi 32bit? /nagadjam posto sam imao isti problem sa photoshop-om cs4 x64 i pluginom koji je bio x32 i koji je bez problema radio na 32 bitnoj verziji ps-a/
 
Poslednja izmena:
Hvala Zeko, postoji velika šansa i verovatnoća da si u pravu jer bih s tim mogao da se složim a nekako zatupljen pokušavanjima da ga nateram da prihvati zanemario sam razmišljanje u pravom smeru. Sve vreme sam razmišljao u smeru da je Adobe kriv a problem leži u obližnjem grmu :)

Smaranje, sad moram da budem strpljiv da se adekvatna podrška ili alternativa pojavi negde.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno