Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Bio sam u Hrvtaskoj i video da imam dodatak 5gb u zemljama zapadnog balkan kucao na netu zemnje zapadnog balkana i eto je Hrvtaska kada ono stize mi poruka da mi je blokiran prenos podataka zbog povecanje racuna u romingu i stigao mi je racun 26000 za 26mb..... Da li neko zna kako mogu da smanjim ovo dugovanje ili nesto da uradim....
krastavac trebao si na sajtu A1 da proveris a ne na wikipediji.
 
da li uvazavaju reklamaciju na daljinski?

dugme prestalo da radi. Inace filips tv uzet kod njiih uz motorolu g8
 
A1 mi je posalo pouku da sam dobio 500mb interneta u romingu na 3 dana koju mogu da aktiviran klikom na link u poruci,međutim kada kliknem otvori mi se samo play prodavnica za A1 aplikaciju,a nigde u samoj aplikaciji ne mogu naći ovu opciju?
 
A1 mi je posalo pouku da sam dobio 500mb interneta u romingu na 3 dana koju mogu da aktiviran klikom na link u poruci,međutim kada kliknem otvori mi se samo play prodavnica za A1 aplikaciju,a nigde u samoj aplikaciji ne mogu naći ovu opciju?
Baci pogled pod “poklon dodaci” ja sam dobio 1gb rom na 7 dana, tu je stajalo
 
Pozdrav, da li postoji informacija koliko dugo se ceka na Iphone 13 u A1? Bio sam u vise poslovnica u NS-u i ni jedan agent ne zna odgovor. Dobio sam preporuku da narucim preko weba, ali posto nisam siguran koliko se ceka, jos razmisljam. Kod svih drugih operatera ovaj telefon moze odmah da se preuzme. Hvala!
 
Pozdrav, da li postoji informacija koliko dugo se ceka na Iphone 13 u A1? Bio sam u vise poslovnica u NS-u i ni jedan agent ne zna odgovor. Dobio sam preporuku da narucim preko weba, ali posto nisam siguran koliko se ceka, jos razmisljam. Kod svih drugih operatera ovaj telefon moze odmah da se preuzme. Hvala!
Čini mi se da ako je dostupan za naručivanje na sajtu, stiže u roku od dva dana. Najbolje je da možda nazoveš call centar 0601234
 
Pisao sam pre neki dan o A1. U kuci smo uzeli 2x neo3+ onaj tablet 10ka i mifi ruter i 20 gb na drugoj kartici svaki mesec za 1800 din. Za ovih 7 meseci prvo su na oba racuna naplacivali dostavu racuna po 100 dinara iako racuni nisu dostavljani vec elektronskim putem. To sam ih pustio 2 3 meseca da vidim dokle ce da idu tako bezobrazno i odbili su razliku.
Evo ovog meseca na jednom od 2 ugovora su obracunali racun 2600 din umesto 1800. Zvali a1 call centar oni tamo kazu istekla vam promocija. Zvao virtuelnu prodavnicu odakle je i naruceno sve to jedva ispravili tj ovaj mesec da platim tih 2600 a sledeci mesec ce umanjiti...
Eto za 7 meseci na 2 ugovora 3 puta su pogresili
 
Pisao sam pre neki dan o A1. U kuci smo uzeli 2x neo3+ onaj tablet 10ka i mifi ruter i 20 gb na drugoj kartici svaki mesec za 1800 din. Za ovih 7 meseci prvo su na oba racuna naplacivali dostavu racuna po 100 dinara iako racuni nisu dostavljani vec elektronskim putem. To sam ih pustio 2 3 meseca da vidim dokle ce da idu tako bezobrazno i odbili su razliku.
Evo ovog meseca na jednom od 2 ugovora su obracunali racun 2600 din umesto 1800. Zvali a1 call centar oni tamo kazu istekla vam promocija. Zvao virtuelnu prodavnicu odakle je i naruceno sve to jedva ispravili tj ovaj mesec da platim tih 2600 a sledeci mesec ce umanjiti...
Eto za 7 meseci na 2 ugovora 3 puta su pogresili
Lov u mutnom

Daleko im lepa kuća i sve njihove "promocije"
 
Poštovanje,

da li mi se čini, ili se više ne isplati uzeti bilo koji telefon sa A1 paketom, čak i sa NEo NEo MAX, jer razlika u cenu između paketa sa i bez telefona, pomnožena sa 24 meseca, ispadne ukupno i veća nego da telefon kupim bilo gde za keš ?

Izvinjavam se unapred što nisam čitao sve postove ranije, niti pratim ostale provajdere, ali mislim da si uvek mogao uzeti neki lep telefon čak i sa srednjim paketom, da te provajder ipak bar deo cene telefona " subvencioniše", a ovo je sad neki novi trend ili opšte kriza ?! kažem, nisam pratio dugo pa sam u čudu malo.. možda i grešim..
 
^
Uvek je naravno bilo jeftinije da telefon kupis za kes, nego da ga otplacujes dve-tri godine preko operatera.
Treba samo videti sta tebi licno vise odgovara. Ako postoji neka jako dobra tarifa cija cena ti odgovara uz telefon i nemas kes, onda je to opcija.
Ako imas kes, uzmi mozda cak i na KP od ljudi koji preprodaju nove telefone, to je najpovoljnija opcija.
 
Stiglo mi je ono standardno pismo uoci 3 meseca pred istek ugovora gde mi nude da predjem na neku od novih tarifa (trenutno koristim stari Neo 2 za 999 din) bez penala i troskova. Sigurno se pitanje provlacilo po temi ali ne uspevam da pronadjem - ima li smisla traziti neki drugi popust za obnovu ugovora mejlom ili se nudi zapravo to sto je u ponudi na sajtu od postojecih promocija? Npr. ukoliko bih zeleo da predjem na Intarifu, kao da mi je ostalo urezano da je neko uspeo da je dobije za manje pare. Hvala
 
Neki dan bio u sumi, motorijada ovo ono. Uletim u roming, a da nisam ni znao i ne znam sta mi povuklo net, viber ili sta vec.
Ali dodje racun veci za 2000din, i ja gledam cudno mi, odem u poslovnicu da se zalim, reko sto je dosao ovoliki racun, kaze ova bio si u romingu, ja reko kako sam bio, kad nemam pasos, neki dan isao da produzim tek, a racun od proslog meseca.
I kao isla neka zalba, usvojili zalba al sad imam od operatera zabranu rominga-oni mi ukinuli kao, smanjen racun.
Sad sam jos mirniji ne moram ni da gasim roming kad negde odem 😂
Mada po sumama, planinama, selima A1 gubi mrezu cesto bas.
 
I meni se dešavalo da A1 poludi u pograničnom delu pa me otera u roming, mada je problem manje izražen nego ranije.
 
Isključen roming od strane operatera i ne boli glava. Najsigurnija opcija.
 
Treba pomenuti da postoji razlika izmedju iskljucenog kompletnog rominga i iskljucenog roming interneta. Iskljucenje kompletnog rominga gasi mogucnost primanja poziva/poruka i koriscenja interneta. Dok iskljucenje roming interneta omogucava da mozete normalno da saljete/primate pozive i poruke, ali nemate mogucnost povezivanja na internet (bez nekog paketa ili dodatka).

Jedino sto ne znam vezano za iskljucenje roming neta, jeste kako se to odnosi na region zapadnog balkana. I on spada u roming, iako imamo mogucnost usluge "rominga kod kuce", nisam siguran da "sistem" prepoznaje razliku kada je ugasen roming net, da li si u HR ili u BIH. Ako to neko proveri ili sazna, nek napise! :)
 
@Delicious
Sa ZB nije ukinut roming već usluga naplate rominga.
Znači da moraš da imaš aktivan roming da bi koristio onu kvotu koju imaš u svom paketu za ZB.
 
^
E pa to, zato je nezgodno onda ako se ugasi roming net...nemas ga u EU (i gde god), ali ni na ZB.
 
U zavisnosti gde putuješ zoveš cc da ti uključe ili isključe roming :)
 
Da li je još nekome pukla A1 mreža?
Od jutros sam imao preko 2h razgovora, ali evo poslednh pola sata neće uspostavi vezu, network error, a neće ni poruka da ode.

Evo upravo zvoni. Izgleda da je proradilo.
 
Upravo primio poziv bez problema. Nisam primetio neki prekid...
 
Upravo sam dobio delivery report za poruke za koje je rekao da ne može da pošalje.
Posle prvih 10min sam resetovao telefon, ali nastavili problemi. Ko zna šta je bilo, važno je da sada radi.
 
Presao bi na A1, Prepaid, nude 6 meseci, mesecno 600din, 500 min i 10gb, Ili da uzmem neki postpaid paket?
 
Ako ti je sve to dovoljno, ako se uklapaš u ponudu, pokrivenost mreže, kvalitet usluge, zašto da ne, pa ćeš za 6 meseci (ili kraće) videti da li si za produžetke ili nešto drugo
 
Presao bi na A1, Prepaid, nude 6 meseci, mesecno 600din, 500 min i 10gb, Ili da uzmem neki postpaid paket?
Pripazi samo na sitna slova te promocije:
Za nove prepaid korisnike promocija važi od 5. aprila 2022. do 31. maja 2022. Da bi novi prepaid korisnik ostvario pravo na promociju potrebno je da aktivira prepaid SIM karticu u periodu od 5. aprila 2022. do 31. maja 2022. kao i da aktivira tarifnu opciju Moćni plan. Promotivna cena od 600 dinara važi tokom 6 meseci od dana aktivacije prepaid SIM kartice.
...
Promocija ne važi za postpaid korisnike koji su raskinuli svoj postojeći postpaid ugovor i prešli na prepaid usluge.
Ako pređeš sada na prepaid, vodićete kao novog korisnika. (Mada nisam siguran, možeš proveriti sa njima)
Od samog početka je 6 meseci promotivne cene od 600 din važilo samo za već postojeće prepaid korisnike. Redovna cena je 900 din, što je i dalje ok cena za količinu saobraćaja koji je uključen u paket. A od oktobra je svima 900.
 
Za korisnike koji prenose broj iz mreža drugih operatora u A1 mrežu na prepaid, promocija važi od 5. aprila 2022. do 31. decembra 2022. Da bi korisnik ostvario pravo na promociju potrebno je prenese svoj broj u periodu od 5. aprila 2022. do 31. decembra 2022. kao i da aktivira tarifnu opciju Moćni plan. Promotivna cena od 600 dinara važi tokom 6 meseci od dana prenosa broja u A1 mrežu.
 
Nazad
Vrh Dno