Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

1ede33419d345d85604a5000d778635d.jpg


Ja dobio ovo, smart 700.....
 
Pa obican Data Usage ce ti precizno pokazati koji app je najvise potrosio. Ako si za Chrome potrosio najvise (cenim 40MB?) to nije greska do OS-a, to je do tebe :) Sajtovi su mobilni, za oba OSa, ali ti si vise surfovao na Androidu. (inace Chrome ima mogucnost da kompresuje podatke, pa smanji potrosnju, ali to je random smanjenje)

Mislio sam da je do VIPa mozda zbog zaokruzivanja, ali ako ti Data Usage kaze da si presao 50MB, onda je do tebe :D

Ma kakvi vise surfovao to objasnjavam celo vreme... Od 100 mb na mts-u potrosim do 35 mb za 7 dana, znaci razvalim se od surfovanja i cetovanja... Ovamo sam svukao 50 mb za 2 dana i to isao par puta na chrome neka je bilo sve skupa 15 min... Razlika je astronomksa, i onih 60 din sto sam imao svuklo mi rekao sam usao na kupindo bio 3-4 minuta i poslao par poruka na mesindzeru i usao na gmail aplikaciju da vidim ima li nove poste...

Ok, konstatovano je da chrome jede mnogo, nista onda sledeci put kada uplatim probacu sa nekim drugim browserom jer sam na lumiji koristio operu, ako i onda bude ovako srkalo onda ne znam stvarno sta nije u redu.
 
Opera mini je za tebe.
 
Istice mi ugovor sa Vipom krajem Avgusta mislim, od Maja me smsuju da produzimo. Prvo su mi nudili 4000 popust za nov telefon. Sad nude 10000. Ima neko znanje, po kom mehanizmu to ide, hoce da ponude jos bolje do kraja avgusta? Imam dva ugovora kod njih... Kapiram da sigurno zele da zadrze musteriju.

sad vidim na sajtu 10000 nude svima. Promocija važi navodno do 31.07.2015... Any words of wisdome ?
 
^ Bolje sacekaj avgust mesec,mislim da ce biti bolja ponuda od trenutne. Mahom avgusta meseca Vip ima najbolje ponude ;)
 
^ avgust i decembar. Tako je bilo do sada.
 
Slažem se sa kolegama. Do 31. jula traje ova ponuda sa popustom na uređaj, tako da u avgustu treba očekivati nešto konkretno.
 
Hvala. Tako sam nesto i mislila, no ko ne zna, bolje da pita ;)

Meni inace smartovi pokriju i megabajte tako da mi je pointles ta njihova ponuda odozgo. Posebno mi je iritantno to sto ako je jednom aktiviras traje 6 meseci.
 
Jel se seca neko kakve su promocije davali prosle i pretprosle godine tu oko avgust-novembar, da znamo sta otprilike mozemo da ocekujemo, tj koliko para da ustedimo? Kad sam uzeo ovaj telefon novembra pre 2 godine, tada bila ona akcija ekomotivacija, das stari tel i oni ti daju 5000din popust, sto je dosta bolje neko sad ovo trenutno...
 
i tad su davali popust u zavisnosti od paketa, ja sam ženi tad uzeo aparat uz popust od 3000 din u zamenu za stari aparat. Sad ti je otprilike ista akcija, do 10000 u zavisnosti od paketa, i sad sam obnovio taj isti ugovor i dobio 3000 popust na aparat za njen paket.
 
I ja sam u ovo vreme pre 2-3 godine uzeo 2 ugovora za nekim popustima na aparate....
 
Obicno neki tip popusta 50% na pretplatu ili 25 % sa telefonom.
 
Posto je sada aktuelna 4g mreza kombinovace promociju sa nekim gigabajtima i ponudiće 4g telefone po snizenim cenama. I standardni popust od 50% bez telefona i 25% popusta na pretplatu ako se uzima uredjaj...
 
Mada mislim da bolje od 60% popusta koji su nudili do kraja januara necemo vise videti :)
 
Meni bi vise znacio neki popust za telefon, ali kako kome... Ne znam da li ce neke nove uredjaje da izbace, mozda neki samsung J serije, drugo ne znam sta bi moglo...
 
Jel neko obavesten o tome da VIP naplacuje 500 dinara kada zelite da promenite paket 6 meseci pre isteka ugovorne obaveze? Cist lopovluk.
 
Ako dozvoljavaju da spustis na manji paket nego sto si potpisao onda tu ne vidim problem jer inace pod UO(sa telefonom) nema menjanja paketa bez penala.
 
Jel neko obavesten o tome da VIP naplacuje 500 dinara kada zelite da promenite paket 6 meseci pre isteka ugovorne obaveze? Cist lopovluk.
Znamo za to pisano je o tome, skoro su to uveli.
 
A kako oni to odredjuju kome ce da dozvole da obnovi ugovor recimo 6 meseci pre roka, a kome ne? Pozoves korisnicki, kazes hocu da produzim ranije ugovor, i posle ti stigne poruka. Ko to odlucuje i kako?
 
Sada valjda svi mogu 6 meseci ranije.
 
Svi mogu da obnove 6 meseci ranije i @cozmo nije 500 din nego visina jedne pretplate za one koje obnavljaju od 3 do 6 meseci ranije.
 
Poslednja izmena:
Oni koji obnavljaju ugovor,da li mogu da predju na nizu tarifu?
 
Oni koji obnavljaju ugovor,da li mogu da predju na nizu tarifu?


Mislim da mogu, ako se saceka da istekne prethodna ugovorna obaveza, ali nisam siguran, bolje ih pozovi pa pitaj...
Nije mi jasno samo kako oni to odobravaju nekome da li moze ranije da obnovi ugovor ili ne(pre je tako bilo), da li to radi software(recimo gleda se da li se redovno placali racuni ili ne)?
 
Ma može svako ranije da obnovi ugovor, nema tu ništa sw.To je do ljudskog faktora i naravno dal si redovan platiša.
 
Evo meni su poslali pismo da mogu da produzim UO tri meseca pre isteka UO za drugi broj koji imam kod njih od pre 2 godine.
 
@mtranzicija Hvala :)

Valjda ce Vipovci sada u avgustu da se otvore malo. Barem da daju 20% na uredjaj za kes. Ako nece za vise da se otvore :)
 
Vip povecao cenu za aktivaciju suspendovanog odlaznog saobracaja sa 250 na 300 dinara.
 
Počeli su da se proser.....

Pa pre neki dan s obnovio ženi ugovor i uzeo aparat, ladno ako se uzima aparat na rate naplate i neku nadoknadu, meni je bila 240din, a na pitanje zašto, pa kao eto to je nek vrste kamate jer mi daju aparat na kredit ili tako nekakvo glupo objašnjenje, mrzelo me da se bakćem sa njima, samo sam se smejao ko blesav
 
Nazad
Vrh Dno