Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Ne znam da li mi je ovaj problem do misa T70 bloody, Win10 ili nesto trece. Prvo sam mislio da je do Opere ali nije. Desava se sledece. Kada skrolujem malo na dole i zaustavim se u nekom odredjenom trenutku (jos nisam provalio u kom tacno) dogodi se da se jos malo skroluje na dole ili gore oko 1cm kao da mi nesto drmne prozor. Prvo sam mislio da je u Operi jer sam mislio mozda nesto kasni sa ucitavanjem (reklama,...) i onda cimne za jos tolko kolko je gore zauzela mesto ali nije to posto mi se godoilo i u drugim prozorima. Jel ima neko ideju sta moze biti?
Mis imam nekih 8 meseci i od kada sam ga podesio nisam vise dirao njegovu aplikaciju niti sam bilo sta drugo dirao vezano za sam mis.
 
Koji pazariti bezicni Bloody? Da nije bas lagan i da ima par makro dugmica. Ne mora ni da bude u svim duginim bojama bas.
 
Imam problem sa gun3 V7. Pre dva dana sam instalirao software za ovaj mis, i sve je radilo ok. Medjutim kada sam restartovao komp mis je poceo da laga, postao je neupotrebljiv. Samo da napomenem da je pre instalacije radio normalno. Probao sam misa na laptopu(nije instaliran njihov software) i isto se ponasa. Zar je instalacija programa mogla da ubije misa :S: ? U pitanju je win10
 
Poslednja izmena:
U okviru Bloody softvera promeni frekvenciju osvežavanja, a promeni i mod rada, pa upiši u sam miš.
 
Kako se pokazao A4 Tech ZL50 Sniper Bloody?
 
Da li ce repair windows-a vratiti sensitive, rate misa na default kako i bude nakon formatiranja sistema (ne zelim opet da radim format), posto cim sam usao u bloody aplikaciju automatski mi odatle uzeo podesavanja... Obrisao sam bloody program ali podesavanja su ostala od bloody-ja. (Ne zelim da koristim bloody software vec normalno windows-ova setovanja) V5 mis je u pitanju
 
Imas ikonicu u uglu programa da prebacis sve na memoriju misa nakon cega ce on citati iz te memorije podesavanja

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pozdrav drugari, treba mi savet koji mis uzeti iz ove Bloody porodice ? Da ne citam sad 72 strane, koji se najbolje pokazao? Treba mi mis za cs:go :)
 
TL9 model preporuka, ergonomija skoro kao mionix castor kao i kvalitet izrade, tacnije tacno je losije onoliko koliko je jeftinije odnosno dobar izbor za tu cenu. Recimo da je osetno bolji od mx512 rev2 koji takodje imam... Od onoga sto sam ja mogao uporediti.
 
Uzeo sam mis (model V8M) prije 15-ak dana i prezadovoljan sam. Doduse, nisam gamer, ali trebao mi je kvalitetan mis normalne velicine i sa 3-5 dodatnih taster (koje koristim kao precice za par akcija), pa kad sam vidio V7M kod drugara na prvi pogled mi se svidio.
Trebalo mi je par sati dok nisam potpuno ukontao kako da ispodesavam misa u Bloody6 softveru (prilicno je konfuzan na prvi pogled, ali sad kad sam skontao sve je logicno, je li :D ). Generalno, zabuna nastaje oko ovih Core-ova (i programiranja tastera 1/N/3)... Zakljucak je da sve sto ti treba za svakondevni rad je da se prebaci na Core1 i tu podesis sve!
Iako su se sve informacije provlacile kroz temu, nazalost bio sam dosao tek do citanja polovine stranica, pa sam morao malo vise da se pomucim.

E sad, jedina stvar koju ne mogu da ukontam u Bloody6 softveru je kako da namjestim na taster 3 da mi pokrece neku aplikaciju?
Znaci, ukontao sam djelomicno one profile, tu mogu shotcut da postavim, mogu izabrati predefinisane akcije (office, multimedia), ali ne mogu da povezem na taster 3 proizvoljnu aplikaciju (iz liste ponudjenih), a da mi radi, naravno!? :/
Bio bih jako zahvalan za pomoc oko ovoga.

Danas sam uzeo V7M, ostavio Logitech G5 po strani i uzeo da probam ovaj novi, instalirao drajvere ali mi Bloody6 otkazuje poslusnost, nikako da se pokrene?! :mad:
Pokusao sam i sa reinstalacijom, isto je. Windows 10 x64 je u pitanju. Ima li neko savet sta da radim, u cemu je problem? :trust:

Stariji je post i vjerovatno kasno odgovaram, ali imao sam i sam isti problem na Win7, i sinoc sam provalio - potrebno je da odes u Safe Mod (F8 pri boot-u, ako se ne varam) i tu instaliras Bloody6 (ako je sve ok, trebao bi se jos tu program pokrenuti nakon instalacije, naravno, pod uslovom da se ne iskljuci opcija za pokretanje).
Kasnije boot-ujes u Win i Bloody6 radi!
Prije ovog sam svasta pokusavao, milion puta reinstalirao (sa ili bez antivirusa, sa prikljucenim ili iskljucenim misom itd.) ali nista nije pomoglo...
A recimo na racunaru na poslu nisam imao nikakav problem sa istim misom i istom verzijom softvera, sve ja radilo iz prve.
 
Do sada sam imao dva a4tech bloody misa v7m i nisam imao srece sa njima. Oba su mi se pokvarila nakon mesec dana. Koji a4tech mis do 3 ili 3 i po hiljade preporucujete? Valjda cu sa njim imati vise srece.
 
Ma snajper je napravljen da traje, može za ne daj bože da posluži i kao hladno oružje. :D
 
Dobio sam danas na poklon v8m[emoji2]
Imam neku steelseries tanku platnenu podlogu i kliza se taman kako treba.

Medjutim nijedna verzija bloody 5 softvera ne vidi mis, i ne mogu da ga otkljucam. Bloody 6 ga vidi normalno, u cemu je problem?

Sent from my Z5
 
Imam v7 verziju i zadovoljan sam. Sad mi treba wireless varijanta, koja je tacno oznaka wireless varijante?
 
R7/A ili R8 koji ima malo drugacije kuciste.

Odlicno radi R7 otkad su sredili bagoviti softver.
 
Poslednja izmena:
Nema u prodaji :(
Dajte neki link ako negde ima.
Ako nema dajte neki predlog za alternativu.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Cudi me da bas nigde ne mogu da se nadju R7/R8.. mada ja sam kupio R7 pre skoro 2 godine a u tripu sam da ima jedva godinu dana. Smesna neka cifra na popustu bese, 20-22e..
 
Ja vijam neki od bezicnih modela vec par mjeseci, ponuda je jako losa, a i ovo sto se nadje nema ispod 4k, a to je po meni previse.
 
Moj mišonja R7 je otišao u večna lovišta :mad: u garanciji, večeras mi stiže mail iz neposystem servisa da mi je stigla zamena "M220 Wireless crni" pretpostavljam da je to ovaj miš:

http://www.logitech.com/en-us/product/m220-silent

Ukoliko je to stvarno taj miš meni ova zamena nikako ne odgovara, nude mi office miš umesto gamerskog.
Pitanje šta činiti, koja su moja prava, da li mogu da tražim povraćaj novca ukoliko ne mogu da mi ponude neku drugu adekvatnu zamenu???
 
Trazi novac nazad, imas pravo na to!
 
Moj mišonja R7 je otišao u večna lovišta :mad: u garanciji, večeras mi stiže mail iz neposystem servisa da mi je stigla zamena "M220 Wireless crni" pretpostavljam da je to ovaj miš:

http://www.logitech.com/en-us/product/m220-silent

Ukoliko je to stvarno taj miš meni ova zamena nikako ne odgovara, nude mi office miš umesto gamerskog.
Pitanje šta činiti, koja su moja prava, da li mogu da tražim povraćaj novca ukoliko ne mogu da mi ponude neku drugu adekvatnu zamenu???

Taj Logitech nema sta da trazi pored R7.. imam slican Logi i stvarno je smesan u poredjenju sa ovim bloody.
 
Danas sam kontaktirao servis i objasnio da mogu da prihvatim jedino zamenu za isti ili da mi vrate pare, odgovorili mi da ću biti obavešten o novim koracima. Znam da R7-ice nema više u ponudi, verovatno će u "novim koracima" biti natezanja:)
U međuvremenu pazario sam R7 reponju, ergonomski je isti, nešto je lakši od prethodnog, metalni slideri su mu malo manji ali brzo se naviknuh, za 2 crvene mislim da nema bolje,).
 
Nema velikog natezanja, samo im kazi da znas svoja prava (spomeni trzisnu), ako krenu nesto znaj da blefiraju i drzi se svojih (zakonskih) zahtijeva (pricam iz iskustva, bas sa tim iza kojih je Nepo system). Tu ti je taktika "ako prodje - prodje"...

Sto se tice R7 reponje (pretpostavljam da mislis na V7M, ili V8M!?), moze na PM gdje si ga zbavio za 2k (a da ga imaju na stanju), ja bih mozda uzeo jos jedan burazeru?
 
Po pravilu bi trebali da ti daju isti ako imaju ili njegovog naslednika ili da ti vrate pare.
 
Nazad
Vrh Dno