Šta je novo?

[A1] Kucni net

Ovamo ne dolazi sigurno 😃.Jel bi vredelo korisnicki servis da zovem?
Imaju oni agente za različite gradove u Srbiji. Zoveš jednog, pa te on prebaci na agenta za tvoj grad. I da - hoće da dođu, čak i da živiš u nekom selu na periferiji grada. Ako sam dobro izračunao, ovo su nove cene sa dodatnih 25% popusta koje nudi agent i e-računom:
  • L: 986.75 dinara,
  • XL: 1234.25 dinara,
  • XXL: 1564.25 dinara.
Takođe, neko je rekao da može preko Lidl aplikacije da se dobije taj popust od 25%, ali onda nema 4G+ rutera.
 
Imaju oni agente za različite gradove u Srbiji. Zoveš jednog, pa te on prebaci na agenta za tvoj grad. I da - hoće da dođu, čak i da živiš u nekom selu na periferiji grada. Ako sam dobro izračunao, ovo su nove cene sa dodatnih 25% popusta koje nudi agent i e-računom:
  • L: 986.75 dinara,
  • XL: 1234.25 dinara,
  • XXL: 1564.25 dinara.
Takođe, neko je rekao da može preko Lidl aplikacije da se dobije taj popust od 25%, ali onda nema 4G+ rutera.
Hvala 🙂.
 
@Alleksa
XL је по новом нешто мање од 1300.Друге нисам рачунао.
1779-50-25%=1296,
 
Ето,1284:)
 
Po kom osnovu bih mogao da raskinem ugovor? Razmišljam o A1 netu kao prelaznom rešenju dok mi ne stigne optika. Sad sam na SBB, plaćam preko 4000, ne gledam TV
 
Po osnovu promene cene.
 
Evo zvali su upravo sada.
Ponudili 50% popusta na kucni internet, 750din bi bio paket od 150gb...
Mada mi ne treba i onda sam odbio, ali da znate sta mozete da dobijete.
 
@War10ck_97 Hvala što si javio. Baš sam mislio da ne raskidam, ali sad sigurno hoću.

Znači, novi ugovor na 24 meseca sa 50% popusta? Jesu te zvali sa generičkog broja call centra ili je to bio neki agent prodaje?
 
Hvala što si javio. Baš sam mislio da ne raskidam, ali sad sigurno hoću.

Znači, novi ugovor na 24 meseca sa 50% popusta? Jesu te zvali sa generičkog broja call centra ili je to bio neki agent prodaje?
Ja sam podneo zahtev za raskid, e sad ugovor je bio do avgusta ove godine....
Zvali su sa 0601238, i nisam pitao da li ide na 24m, ili se nastavlja ovaj...
Pitali me cemu nezadovoljsstvo, ja kazem jedan placa 1500 drugi placa 900 taj isti paket, i dosta mi je toga :D :D :D
 
Da li je moglo da se dobije popust na paket Home neta,ako sam uz njega hteo Band narukvicu da pridruzim na 24 meseca..
Posto sam pre 4 dana obnovio ugovor na L paket,plus narukvica,i to mi dodje sad po novoj ceni paketa 1850 sa sve narukvicom..
Ili sam mogao da obnovim sa popustom plus rata narukvice?
Sad me to kompa da li zam sr zahebo..
Isao sam nekom logikom ako hocu samo Home net,onda moze popust ali ako uz njega hocu i narukvicu onda ne daju popust na paket.
 
Jel zna neko dal mora da se vrati onaj MF-971R ruter kod raskidanja ugovora sa mts-om za kucni net ili ne, fala
 
samo ponesi fiskal koji je dobijen uz kutiju i garanciju prilikom ugovaranja interneta
 
Pa piše na ugovoru da je plaćen 1din zajedno sa internet servisom, jedino na šta mogu da se vade je da je to za 24 meseca.
 
Ne znam, al znam da su ga svi prodavali, tako da...verovatno nije bilo samo dok ugovor traje.
 
Pa piše na ugovoru da je plaćen 1din zajedno sa internet servisom, jedino na šta mogu da se vade je da je to za 24 meseca.
Evo pogledao sam sad, kaže "trajanje benefita" do isteka ili prekida ugovorne obaveze za mobilni uređaj. Kakvi su to slepci...samo nije mi jasno, oglasi puni ovog rutera..
 
Meni su u Yettel tražili nazad ruter i još su proveravali serijski broj.
Imao sam dva ista, ali je jedan bio dosta stariji i požuteo na suncu pa sam pokušao njega da im uvalim. Nije uspelo… morao sam doneti onaj koji je bio u ugovoru.
 
Yettel je imao ranije foru da pola pretplate bude internet, a pola pretplate cena rutera, ranije. Ali mislim da su i oni prešli na to da košta 1 dinar. Svakako, u A1 je tako i tu sigurno neće praviti pitanje.
 
@tarantula888 Neko je ranije već pisao da se 25% popusta obračunava na punu cenu (1979 dinara), a ne na cenu sa redovnim popustom (1779 dinara). Otuda se dobije: 1779 - (25% * 1979) - 50 = 1234.25 dinara.
Gospođica iz poslovnice mi danas ilustrativno pokaza da se računa na cenu sa redovnim popustom a ne na punu. Njeno beše 1549*0.75=1161.75 (Lidl popust za XL).
Nisam imao živaca da nastavljam, pogotovo što iza mene njih nekoliko peni zbog povećanja cena.
 
Tako je ranije bilo, pa sam zaključio ugovor i plaćao L 925 dinara, a onda je od jednom počelo da se primenjuje 25% popusta na punu cenu paketa, pa sad plaćam 875 dinara.

* Sve cene su sa e-računom.
 
Ja raskidao ugovor za kućni net xxl, 3 meseca pre kraja ugovora. Ponudila mi ugovor na 24+3 meseca, 24 meseca upola cene (1084 ako se ne varam), a 3 po punoj ceni 2100 i nešto. Čisto ako vas zanima.
 
У принципу све је то тачно:) јер свако обрачунава онако како мисли да је тачно,или да је у праву,да ли агент за продају,запослени 1,запослени 2,оператер у кол-центру...
Фрустрирајуће је то што људи који добијају плату за то што раде,не раде како треба,већ неко треба да потпише уговор па тек онда да сазна колико плаћа.

Не односи се на претходну поруку:)
 
Nazad
Vrh Dno