Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Neo2 online + 3Gb zauvek + dzoker 12 = 1900 dinara sa 18GB
 
Neo2 online + 3Gb zauvek + dzoker 12 + akcija "mame, dobro došle na svet" = 9 meseci 900 rsd + 15 meseci 1900 rsd = 24 meseca po 1525 rsd za 18 GB. [emoji23][emoji23]
 
Poslednja izmena:
OK [emoji849][emoji3]
A Neo 5 (ili 10) imaju istu cenu uzeo ili ne telefon?
 
Njih ne možeš bez telefona.
Bez uređaja može samo NEO 2/3 ili INtarifa.
A ako dodaješ uređaj naknadno, možeš da pređeš na NEO 5/10/25/100
 
Poslednja izmena:
Da li moze da se obnovi ugovor pre isteka roka, i da se uzme novi telefon? Istice mi sadasnji ugovor 10 novembra.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Mislim da može.
Mene su cimali pre mesec dana da obnovim, ali sam obnovio bez uređaja jer čekam iP 12.
Inače bi mi isticao ugovor 25 oktobra.
 
3 Meseca ranije moze da se obnovi ugovor. Mene smaraju od pocetka avgusta, salju pisma, zovu, ali sam rekao kad budete imali nesto lepo da ponudite javite se.
 
Pa imaju da ponude :) Neo2 i imaju free roming 1gb, meni su rekli da roming free mozhe tek uz neo3
 
Generalno možda samo ona in tarifa je trenutno interesantna. I ovo pilicarenje kao ovaj paket može bez telefona, a onaj ne može. Da ne pričam da im je u poslednjih godinu dana baš prebukirana mreža. Sami su mi rekli da imaju dosta više korisnika, a infrastrukturu nisu značajno unapredili. I sada meni na mestima na kojima sam imao dobar 4g+ signal ide i u 3g koji i neupotrebljiv.
U MTS mi se ne ide opet kada znam kakvi su ludaci tamo, a Telenor ni ne gledam jer su po običaju prilično skuplji od konkurencije. I sada budi pametan i gde nastaviti dalje. [emoji848]

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Generalno možda samo ona in tarifa je trenutno interesantna. I ovo pilicarenje kao ovaj paket može bez telefona, a onaj ne može. Da ne pričam da im je u poslednjih godinu dana baš prebukirana mreža. Sami su mi rekli da imaju dosta više korisnika, a infrastrukturu nisu značajno unapredili. I sada meni na mestima na kojima sam imao dobar 4g+ signal ide i u 3g koji i neupotrebljiv.
U MTS mi se ne ide opet kada znam kakvi su ludaci tamo, a Telenor ni ne gledam jer su po običaju prilično skuplji od konkurencije. I sada budi pametan i gde nastaviti dalje. [emoji848]

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
Iseljenička viza za zapadnu Evropu je rešenje [emoji12]

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Pa imaju da ponude :) Neo2 i imaju free roming 1gb, meni su rekli da roming free mozhe tek uz neo3
S obzirom na račune od 5-6.000 mogli bi ponuditi nešto.

Ako neće, mts ili Telenor će da ponudi. :)
 
Samo podnesi za prelazak na prepaid.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
ja ne znam da je VIP nekog zvao kad je odlazio, to je Telenor fazon......
 
Pa eto ja znam jednog, i dobra je ponuda bila. Razmišljam da uradim isto.
 
Tarifiranje poziva u okviru tarifnih dodataka

Pozdrav,

Može li neko da potvrdi za tarifne dodatke koji sadrže FB i WhatsApp, da li ti dodaci važe i za pozive?
Prilikom kupovine dodataka to ne piše, ali na sajtu Vipa sitnim slovima piše sledeće:
Tarifni dodatak Net za Čet uključuje u nacionalnom saobraćaju sve funkcionalnosti Viber servisa (slanje poruka, fotografija, video i audio snimaka, razgovori i video pozivi, slanje emotikona, stikera, itd. unutar Viber aplikacije), kao i sve funkcionalnosti WhatsAppa, Facebook Messengera i Facebooka, izuzev razgovora i video poziva.
Što znači, Viber je u potpunosti pokriven a FB Mesindžer i WhatsApp se mogu koristiti samo za dopisivanje (bez pozivanja)?

Šta je sa dodatkom koji sadrži isključivo WhatsApp, na primer (od 49 dinara)? Ili dodatak za isključivo FB od 49 dinara? Da li pokrivaju pozivanje ili ne?

Ako neko ima bilo kakvo iskustvo sa ovim dodacima za pozivanje, nek napiše.
 
Pozdrav,

Može li neko da potvrdi za tarifne dodatke koji sadrže FB i WhatsApp, da li ti dodaci važe i za pozive?
Prilikom kupovine dodataka to ne piše, ali na sajtu Vipa sitnim slovima piše sledeće:

Što znači, Viber je u potpunosti pokriven a FB Mesindžer i WhatsApp se mogu koristiti samo za dopisivanje (bez pozivanja)?

Šta je sa dodatkom koji sadrži isključivo WhatsApp, na primer (od 49 dinara)? Ili dodatak za isključivo FB od 49 dinara? Da li pokrivaju pozivanje ili ne?

Ako neko ima bilo kakvo iskustvo sa ovim dodacima za pozivanje, nek napiše.

Dobro si razumeo. Samo viber je skroz pokriven. Za ostale mesendžere znam da ne može video poziv ali nisam znao da ne može ni običan razgovor. Ili su taj deo menjali ili ja to nisam video.
Mislim da to pravilo važi i kada aktiviraš samo jedan konkretan dodatak tipa whatsapp.
 
Pomenuo si da su možda menjali nešto... Na primer, evo šta mi je čudno. Kada se kupuje dodatak Instagram ili Instagram + Mesindžer, tu eksplicitno piše da ne pokrivaju razgovore i video pozive.
I to su jedina 2 dodatka gde to piše. Za ostale ništa. Sad sam im poslao mejl da mi razjasne.
 
Potvrđujem za sve dodatke koji sadrže FB mesindžer i Vacap, da za ta dva servisa nisu pokriveni razgovori. Vajber je uvek kompletno pokriven. To je jedina aplikacija gde se može razgovarati u okviru dodatka.
 
Da li imate info da vip daje i dalje vaučere za bolji paket po nižoj ceni ili nešto slično?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Daje, ali kome? Dobijaju ih (neki) zaposleni za prijatelje, pa ako znaš nekoga da radi u Vip-u, ti pitaj.
 
Daje, ali kome? Dobijaju ih (neki) zaposleni za prijatelje, pa ako znaš nekoga da radi u Vip-u, ti pitaj.
Taj jedan zaposleni mi je rekao da ove godine ne daju više, ranijih godina je dobijao, pa me zato zanima dal je to istina...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ja znam bar za jedan slučaj da su dobili. Ali možda zavisi na kojoj poziciji rade.
 
Mene je MTS zvao pre par dana kao i oni imaju isto kao neo2 i zašto to radim i kao plaše se da me ne pređu iz VIP-a. I obavestili me da će mi poslati SMS 27.08. o raskicu . Obavestio sam ih da je to moja slobodna volja i gotovo!!
 
Imaju... al 40% skuplje
 
hahahaha [emoji38]
"plaše se da me ne pređu iz VIP-a" otkud su oni postali tako brižni blago nama sa njima?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Čim ga nema na sajtu, onda ga nema u ponudi.
 
Imaju samo krševe i preskupe telefone, a zlatnu sredinu možeš na prstima jedne ruke nabrojati...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kad bi ponudili Mi 10 bez pro...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno