Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Zvao sada. Navodno nije neo nego pravi note 3 i da je greška u specifikacijama. Proslediće timu da isprave grešku. Ispravljam vip... :D Online znači da ga nema u poslovnicama već možeš samo iz online stora da naručiš...
 
Znaci reparirani primerak :D
 
Znaci reparirani primerak :D
Nešto mi tu smrdi... :D Gledam sada ekran na note 3 neo je 5.5 a ovaj na vip sajtu je 5.7 kao original note, i rezolucija ekrana takođe odgovara, kao i procesor... :D Poslao sam im mail pa čekam još jednom potvrdu za svaki slučaj... :)
Edit:Odgovor na live chat-u (omasili su cenu pa narod navalio) : U toku jučerašnjeg dana je i Samsung Galaxy Note 3 bio dostupan putem Online prodavnice, ali trenutno količine nisu dostupne usled velikog interesovanja.
 
Poslednja izmena:
Stiglo pismo :

WP_20150529_001.jpg

E sada ako sam ja ovo dobro protumacio znaci da ako uzmem npr smart 700 da mi 700 smartova ostaje za razgovore u mts-u, telenoru-u, fiksnoj telefoniji i za poruke a da od prvog trenutka kada mi se aktivira paket imam besplatne neogranicene razgovore u vip mrezi sto znaci da se nece skidati sa ovih 700 smartova ?

I jel neko zna i dalje vip sto daje telefone su zakljucani na njihovu mrezu samo ?
 
Tačni tako. Smartove trošiš i na mb. Neki telefoni su zaključani a neki ne..
 
Jedino ako znaš nekoga u poslovnici pa da zamoliš da ubacite karticu drugog operatera... :D Da da, lumia je otključana sigurno... :)
 
Hehe, a bas imam 520... Mislio sam cak da uzmem neku drugu lumiu ali nista specijalno bolje se ne moze uzeti za ovo sto bih ja mogao da dam.

Paket bi bio smart 700 i dolaze u obzir telefoni za 1 dinar i do 3000 + odmah za telefon...
Ne znam sta uzeti, nekako mi se izbor sveo na ovaj HTC Desire 510 i Sony Xperia E4g ili Sony Xperia E3 ?

Sta vi mislite ili nesto drugo ipak, dajte malo predloga ?
 
Ja bih ti preporučio da zadržiš svoju 520,uzmeš 50% na pretpaltu bez telefona. Kada skupiš malo više para pazariš preko oglasa nešto... :)
 
Nije 50 nego 25 sto na 2 godine na ovom paketu smart 700 cini popusta svega 9500 dinara. A moze se uzeti neki telefon od 150e za dinar pa mi nekako racunica na toj strani :)
 
Pusti ti što tu piše... :) Zgužvaj i baci taj papir... Zovi call centar i daće ti 50%... Veruj mi... ;) Ako bi ipak telefon onda sam odluči, sve ti je to slično...
 
Pusti ti što tu piše... :) Zgužvaj i baci taj papir... Zovi call centar i daće ti 50%... Veruj mi... ;) Ako bi ipak telefon onda sam odluči, sve ti je to slično...

Pa eto vi mi rekoste da su Lumie otkljucane a oni kategoricki da nisu : http://prntscr.com/7ar9n1

Sad kome verovati :), a to za 50 % jos crnje znaci paket od 1600 da placam 800, ajde pitacu danas u poslovnici jos malo cu da idem.
 
50% se dobija i bez zvanja call centra.

Besplatan surf u 4g se zavrsava 31.05.2015.
 
50% popusta bez telefona je standardna ponuda.
A ovo je glupost koju ti nude ako nije 25% preko onih 50%.
 
Da ali ne znam ima li kakve veze to sto je ovo jos pod ugovorom nije istekao ugovor istice u februaru sledece godine...? Ali je paket smart 400 koji vise ne postoji kod njih u ponudi, pa da li tih 50 % vazi i za mene ili ne, jer ne znam kakva im je politika. U svakom slucaju najblizi sam nekako da uzmem ovaj HTC 510.
 
Nije 50 nego 25 sto na 2 godine na ovom paketu smart 700 cini popusta svega 9500 dinara. A moze se uzeti neki telefon od 150e za dinar pa mi nekako racunica na toj strani :)

I meni je doslo identicno "pismo" mislim da mozes ili 25% popusta bez telefona ili neki telefon za 1 dinar i standardna pretplata - lopovi.
 
Daju 50% ko traži... A na tih 25% pecaju ljude koji ne znaju da mogu da dobiju bolju ponudu... :)
 
Cisto sumnjam da ti daju pravo da vec sada produzis ugovor, ili da produzis bez da se ovi preostali meseci racunaju! (inace, zvanicno moze 6 meseci pre isteka da da se produzi, ali stoji u ugovoru da se onda preostali meseci sadasnje ugovorne obaveze dodaju na onih 24 meseca nove ugovorne obaveze)

Skoro sam siguran da su oni ovo poslali da uzmes NOVI skroz ugovor, ili su se zaneli... ali da ti nude nesto stvarno vise nego novim korisnicima ili bilo kom drugom - nema sanse :)
 
Daju 50% ko traži... A na tih 25% pecaju ljude koji ne znaju da mogu da dobiju bolju ponudu... :)

Gde da trazim :D? Poslao sam im mail pre nekih nedelju dana cekam odgovor i dalje, na fb-u su mi danas rekli da su prosledili podatke i da ce biti odgovora uskoro...Istice mi ugovor pa moram da vidim sta cu da radim, jos kad sam juce saznao da online mogu da kupuju samo novi korisnici onda sam poludeo...
 
Cisto sumnjam da ti daju pravo da vec sada produzis ugovor, ili da produzis bez da se ovi preostali meseci racunaju! (inace, zvanicno moze 6 meseci pre isteka da da se produzi, ali stoji u ugovoru da se onda preostali meseci sadasnje ugovorne obaveze dodaju na onih 24 meseca nove ugovorne obaveze)

Skoro sam siguran da su oni ovo poslali da uzmes NOVI skroz ugovor, ili su se zaneli... ali da ti nude nesto stvarno vise nego novim korisnicima ili bilo kom drugom - nema sanse :)

Procitaj pismo koje je stiglo pre neki dan postavio sam ovde. Upravo sam krenuo da izadjem, sada idem do poslovnice sa pismom da uzmem telefon ako moze kako onde pise, ja sam to tako razumeo da se ovo sada sotornira i da se ja prebacim na novi smart 700 koji ce da traje dve godine i da uzmem telefon za dinar, pa javim sta je bilo.
 
Ja nisam cuo za te ponude, iskreno sumnjam da to moze. Jedino ako imas jos neki broj na svom imenu za koji si zaboravio da je na tvom imenu. :) 50% na pretplatu je redovna ponuda vipa, tj trenutna promocija bez uredjaja i ne vazi samo za najmanje tarife.
 
Cbm, za obnovu ili novi ugovor 50% je javna ponuda i kod VIPa i kod MTSa. Imas na sajtu VIPa pod Privatni-》Postpaid-》promocije. Btw ne radi na mobilnom ta strana kako treba!

Animal, slazem se da tako zvuci.
Ali znamo mi VIP, imamo iskustva pa zato kazem da je skoro sigurno onako:)

Ako dobijes nesto, super! Mozda i jeste neka ponuda da bi se otarasili starih Smart paketa sa 60/60 zaokruzivanjem i prebacili na nove sa 90/60.
 
Bio sam maločas u VIP poslovnici i zainteresovao me tablet LG G 8 LTE jer imam ONLINE 15 tarifu.
E pa ovako, mogu da dobijem popust na aparat 3000 din kao dugogodišnji korisnik (inače je 9000 a ovako 6000 na 12 rata + pretplata.) . E pa tražio sam još neki popust i javiće mi sutra u toku dana da li bi mogli da mi daju i popust od 25% na pretplatu ( inače je 1590 din) ali samo prvih 6 meseci.

Znači ponuda bi trebalo da izgleda ovako
Prvih 6 meseci 1192 + 500 =1692 din
drugih 6 meseci 1590 + 500 =2090
i ostatak ugovora samo pretplata 1590 din.

Insistirao sam da mi ga daju za dinar ali me u call centru kategorički odbili.
Čekam odgovor pa ću još da kukam i tražim[emoji1]

BTW Ima li neko iskustva sa ovim tabletom?
 
Odem ja danas, dobar dan, dobar dan vi ste taj i taj :d

Prva stvar ugovor ne istice u februaru nego u avgustu sad kako ni sam ne znam sta se tu zbilo znam samo da je prvobitni paket bio 150 smartova i da je kasnije tokom trajanja ugovora prepravljen na 400 i valjda je trebalo od tog datuma da stupi na snagu novi i da se okonca 09.01.2016., medjutim i ako je bilo tog prepravljanja ugovor je nastavio normalno da tece ( prvobitni ) sto znaci da ce isteci 06.07.2015... To sam sada tek video po papirima ovim sto imam.

Druga stvar uzese sve kazu koji telefon ja reko taj i taj, dajte LK, kad ono istekla :-devil-:, suku**c ne moze nista kaze dok ne obnovite lk, moze i pasos ako imate ( a on istekao kad sebe ) :D.
 
Znaci bas kako rekosmo nista ti ne nude?
Ni popust na fon?
 
Pa ja sam dosao s namerom odma da uzmem telefon, kaze jeste razmisljali koji ja reko da i kazem, kaze dajte licnu kartu i tu se sva dalja konverzacija zavrsila buduci da ne mogu nista, tek za 7 dana dok je ne obnovim...

A kakav popust po tebi bih trebao da dobijem ?
 
Dobija se popust na tel za obnovu ugovora, u zavisnosti od tarife koju izaberes. Za smart 700 je recimo 3000din popust. Mislim da je toliko...
 
Nazad
Vrh Dno