Šta je novo?

Kućna multimedija 85" TV do nekih 2500e

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

m4rkon1

Cenjen
Učlanjen(a)
15.09.2010
Poruke
156
Poena
170
Pozdrav, treba mi neki 85" TV do nekih 2500e, sta je neki best buy?
Ispao sam skroz iz toka sa ovim novim tehnologijama ekrana, ne znam sta da gledam.
Naleteo sam na ovaj na nekom snizenju za 170k RSD: Samsung UE85CU7172UXXH
Takodje i ovaj: Samsung QE85Q60BAUXXH on je QLED, to je valjda dosta bolje? On je 100k skuplji, vredi li to razlike u ceni?
Sto se tice upotrebe, bice u velikom dnevnom boravku, znaci da se gleda sa nekih 4+ metara udaljenosti, uglavnom filmovi/serije i neki casual gaming na konzoli (kad kazem casual mislim necu igrati neke online igre gde je svaki Hz ultrabitan)
 
Ako ces samo filmove/serije bolje ti je uzmi neki 77' OLED jer ces se razocarati u te LED Samsung modele sa tolikom dijagonalom. Mislim da mozes da nadjes za 2,500€.
 
65" oled je 1500e.
 
Trenutno imam stariji 1080p Samsung 75" (nisam kuci trenutno, a nemam pojma napamet koji je model), ne bih isao ispod te velicine, nekako sam se navikao na ovu, a i jako je veliki dnevni boravak (skoro 60m2), tako da sam mislio taman da predjem na 85".

Ako moze neko ukratko, sta su glavne mane ovih Samsunga u poredjenju sa tim OLED modelima? Svakako bih otisao u radnju negde prvo da uporedim sliku, pa da znam na sta da obratim paznju.
 
Za taj novac tesko da moze da nadje dobar oled. Za 65" da, 77" ne.

Ima ili je barem bio OLED 77 za 2500, lg, tako je pisalo u oglasu, pošaljem poruku jel ima na stanju i jel ta cena, kaže čovek iam i jeste...
 
MIslim da je cena za LG C2 oko 2.900 što je ipak malo preko budžeta ali treba ispratiti jer će pred kraj godine cene ići dole.
 
Nazad
Vrh Dno