Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Mislim da mi je riknuo desni klik ...uopste se ne cuje kiltanje ....jel zna neko jel postoji varijanta da se zameni taj kliker ili kako je vec to unutra ?
 
moze,ali se ne isplati,s' obzirom da imas na oglasima za 10 evra.
 
bio je na forumu mislim.a i ako nema bas sad naletece skoro.
 
vazi mislim da je jos u garanciji tako da videcu i sa njima
 
ma kakav crni oglas, odma nosi u prodavnicu i trazi nov. ako mogu da nas deru mogu i da zamene za nov.
 
Jel moze neko da proveri koliko je garancija 2 god ili god dana ?
 
Naravno da je 24 meseca.
 
ako imas racun onda 2 godine. ako nemas mozes da dubis na glavi, izbacice te napolje iz prodavnice....
 
e to je drugo,naravno da reklamiras,nisi je spominjao pa zato rekoh oglasi.
 
Koji report rate je pozeljno staviti 125, 250, 500 ili 1000Hz? Po defaultu je 250. Od cega zavisi? Jel veci i bolji (bar bi trebalo) ili moze biti neki problem?
 
posto je 1000mhz kapiram da je zicani,a ako je tako nema razloga da koristis bilo koje drugo podesavanje.mislim,mozes da se igras i sa ostalima,proveris na nekom mouse testu (ima ih zilijardu po netu,ili rokni neki onlajn fps) ali najverovatnije sve od 250hz pa nadalje neces osetiti razliku,mada to zavisi i od odziva samog sistema i najpre monitora.ne bi smelo da bude problema nikakvih.
 
Ја држим на 500, пошто имам неки осећај да није тако прецизан на 1000...
 
placebo navjerovatnije.sama jednacina odziva racunara je nesto slozenija,jer sve ulazi u nj' dakle od senzora misa pa dok monitor prikaze frejm.dakle i brzina kojom mis komunicira sa racunarom,pa dok racunar obradi unesenu informaciju (djuture sa gpu-em dok iscrta frejm) pa dok ga posalje monitoru i na kraju poprilicno najveci faktor - brzina samog monitora u prikazivanju frejma.tesko da 1ms razlike izmedju 1000hz i 500hz u citavoj jednacini,a i granica osetljivosti se razlikuje od coveka do coveka,starosti itd.
 
Наравно, зато треба испробати све, па оставити оно што лично теби највише одговара.
 
Ovaj R7 ume da zalaguje, jednom dnevno ili nekoliko puta nedeljno a nekada danima radi sve ok.
Risiver je na manje od metar udaljenosti i to usmeren ka misu. Sva sreca to lagovanje se desavalo uglavnom pri surfu pa me nije mnogo iznerviralo ali je jasno zasto je ovo A4 od 20e :) Mada sad vidim da ih ima po visim cenama.
 
Poslednja izmena:
moj bivsi rt5a nikad.verovatno nisi lepo podesio rf kanale tj na auto hopingu si i imas negde smetnje.ima odlican pairing program svaki bezicni a4tech,minut posla da nadjes odgovarajuci kanal i da nema frke.takodje,risiver treba postaviti na vidljivo mesto,brdo ljudi ga nabije na port na maticnoj i posle aj kuku.
 
Jel moze nekoda mi objasni kako na ovom misonji da podesim DPI.
Treba mi za cs go.Podesio sam sensitiviti u igri ali moram malo da sredim dpi.
Kad udjem u program ne znam gde se menja dpi
 
Sensitivity skalu podešavaš u Bloody softveru u okviru opcije Sensitivity (neobično, zar ne) povlačenjem slajdera i pritisneš Apply. A onda na mišu pritisneš brzo dva puta taster 1 i točkić će treperiti. Scrollom na gore povećavaš dpi, a na dole smanjuješ dpi. Kada podesiš na željenu osetljivost, ponovo pritisneš taster 1. To je to.
 
Hvala druze na pomoci.Usao sam ja u sens tab,ali nisam bio shvatio kako da namestim dpi.Sad je reseno
 
Ljudi može mala (velika) pomoć. :)
Pokušavam da napravim sličnu stvar sa videa ali ne za CS već za Nosgoth igru. Pratio sam uputsvo ali ne radi. Pretpostavljam da sam pogrešio sa X Y osom i proračunom.


Evo mog setupa
Oscarrrrr.JPG
Jel neko radio slično nešto?
Evo slike koju sam koristio za X Y.
2016-01-08_00007.jpg
 
Ne pamti mi cpi koji setujem, posle restarta baca ga na 800 a postavio sam na 1100... Win10 poslednji update, i bloody poslednji.
 
Jesi li upisao podešavanja u miša preko Bloody programa? Klikneš na ikonu sa džojstikom.
 
Igra li neko Dirt Rally a da ima ovaj raspali bloody softver i bezicni Rx mis?

Otkad sam instalirao Dirt izgleda da mi ovo djubre od bloody sw pravi velike probleme, nema sanse da povezem vise od pola sata igranja (preko tastature) a da mi ne iskoci 100+ prozora sa nekakvim ''bloody'' errorima (sve uz dobro poznate zvucne ''efekte'' :d), igra onda prsne, kao i skype, AIMP, pretrazivac.. mrzelo me da se cimam oko toga u vreme praznika ali sad mi se igra ovaj rally. Nema pravila, nekada sve to prsne posle par minuta, nekada posle 20-30 min ali najcesce vec posle 10-15 min.

Imam negde SS kada se to desilo.. cim nadjem postavicu. Evo sad vidim da sam guglao ovaj pojam
bloody tionlid floating point operation

U junu sam probao demo te igre i cini mi se da je sve bilo ok.. e sad ne mogu da se setim da li sam apdejtovao taj bloody softver.. nemam vise nijednu igru na kompu pa da uporedim.

Evo ga i SS:
U6aeDQW.jpg
 
Poslednja izmena:
Imam T70. Primetio sada da kada nesto pomeram mis u svim stranama kao da zapinje i preskace kurzor da ne prati pokret ruke. Pokusavam da se igram sa report rate ali sta god stavio nije bas da sam zadovoljan. Sada mi stoji na 500Hz. Da li u win10 ima nesto bitno sto bi trebalo da se podesi?
 
Instalirao sam neki noviji bloody softver ali opet mi puca dirt rally, sve kao sto sam opisao par postova iznad. Ume da prsne i posle 5 min ali i posle 25 min, nema pravila.. vidim u softveru neke trial opcije (macro i headshot :d) jbni gamerski hardver.

Ne znam sta da radim, igra mi se Dirt Rally ali mi izgleda ne gine reinstalacija sistema za pocetak a ako nastavi da smara moram se otarasiti bloody misa i softvera.
 
Nazad
Vrh Dno