Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Nisam toliko zaludan ali ovo je stvarno smesno, da im te opcije na sajtu ne rade a aplikaciju kao da su pravili osnovci na informatici :d

Dovoljno je pogledati komentare i ocene ispod raspale vip android aplikacije za Srbiju a onda sve to uporediti sa onom iz HR koja ima 4.5 ocenu.
 
moja ocena za aplikaciju je cista jedinica i nikada je necu promeniti

pogotovo zato sto vise ni ne mogu da je koristim, kaze mi da ne koristim vip internet i ako koristim
a ako pokusam sa nalogom, kaze da nije ispravan i ako jeste
 
Upravo to, dno dna.
 
Meni ona radi bez problema. Pogledaj u podešavanjima za internet, nešto oko proxy podešavanja, mene tako zezao ie11 i duolingo na wp8.1 uopšte nisu hteli da rade... Meni vip aplikacija radela i na wp i sad na androidu, nikakvih problema nemam...
 
hsv, jbs aplikaciju, vec se zali sto ti dodaci ne rade, i net kako treba.
 
Pa jeli mogu dodaci da se aktiviraju nekim ussd kodom ili u poslovnici?
 
Trebalo bi da moze, pozovi korisnički i kazi im šta je problem, aktivirace ti...
 
Zvacu veceras, danas nisam imao vremena da cekam da se jave pa jos da objasnjavam. Kapiram da tako mogu da aktiviram net dodatak ali svejedno je smesno to sto zvanicna aplikacija ne radi i izgleda kao da ju je sklepao klinac na casu informatike dok u HR vip aplikacija ocigledno kida koliko je dobro odradjena. O nemogucnosti da pristupim opcijama u korisnickom profilu preko sajta.. tu ne bih trosio reci, jos veca sramota za vip.
 
Po mom misljenju ova aplikacija je vrh, radi savrseno nikada nijedan problem sa njom nisam imao ja odusevljen ali burazeru recimo nikada nije proradila na njegovom telefonu tako i na starom zeninom Sony-ju nije radila ali na novom radi savrseno kao i meni.
Mozda je do verzije Androida problem.
 
Da koristim 2.3 android pa bih i razumeo da je to toga, 5.1.1 je u pitanju..
 
Na starom zeninom fonu Sony-ju je bas 2.3 i tu ne radi stalno pise servis nije dostupan kad se otvori aplikacija na novom je 4.2.2 i radi savrseno.
Stvarno ne znam sta je problem.
Na burazerovom KitKet-u takodje ne radi koliko vidim na 4.2.2 najbolje radi i koliko vidim svima radi na toj verziji Androida, nisam video da se neko sa tom verzijom zalio. Ne znam sta da ti kazem ja sam prezadovoljan aplikacijom.
 
Sad sam se setio. Kad sam pre oko mesec dana uzeo Sony, ni meni nije htela da radi, isto kao i vama, neće da se poveže. Sve sam pokusao i nije htela. Posle 2 dana proradila i od tad radi bez ikakvih problema, ne znam sta moze da bude. Pokusaj da reinstaliras, onda se povezi preko wifi, ako te pita za user i pass, uloguj se pa probaj onda preko mobilne mreze da li radi. Ako nece ni tad, probaj da se ulogujes preko chrome Android browsera, pa posle opet probaj app. Ne znam sta bi moglo da bude...
 
Zvao sam jutros, kazu upoznati su sa cinjenicom da aplikacija i funkcije na sajtu ocajno rade (navodno u poslednje vreme i na nekim telefonima kada je app u pitanju), imali su veci broj reklamacija poslednjih meseci i ispravice propuste uskoro. Nisam zbog toga zvao naravno vec da bih aktivirao net dodatak.
 
Poslednja izmena:
Dragi korisnice, Vas popust na pretplatu uskoro istice, zato obnovite ugovor vec sada uz specijan popust koji smo spremili samo za Vas! Posetite nas do 30.11. i izaberite NOVA 3 tarifu uz telefon za samo 1268 RSD mesecno u prvih 12 meseci! Uz to, dobijate i neogranicene minute u mrezi koji se trose od prvog dana obracuskog perioda! Vas Vip

Jel stiglo jos nekome ovo? Istice mi ugovor uskoro (manje od 3 meseca) pa su verovatno zbog toga ovo poslali.

Da ima neki pristojan telefon za dinar mozda bi cak iskoristio... Ovako jedino sto ostaje je da se cekaju novogodisnje akcije...
 
@peca1993: Malo je čudno što ti ova ponuda važi do 30.11. S obzirom da 1.12 kreće verovatno novogodišnja akcija...
 
Verovatno gledaju da upecaju sto vise korisnika pre nove godine.. Ovo ispadne popust od 12,5% na celu pretplatu + telefon. Sada imam smart 700 sa onim popustom sto se povecava svakih 6 meseci (35% ukupno) + sam uzeo telefon tada. Nadam se nekom slicnom popustu za NG pa da uzmem neki bolji telefon uz obnovu ili mozda popust na pretplatu, videcu sta je isplativije...
 
Uz Nova tarife bi morali da ponude i minuta ka VIPu nezavisno, i bezbrizan surf besplatno, i plus popuste na ove cene uz telefon, pa da pariraju.
 
Dok čekamo decembar za nešto kršteno, jel' može neko samo da mi kaže da li je ovaj popust na gotovinu i kartice trajan?
 
Ja sam juce presla na Nova tarifu i dobila sam besplatan net u naredna 4 meseca, imam i vise mb u odnosu na stari smart, a skoro ista je mesecna pretplata, nego me interesuje nesto drugo, dali su mi zamensku karticu jer sam htela 4g, i kada je ubacim u telefon, trazi mi da ukucam pin, koji kada ukucam ne funkcionise, a prikazuje se da nema signala mreze, da li kada dobijemo tu karticu odmah treba da se ukuca pin ili da se ceka neki vremenski period? Proslo je oko 20h, i dalje ne mogu da udjem u tel. u centru kazu da se vidi da je aktivan br., sta mislite da li je do telefona ili do te zamenske kartice? Inace kada ubacim prepaid karticu takodje vipovu ona normalno radi, ne trazi mi nikakav pin i slicno.
 
Nova kartica traži pin to bi trebala imati na onoj velikoj kartici iz čega su izvadili 4g karticu.
 
Da, izgrebala sam taj code, stoji pin1 pin2 puk1 puk2, i kada ukucam taj pin1, nista se ne desava, nije mi trazilo ni puk cak, sad me zbunjuje da li mora da prodje neki vremenski period ili odmah kada se stavi kartica ukuca se pin, ne mogu bez telefona, iz centra su rekli da ce me ozvati ali ne zovu...
Mali edit evo proradilo je :D
Interesuje me da li moraju da se namestaju parametri za APNs za 4G mrezu, i ako ih neko ima da li moze da mi ih posalje? :)
 
Poslednja izmena:
Ne mora, za VIP su isti oduvek, i Android ih ima po defaultu.
 
jel ima kakvih naznaka da će od sutra promeniti tarife? jer, za ove nova tarifa piše da su do 30.11? isto tako, ističe mi ugovor 28. 1. 2016, a trenutni ugovor/smart 400 se vodi na oca, pa ja bih ugovor promenio na moje ime, i promenio bih br i naravno prmenio tarifu za veći surf/uz telefon. imam manje od 30 god. da li će da prave problem? hvala
 
Da, stari korisnik od 2009, zvali su me i poslali sms u koju poslovnicu da dodjem, najblizoj kuci, a tri ih ima u okolini :D...produzila sam pre roka, isticao je u decembru, nisam htela da uzmem tel. pa sam dobila 25% popusta na mesecnu pretplatu, mada i do aprila imam neke silne popuste, sa smart 400 presla sam na nova2, a nudili su mi cak i nova1 lol, mogla sam sta sam htela, dali mi i zamensku 4G karticu, i nista nisam platila, 0 din. prelazak na nova tarifu.
 
Pa dobro realno nisi ni imala sta da platis, kartica usim se ne doplacuje, ostalo ti manje od 3 meseca za obnovu UO ni tu se nista ne placa i mislim da je lose to bilo i da si mogla da sacekas jos malo trebalo bi sad pred kraj godine da budu bolje promocije mozda 50% manje recimo, eto zbog toga mislim da si pogresila ali dobro tvoj izbor.
 
Nazad
Vrh Dno