Šta je novo?

Acer u Telekom akciji?

sonus70

Slavan
Učlanjen(a)
20.10.2006
Poruke
224
Poena
330
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile Gfx 2.60 GHz
RAM
8
GPU
integra
Storage
ssd
Laptop
HP 255 g7
Tablet
Samsung Active tab 7
Mobilni telefon
Realme
Pametni uređaji
Supruga
Pristup internetu
  1. Optički internet
Daje telekom neku akciju za ADSL sa laptopom pride na 12 meseci ako sam dobro skontao ono sto pise na sajtu. Pitanje je je li neko imao iskustva sa modelom ACER Aspire 5310-300508 ? Koristio bi se za net, office i pokoji film da se odgleda. I verovatno bi 99,9% vremena bio na struji iz uticnice.

O ovome pitam:

http://www.telekom.nadlanu.com/OPSTE/Vesti.aspx?ac=snews&ui=28333
 
Pa ovako nesto telekomovo ima u CT shopovima vec par meseci, samo sa FSC 3525 modelom?

U cemu je trik!?
 
To sto ima u CT-u je FSC uz mobilni internet, a ovo je Acer uz ADSL.
 
Nije samo uz ADSL vec uz to idu i neograniceni razgovori u lokalnom saobracaju i 4 din/min ka 5 unapred definisanih MTS brojeva.

To good to be true, ponuda od Telekoma, nesto mi tu nije u redu.

Pa meni racun nikada nije ispod 2 hilajde, sto se koriscenja lokala tice, ne racunam pozive u inostranstvo, kad me skype izda (recimo, italiju, mobilne brojeve se vise isplati zvati sa fixnog)
Sve u svemu, ovo je zaista odlicna ponuda za onoga ko moze sve svoje telekomunikacione "potrebe" da zadovolji u telekomu.

Sta vise, ako nema nekih skrivenih tacaka ugovora, mozda i najbolja ponuda u istoriji srpskih telekomunikacija :)
 
Poslednja izmena:
Već sam pitao u II temi al ajde opet :) Na koliko se sklapa ugovor ? (tj dokle moram da budem na ovom paketu a da bih zadržao laptop :) )
Zaista dobar paket usluga...nema šta :)
 
Ugovor se pravi na 2 godine, cena je bez PDV-a, (znaci 4482 din za bolji paket) moze i za pravna lica, ko ima firmu... Sad sam pitao u kor. servisu!
 
onda je suvishe :(
 
(4482 - 2124adsl -1000fixni) 1300din mesečno...ajde nek bude 15€ * 24 meseca = 360€ nije loše... ali već razmišljam da li da se vezujem na 2 godine...mnooogoo to vremena...da je godina pa i da razmislim..
 
treba uracunati i to da ce fixni barem duplo da poskupi u sledeceih par godina, ako ne i vise, a sa druge strane, trebalo bi i da skoci brzina ADSL-a, a moze se desiti da onaj ko je uzeo taj paket ostane vezan za tu malu brzinu.

Mada, lepo bi bilo videti ugovor!
 
Nazad
Vrh Dno