Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Cao .. zvali danas i nudili su mu neo surf za 1100 i neo 4 za 900 din .. pa kad sam pomenuo one vaucere za 50 % koji vise kako rece ne postoje od nove godine ..ponudila neo neo za 1250 ...
Eh da sam sebi uzimao pa ajd .. ali za tatu i to je previse tako da sam odbio sve i prebacujem ga na prepaid ... on nije zahtevan potrosac ;-)
Kako doci to ponude bas ovakve na primer bez uredjaja?
meni sitice ugovor maja, presao u A1 posle 15 godina u MTSu zbog Mocne Tarife
 
Jel imamo ovde neke agente A1 ili pregovori idu preko njihovih zvanicnih kanala? Prebacio bi jos jedan broj u A1,prosli put sam to odradio za agentom za poslovne korisnike a ne bih opet da njakam coveka ako ovde ima nekoga.
 
Da li se to A1 internet nešto trenutno raspada ili samo kod mene?
 
@poglavicas Isto je i kod mene. Inace juce sam imao prvi Zoom poziv sa deljenjem ekrana i za nekih 25 min sam iskusio samo pola minute da je zvuk govora malo bio razvucen i slika kamere se zamrzla ali prosao je 20mb paket i ovaj bitan test.
 
Poslednja izmena:
Ne daju vise 1250 neoneo... Jedino sto nude je za 2100din...mlogooo bato...
 
Jedino kod Yettel da dobijes 50% na Total Data, ali do 100GB u punoj brzini (ispadne 2025 dinara, pa da ti se isplati do kraja ugovorne zbog deezer, hbo max pretplate, drustvene mreze i 2GB u romingu)
 
Danas preneo broj sa Yettela na A1 prepaid i kazu od 1.aprila oko 10% poskupljuje postpaid u A1, ali ne znaju cene jos.
 
^^ Za sve korisnike ili samo za nove i kojima je istekla UO?
 
Više puta je napisano ovde da ozbiljne popuste nude samo ako oni zovu, odnosno njihovi agenti iniciraju poziv (nakon što su ostavljeni podaci zainteresovanih za prelaz u njihovu mrežu, na njihovoj kontakt formi) ili ako se direktno pozove određeni agent za neki region.
 
@Magnus greskom sam napisao da sam ih zvao, ostavio sam broj na njihovom sajtu radi prenosa broja kod njih. Generalno samo terenski agent moze ponuditi neo neo po ceni od 1250 din.
 
Ja sam pricao bas sa terenski agentom... I kaze nema sanse 1250 nema vise tih vaucera... Samo 2 i 100...sad se lomim dal potpisivati ili zahtev za prelazak na prepaid... Pa se mozda upecaju ili ponude nesto izmedju
 
Upravo obnovio ugovor, neosurf za 1100rsd.
To je najvise sto je moglo da se izboksuje
 
Ima tih vaucera za neo neo. Supruga je podnela zahtev za prelazak na prepaid, zvali je i ponudili NEO NEO za 1230 din. Od pre dva dana je aktivan . Al mi smo njihovi korisnici dugo godina pa mozda i to ima veze.
 
Upravo obnovio ugovor, neosurf za 1100rsd.
To je najvise sto je moglo da se izboksuje
I ja to dobio za ćerkin broj. Pisao im meil u ćerkino ime i oni poslali meil da ona ode u poslovnicu i da će dobiti taj popust i tako je i bilo.
 
Upravo obnovio ugovor, neosurf za 1100rsd.
To je najvise sto je moglo da se izboksuje
Jel su ti dali 1100 za svih 24 meseci ili kao što meni nude prvih 12 po 750, drugih 12 po 1500? U principu izađe na isto (±25 dinara), mada lično ne volim baš te "prvo ovoliko, a posle onoliko" varijante. Preferiram istu cenu tokom trajanja UO.
 
Jel su ti dali 1100 za svih 24 meseci ili kao što meni nude prvih 12 po 750, drugih 12 po 1500? U principu izađe na isto (±25 dinara), mada lično ne volim baš te "prvo ovoliko, a posle onoliko" varijante. Preferiram istu cenu tokom trajanja UO.
Na 24m
 
Upravo dobih sms:
Od 1.4.2024. cene odredjenih tarifa ce biti promenjene. Osigurali smo da i dalje budu medju najpovoljnijim na trzistu.
Svi detalji: http://e.a1.rs/pc
Vas A1
Krenuli i oni znači 🤣
 
Odlično, sad možemo raskinuti ugovor? 😁 Meni bi odgovaralo da pređem na Pripejd
 
A dobro sad cu placati Neo Neo 1352 dinara sa 50% popusta i dalje to nije mnogo u odnosu na ostale.
 
Nazad
Vrh Dno