Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Sad sam posle 15 sati video da sam napravio gresku u kucanju, u ovakvom obliku nista ne znaci, hteo sam da napisem SRECKOVIC a napisao sam sta sam napisao.
Ne mogu da editujem predhodnu poruku pa eto da dam objasnjenje izvini @alfaunifs greska u kucanju.
 
Poslednja izmena:
Tu poruku sam shvatio :)
 
[emoji106] [emoji57] [emoji1]
 
^ ovo i mene zanima :)
 
Može da se desi da izbace sutra neku promociju... Jer trenutna promocija 50% na pretplatu bez popusta na telefon važi do sutra.

Oni imaju foru da pomeraju datum isteka promocije za 15 dana unapred, na sam dan isteka promocije, a u slučaju da nisu rešili da izbace neku novu.
Ova trenutna je incijalno važila do 15. juna a danas su je pomerili na 16. jun, dakle samo jedan dan. Ovo možemo da tumačimo i kao pripremu za izbacivanje nove promocije već sutra (ili možda samo ukidanje trenutne).
 
Evo i meni 4g skida megabajte, proverio sam porukom kad hohstapleri ne znaju da updatuju aplikaciju bez da je pokvare

Megabajte skidaju od prvog Juna od kada je počeo novi obračunski period.Promocija flat je trebala da bude do 30.4 i to je ovde pisalo,a u Maju su je produžili bez ikakvog obaveštenja,a isto tako su je i ukinuli na početku ovog meseca.
 
ma ne ljutim se ja zbog toga sto skida, nego sto im ne radi mojvip aplikacija za android da mogu da proverim to
 
Radi brate moj vip za android ja je koristim na androidu, nego malo kasne sa skidanjem.
Jedno sat vremena kasnije dobijes realno stanje potrosenih smartova.
 
Radi brate moj vip za android ja je koristim na androidu, nego malo kasne sa skidanjem.
Jedno sat vremena kasnije dobijes realno stanje potrosenih smartova.

ja sta god da izaberem iz aplikacije,kaze mi stranica nije dostupna
a radilo mi je pre promene aplikacije

brisao sam je sto puta, ali nista ne pomaze
 
Pa te dve solucije i postoje, trece nema


Ima. Treća solucija je da ponove postojeću promociju narednih 15 dana kao što to uvek rade. Oni svoje promocije produžavaju po nekoliko puta, zato nikad nisi siguran kog datuma će izaći nova.
Međutim, detalj na koji sam ukazao, sa promenom datuma na samo jedan dan unapred, ide u prilog novoj promociji sutra. Ništa nije sigurno ali je detalj koji vredi pomenuti.
 
4230ba62aa12b9a55ca181e044644c75.jpg

Evo od malopre SS.
Da ne ispadne da lazem.
 
Ima. Treća solucija je da ponove postojeću promociju narednih 15 dana kao što to uvek rade. Oni svoje promocije produžavaju po nekoliko puta, zato nikad nisi siguran kog datuma će izaći nova.
Međutim, detalj na koji sam ukazao, sa promenom datuma na samo jedan dan unapred, ide u prilog novoj promociji sutra. Ništa nije sigurno ali je detalj koji vredi pomenuti.
Ima ali nisam razmisljao o produzetku ako su napisali da DO 15.6 traje.
Malo sam neiskusan sa vipom nisam znao da vole da produze akciju.
 
Danas mije skinuo koji delic smarta, dok nisam imao 4G, vec 3G samo, i prilcino se vidi koliko lako odu MB :)
Ali na 4G i dalje - ne skidaju mi smartice ;)

Ali me zeza brzina 4G, izgleda cim se dual SIM fon prebaci na drugu karticu za poziv ili slicno, pa vrati, 4G brzina ode na beskorisnu :( Reset fona ili Enable/Disable flight mode jedino pomazu, pa se brzina vrati.
 
radilo mi je dok je bila prosla verzija aplikacije, ali posle updatea nece nikako :/
a bas mi je korisna bila

kad zovem da ih pitam u cemu je problem, samo me iskuliraju
 
Sva sreca meni i pre i sada radi ne znam sta bih da ne radi, a meni ne radi aplikacija vip racun nikad nije ni htela da radi a mom bratu radi odlicno.
Pitaj boga sta je to sa njihovim aplikacijama.
 
Jedno pitanje da li je moguce da vip nema video pozive??
Sad sam bio u poslovnici u Prvomajskoj i zena rece da oni to nemaju pa me intereduje da li ona zna uopste sta sam je pitao ili sluzi tamo za ukras samo. Ajd ako neko sa sigurnoscu to moze da kaze.
BTW, mts to ima jedno 5 godina unazad.
, pa mi cudno da oni nemaju.

A na tu moju konstataciju da mts ima vec 5 godina to ona kaze DA ali aplacuju to.
Kazem pa nije problem hocu da platim pare nisu problem, kaze nemaju tu opciju.
Svasta nemaju 3G ili video poziv u 2015.
Jedno veliko razocaranje...
 
Tacno je da nemaju.
Moje misljenje je da je u danasnje vreme pored vibera, WA, Skype-a itd. ta opcija besmislena realno.
 
MYS ima i NE naplacuje posebno tu uslugu. Koristim je cesto pa znam. Obicni minuti se skidaju.

VIP je i mene razocarao sto nema. Barem nisam nasao da ima (a ne radi samo kaze failed ako se proba video poziv)
 
Tacno je da nemaju.
Moje misljenje je da je u danasnje vreme pored vibera, WA, Skype-a itd. ta opcija besmislena realno.
To je navodno i njeno objasnjenje zasto nemaju.
A ko kaze da svi moraju da imaju viber, skype....?
 
MYS ima i NE naplacuje posebno tu uslugu. Koristim je cesto pa znam. Obicni minuti se skidaju.

VIP je i mene razocarao sto nema. Barem nisam nasao da ima (a ne radi samo kaze failed ako se proba video poziv)
Naplacuje se 118 din.
 
Tacno je da nemaju.
Moje misljenje je da je u danasnje vreme pored vibera, WA, Skype-a itd. ta opcija besmislena realno.
To je navodno i njeno objasnjenje zasto nemaju.
A ko kaze da svi moraju da imaju viber, skype....?
 
Ne, nemam ni na jednom broju tu famoznu 3G pretplatu, na svim radi video poziv.
Ok sad ne mogu nacicu ti sa sajta obavestenje, a i znam da mom tastu naplacuju 118 din. mesecno.
E sad mozda ima veze sto je on uzeo fon u mts! Da li si ti uzeo fon u mts?
Ako nisi onda verovatno zbog toga.
 
Ne naplacuju 118 din ako se ne uzima telefon.
Koliko sam primetio, vecina telefona i nema opciju video poziva?
 
Poslednja izmena:
Ok sad ne mogu nacicu ti sa sajta obavestenje, a i znam da mom tastu naplacuju 118 din. mesecno.
E sad mozda ima veze sto je on uzeo fon u mts! Da li si ti uzeo fon u mts?
Ako nisi onda verovatno zbog toga.

mom ocu naplacuju 118 din zato sto mu telefon podrzava tu opciju
on je pitao da li mogu da mu onemoguce taj servis posto mu ne treba i da ne placa 118din, na sta su oni odgovorili sa ne
 
mom ocu naplacuju 118 din zato sto mu telefon podrzava tu opciju
on je pitao da li mogu da mu onemoguce taj servis posto mu ne treba i da ne placa 118din, na sta su oni odgovorili sa ne

Znaci bio sam upravu ipak se naplacuje samo onima koji uzmu fon, e zato se alfi ne naplacuje znam da ne moze da se ne placa jel je tast pitao i sobio isti odgovor.
 
Nazad
Vrh Dno