Šta je novo?

7900GT kad,koliko???

StefanGTR

Slavan
Učlanjen(a)
06.01.2006
Poruke
541
Poena
345
Znaci jer je izasao 7900GT ako jesto koliko ce kostati "napolje" konkretno u nemackoj, a koliko kod nas???Recite mi sto pre posto mi rodjaci dolaze ubrzo pa da znam dal da im kazem da mi "provucu" jednu i da li ce se cena drasticno razlikovati tamo nego kod nas?Koji je proizvodjac je po vama najbolji???
 
U Njemačkoj bi 7900GT trebao koštati oko 300-320€ najviše. Ovdje će sigurno koštati puno više?

Asus,MSI,Leadtek,XFX...koju god uzmeš nećeš pogriješiti.
 
Najvise mi se svidja Asus EN7900GT TOP.

Hocu da izaberem najbolje, za krvavo izmoljenih 300 i kusur evra. :D :D :D :p
 
A jesi li video onaj XFX GeForce 7900GT XXX (PV-T71G-UDDR)? Meni ta izgleda najbolje.
 
Slazem se sa Trek-om XFX,je po meni bolji.
 
StefanGTR je napisao(la):
Najvise mi se svidja Asus EN7900GT TOP.

Hocu da izaberem najbolje, za krvavo izmoljenih 300 i kusur evra. :D :D :D :p

Izacice test bas tog modela u sledecem broju SK-a... mogu ti preneti ovako utiske posle par sati druzenja: rulz :)
 
Ma pazi,ne mozes da pogresis mnogo u odabiru modela dok god to ne bude axle/eagle/...,i ostalo krsh oem smece/djubre itd.
 
Estetska vrednost je irelevantna kod ovako skupe karte,tako da mislim da je tu funkcionalnost na mestu br.1,pogotovo kad vec dajes toliki kes.

StefanGTR je napisao(la):
Hocu da izaberem najbolje, za krvavo izmoljenih 300 i kusur evra. :D :D :D :p

Ispravi me ako gresim....
 
Odlucio sam posle toliko "muka"

XFX GeForce 7900 GT XXX :banana: :banana: :banana: :bottle:
 
Poslednja izmena:
Eto taman kad je dobijes da castis :) :bottle: :bottle: :bottle:
 
StefanGTR je napisao(la):
Odlucio sam posle toliko "muka"

XFX GeForce 7900 GT XXX :banana: :banana: :banana: :bottle:


You have chosen wisely.
 
heh! Ljudi u opste ne shvataju da je sasvim svejedno koju 'vidija karticu ce uzeti (Mislim na ighEnd kome 7900 pripada)!! SVE je to isto i Brend je bitan samo u tolikoj meri kakva je kutija, paket igara i cena...
 
SVI stavljaju propisane 1.4ns chipove i to u vecini slucajeva Samsungove! Za one manje upucene NVIDIA i ATI u paketu sa GPU-ovima prodaju i memoriju! 'Vidija je maltene pokupovala kompletan Samsungov inventar 1.4ns chipova, zato se na vecini Radeona X1600XT mogu naci Infinionovi 1.4ns chipovi.

Prema tome, maltene SVE kartice se manje-vise identicno mogu klokovati, samo je pitanje koje su im fabricke klok vrednosti, sto ipak nije toliko bitno!
 
Ali ipak je lepse kad kupis XFX-a koji fabricki ima 20-30 mhz brzi GPU,jer je to ipak overklok,ali ga garancija pokriva.
 
sve je to lepo, ali kad ce doticne kartice da se pojave?
 
Kod nas?
Ne bih rekao za XFX,vidis da covek nabavlja iz Nemacke
 
nisam ni mislio na XFX. mislio sam na bilo koje.
 
Pa verovatno uskoro i 7800GT(X) je stigao kod nas za relativno kratko vreme,tako da ce i 7900,valjda.
 
Nedjo je napisao(la):
heh! Ljudi u opste ne shvataju da je sasvim svejedno koju 'vidija karticu ce uzeti (Mislim na ighEnd kome 7900 pripada)!! SVE je to isto i Brend je bitan samo u tolikoj meri kakva je kutija, paket igara i cena...

Chek, pa zar nije tako i kod ATI-ja :)?
 
naravno da jeste!
 
omnik je napisao(la):
Izacice test bas tog modela u sledecem broju SK-a... mogu ti preneti ovako utiske posle par sati druzenja: rulz :)
nema sta ta Asus karta je sigurno fantasticna, ali i 400+e (koliko ce verovatno kostati kad se pojavi kod nas) rulz :d
 
Nazad
Vrh Dno