Šta je novo?

[Action-RPG] Lords of the Fallen [2014]

 
Borba izgleda lepo ali valjda će biti neke priče, dijaloga, izbora... a ne samo čist hack & slash.
 
[YOUTUBE]JQmkZI8kjhI[/YOUTUBE]
 
 
Kako vreme prolazi ovo postaje sve bolje i bolje. Jos kada bi prica bila kvalitetna pa da se u postpunosti izgubi osecaj da je ovo kopija neke druge igre... imam zamerku i na grafiku, sve izgleda carobno ali mi fale malo ostrije teksture a koliko vidim ovo je na maksimalnim podesavanjima.
 
Meni ne smeta što je kopija, tačnije kopira (koliko za sada vidim) one elemente koji su najkvalitetniji u DS-u. Art i setting se drastično razlikuju, nadam se samoda će biti izazovna kako tvrde.
 
Developeri su i rekli da uzimaju elemente iz Demon Souls-a navodno. Sve u svemu radujem se ovome.
 
Meni ovo ekstremno dobro deluje, al dok se licno ne proba nemere nesto detaljnije komentarisati xD
 
Jedan od poznatih Dark Souls/ Demon Souls komentatora, Vaati Vidya o LotF-u

 
Dobro je rekao, Souls igre su definisale novi podzanr kao sto je to uradio Blizzard kada je izdao prvi Diablo. To najvise govori o znacaju Souls igara, koje su jos uvek nepravedno zapostavljene medju mainstream gejming populacijom.
 
Ne bih rekao da su nepravedno zapostavljene. Igrica sa takvom težinom i skoro nepostojećim hand holdingom i ne može da se nada uspehu većem od onog koji je postigao DS2. Da budem iskren, mene čak čudi pažnja koju Souls serijal dobija od mainstream igračkih medija.:) Nije to nešto za široke narodne mase (i treba da ostane tako).
 
Čudno, uopšte nisam primetio ovu igru do sada, a ovaj snimak ne deluje loše. Vidim da već sutra izlazi, taman da se isproba. :)
 
Nece narodna verzija u skorije vreme, a isto vazi i za Dragon Age 3 po nekim manje vise pouzdanim informacijama. Tek tolko da znate ako ocekujete DA3 :( Nazalost..

Moracu da preskocim ovu, nadao sam se bar toj verziji kad nisam pri budzetu.
 
Ne dam pare vise:p Uzeo sam DA:I (bagovit isto i to poprilicno) i do GTA V nema vise :)
 
Na Steamu je trenutno akcija, daje se upola cene.
 
Ah to sam na ng+ po izlasku al preko sharovanog librarija na brzaka. Vise sam za achievemente na steamu, bice i to za 5e kroz par nedelja.
 
Jel probao neko ovo? Ne znam dal je ovo do igre ili do mog kompa, igra radi skroz fluidno ali kad dodje do borbe liku treba 3 sata da zamahne macem i sve nekako se odvija slow motion :/ Citam da se mnogi zale na borbu kako nije responzivna ali bas da je ovako to mi je cudno
 
Slicno je i kod mene, mislim da je jednostavno borba takva.
Inace, stigoh do 3. bossa i ubije me 10 puta :d
Sutra nastavljam, nemam zivaca da se mlatim s njim sad :D
 
Jel ima neko da je prešao ovo ili odigrao bar blizu pola igre, da znam dal da isprobavam igru ili ne?
Video sam da ih je IGN baš iskritikovao...mada oni kritikuju sve živo
 
Jel probao neko ovo? Ne znam dal je ovo do igre ili do mog kompa, igra radi skroz fluidno ali kad dodje do borbe liku treba 3 sata da zamahne macem i sve nekako se odvija slow motion :/ Citam da se mnogi zale na borbu kako nije responzivna ali bas da je ovako to mi je cudno

Nije problem u igri problem je u tome sto nemas dovoljna snage da koristis to oruzije pa onda izgleda kao usporen film dok ne zamane sa njime. Pa krastavac ljudi su navikli da heroj vitla macem kao sa perom i onda kada uzmu ovakav tip igre gde sve zavisi jedno od drugoga onda dobijes takve komentare na netu!

Slicno je i kod mene, mislim da je jednostavno borba takva.
Inace, stigoh do 3. bossa i ubije me 10 puta :d
Sutra nastavljam, nemam zivaca da se mlatim s njim sad :D

Ja sam bas juce presao tog treceg boss-a i mogu ti reci da ni sam ne znam koliko sam puta izginuo kod njega, jednostavno igra ne prasta greske! Moras naci konbinaciju opreme da ne bude ni preteska a ni prelaka i da nadjes oruzije sa kojim mozes dovoljna brzo da vitlas i da mozes da uvek uteknes pre njegovog udarca.

Jel ima neko da je prešao ovo ili odigrao bar blizu pola igre, da znam dal da isprobavam igru ili ne?
Video sam da ih je IGN baš iskritikovao...mada oni kritikuju sve živo

Ako si igrao Dark Souls onda ce ti se svidi, nema tako mracnu atmosveru kao DS ali je isto tako dobra i teska. Onaj ko je voleo DS volece sigurno i ovo! Moj savet ti je da probas neces se pokajati. Ali da znas ginuces mnogo mnogo puta pa cak i na najjednostavnijim neprijateljima.
 
Posle GTA 5 i The Witcher 3 sam mislio da me ni jedna igra nece zakucati za monitor ali sam tako pogresio da je to strasno!

Evo sada sam 53 lvl i nemam pojma gde idem i sta radim ali znam da sam jos uvek tu negde na pocetku se vrtim oko onih katakombi. Do sada sam jedno 5-6 boss-va ubio i mogu reci da nisu ni malo naivni i glupi kao u Dark Souls, u DS I'm dodjes iza ledja i za tili cas ga naprasis ali ovde no no nece da prode ista fora.

Kog lika ste uzeli? Ja sam prvo uzeo onog sa dva maca ali sam ga obrisao pa sam uzeo onog sa onom toljagom i mogu reci da mi je bas po meri, stit ne koristim ali ni malo jer uvek mi je oruzije u dve ruke jer mi je tako nekako mnogo bolje i jednostavnije za igru.

Mnogo dobra igra!
 
Šteta što će nastavak biti tupava limunadica.
 
Majstore, sami su rekli da ce nastavak biti namenjen siroj publici.
 
Slične poruke su dolazile i iz From Softa vezano za Dark Souls 2 i Bloodborne.
 
Promena pravca je i razlog zašto ih je napustio Tomasz Gap.
 
Nazad
Vrh Dno