Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Hm, ajd' i da nema 50% na pretplatu bez nekog dodatnog odobrenja, to nigde i ne pise. Ali kakav crni mejl da bi se odobrio neogranicen internet za prenos broja!? Pa to im pise u ponudi na sajtu. I za 25% bez uredjaja isto pise.

Nego, i ta fora im je dobra "Potpisi ti ovde na 25% bez icega, pa pisi mejl da ti se odobri". To me podseca na onu pricu sa kreditima i kamatnim stopama u skladu sa "poslovnom politikom banke".



edit: doduse, pogledah sada malo "sitna slova". Napisali su za ovaj neograniceni internet da se ne moze kombinovati sa drugim promocijama. A 25% popust je druga promocija. Tako da mogu da daju sta hoce, i ne moraju da daju nista.

Ja sam mislio da se to "druge promocije" mozda odnosi na ono mladje od 30god, a da je 25% svakako uracunato, ako se ne uzima uredjaj, ali po ovome na sajtu nije tako. Tako da, izgleda da moze da se dobije nekoliko promocija odjednom, ali moze i samo jedna...
 
Poslednja izmena:
Bio sam u VIPu podneo zahtev za prenos broja..kazu javice za 4-5 dana kada prenesu, pritom sam potpisao i neki ugovor gde sam odabrao tarifu, to je nova 3, medjutim na tom ugovoru stoji kao da je normalna tarifa, dakle bez popusta i bez duplih MB za mladje od 30...ja sam pitao sto je ovo ovako ona kaze ne brini kada se prenese broj i dodjes da potpises ugovor bice ti odobreno 50 posto na paket mladji od 30. Da li mogu nesto da me zeznu ili je ovo uobicajena praksa??
 
Drug je pre 10ak dana presao iz vip-a u mts.
Podneo zahtev za prenos i tada popisao ugovor u mts, dali mu mts karticu i nakon 2,3 dana koliko je trajao proces prenosa je izgubio mrezu na staroj vip kartici, ubacio mts-ovu i to je to. Nije bio da potpisuje nista novo.
E sad, koja je procedura u vip-u...

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Da li postoji period na koji si se obavezao u tom ugovoru koji si potpisao? Tj. ugovorna obaveza 24meseca, ili je ugovor bez toga?
 
na tom ugovoru gde pise "trajanje ugovorne obaveze" ne stoji nista, samo stoji datum kada je potpisan, ja sam je pitao 2 puta sto mi pise da imam 1000mb kada mi sleduje duplo i vaznije sto cena nije 50 posto, ona mi kaze ovo vam je sada samo dok se ne prenese broj, kada se prenese bice vam odobreno 50 posto
 
U pa extra, onda bi trebalo da je to to [emoji4]

Sent from my m2 using Tapatalk
 
na tom ugovoru gde pise "trajanje ugovorne obaveze" ne stoji nista, samo stoji datum kada je potpisan, ja sam je pitao 2 puta sto mi pise da imam 1000mb kada mi sleduje duplo i vaznije sto cena nije 50 posto, ona mi kaze ovo vam je sada samo dok se ne prenese broj, kada se prenese bice vam odobreno 50 posto
Тако је било код мене,слично.Мјеродавно је кад се активира број у новој мрежи,потписује се Анекс уговора с новим подацима(и на то обрати пажњу)
 
Тако је било код мене,слично.Мјеродавно је кад се активира број у новој мрежи,потписује се Анекс уговора с новим подацима(и на то обрати пажњу)
Obraticu ja paznju na to samo da oni daju ono sto su mi rekli, inace ne dobijam onaj rapsody kupon sta vec, ni ne treba mi ali eto da zna neko jer imam 50 posto popusta,, ali ono sto mi je rekla prodavaciica je to da dobijam i paralelne minute, s tim sto ja nisam znao da to znaci ako zovem vip skida mi se vip a ne prvo oni minuti sto su namenjeni za sve mreze, vec sam mislio da tipa imam 5000 minuta i vipu 5000 za druge mreze, sto opet nije lose ali malo nepotrebno meni koji ne pricam mnogo
 
I parelelne minute? Extra
A za neogranicen net?

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Cuvaj taj broj, ako dobijes i 50% i paralelne minute (bices prvi u Nova eri), mozes prodati broj/ugovor onda ;) Neogranicen net i popust - to mooozda, javite vas dvojica ;)

A ovaj sto je preneo broj u MTS, nece dobiti popust, ako ne potpise aneks za ugovor sa popustom. Sasvim je normalno da se potpise samo ugovor, a posle tek aneks sa ugovornom obavezom.
 
Jel moze neko da mi kaze kako ide zaokruzivanje potrosnje sto se tice interneta?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nema ništa da brineš oko toga. Brojač na telefonu i njihovo stanje je u 1% razlike.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Potpisao on odma sve, sa popustom naravno [emoji6]

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Akcija za prenos produžena do 2. juna. Znači, za koji dan možemo da očekujemo nešto novo od akcija... Imamo li insajdera?! :)
 
Au... Sta mislite, da li da otkupim poslednji mesec iz mts-a? [emoji4]
Tesko da ce biti bolje od 50% off + megabajti (ili paralelni minuti)

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Jel moze neko da mi kaze kako ide zaokruzivanje potrosnje sto se tice interneta?
Nema ništa da brineš oko toga. Brojač na telefonu i njihovo stanje je u 1% razlike.
Otprilike, iako kaze da je na 100kB zaokruzivanje, sistem izgleda radi na 1kB ili na barem 10kB (siguran sam da nije na 100, jer imam 0.1/2/... smartova i MB/GB, i na Smart, Nova i Online tarifama znaci, sto ne moze biti bez da je zaokruzivanje na 10kB max.)
Ali bilo je (retkih!) postova gde su ljudi imali enormno vecu potrosnju od one koju fon prikaze. Zato nikako bez Bezbriznog surfa tarife!

Au... Sta mislite, da li da otkupim poslednji mesec iz mts-a? [emoji4]
Tesko da ce biti bolje od 50% off + megabajti (ili paralelni minuti)
Do it. Ako ti juna istice, ionako ne moras ceo mesec da otkupis. (u stvari treba samo da raskines UO, i trazis prenos broja, MTS uopste ne smara oko toga da te zadrzi u mrezi, cima da ne predjes drugde i sl. Tvoj broj, igraj se slobodno... oni zaradjuju i od toga, a nista ne rade :d)
 
Ja misim da nece dati nikako megabajte i 50 posto, pazi ovo moje je na rec ja jos nisam video nigde potpis da sam ja dobio paralelene i 50 posto :) prenos broja 5-6 dana, uglavnom zena mi je rekla da do kraja nedelje traje akcija tako da uradi sto pre.
Inace ispred mene je bila neka zena sto je kupovala telefon i dobila 50 posto popusta! ja nisam mogao da verujem ali je stvarno bilo tako i na kraju su ispozdravljali nekoga izmedju sebe ali eto i to moze! telefon je bio neki obican android al opet...
 
Ja imam paralelne min, duple mb i 50%.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Bio sam i ja do VIP-a malopre. Ova nesrecnica kaze da ne zna gde sam video to za 50%, ali to sigurno kod njih nema. Inace, trazio sam 50%, i ono za do 30 godina sto imaju, nista posebno, i to sam na papir napisao da bude jasno kao dan, i da ne bude nesporazuma. Znaci, nema nikakve sanse da neko ko ume da veze pertle ne razume sta sam trazio.

Tako da eto, zavisi na koje tutubane se naidje. Mene je mrzelo da se mlatim sa njima, i da idem u drugu poslovnicu da prosim ni za sta, pa sam otisao u MTS i potpisao Box sto je prilicno slicno za mene.
 
Od sutra nova promocija u vipu... :)

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Svi korisnici koji potpisu novi ili obnove postojeci ugovor, od tarife nova 2, dobijaju svaki mesec 3gb DOKLE GOD SU NA VIP POSTPAIDU. Gubi se samo prilikom prelaska na najmanju tarifu i ukoliko se predje na prepaid. Promocija moze da se kombinuje sa ponudom za mladje od 30 god.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Hvala!
I ovu promociju propuštam. Očekivao sam neki popust na pretplatu/telefon. Nije VIP kao što je nekad bio...
 
Da li bi moglo ta nova promocija i 50% na pretplatu. Bilo bi super, idem odmah da potpišem ugovor... [emoji4]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
A jel' mogu dobiti to ako samo predjem sa Smart na Nova ;)
 
Hahaha... ne moze Joco. Bar za sada ne. Vazi uz regularnu ponudu bez uredjaja sa 25% popusta.
Alfa, ne budi toliki optimista, nisam navikao. :)

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Auh, kad mi javno priznase da zvucim kao pesimista, krastavac :) Ja se nadao nece shvatiti da sam Franky Boyle :)
 
Idem sutra pa ću pitati... Možda se svidim prodavačici... [emoji23]
 
Svi korisnici koji potpisu novi ili obnove postojeci ugovor, od tarife nova 2, dobijaju svaki mesec 3gb DOKLE GOD SU NA VIP POSTPAIDU. Gubi se samo prilikom prelaska na najmanju tarifu i ukoliko se predje na prepaid. Promocija moze da se kombinuje sa ponudom za mladje od 30 god.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
Ja mislim da je ovih 3gb samo za digitalne servise za gledanje tv i onaj vip magic box. Mislim da ne moze da se koriste za surf.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno