Šta je novo?

Huawei u pretprodaji prodao 3 miliona telefona sa trostruko preklopivim ekranom

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
60,573
Poena
1,385
HUAWEI-Mate-XT-Ultimate-dizajn.webp


Huawei u pretprodaji prodao 3 miliona telefona sa trostruko preklopivim ekranom​


Huawei je prikupio više od 3 miliona narudžbina za svoj trostruko preklopivi Mate XT telefon. Informacija je objavljena na zvaničnom sajtu kompanije i to samo nekoliko sati pre nego što je Apple predstavio svoju novu iPhone 16 seriju

Kompletan članak: https://benchmark.rs/clanci/biznis-...ona-telefona-sa-trostruko-preklopnim-ekranom/
 
Inače update - 4 i nešto je bilo sinoć:



Do jutros je verovatno 5.

Ovo je prvi 2-in-1 tablet i telefon, sa tastaturom(koja je takodje foldable) skoro pa 3-in-1.

Naravno,ovde na forumu, gde se telefoni menjaju svake godine i jedini cilj je sto bolja prodaja (i manja doplata), ovo nije zanimljivo ali ceo svet je oduševljen ovime.


Screenshot_20240911_124729_com.hihonor.photos.jpg
 
Ma ja verujem da je bar 10mil, samo zato sto tako pise na njihovoj tarabi, pardon sajtu...
 
Ne razumem čemu ovakvi komentari.
Vidi se da smo mi većinom Iphone paljevine, a još malo će pasemo travu.
Zaboravljate da Kina ima milijardu stanovnika, šta je to četri miliona za toliku populaciju još njihov domaći brend.
 
Jabuka naplaćuje 1000 dolara za običan komad aluminijuma tako da iz tog ugla cena nije preterana.
Iz mog ugla bolje da se ne izjašnjavam naći će se neko uvređen.
Pogledajte prilog 457696
Nemoj zaboraviti točkiće od 400 ako se ne varam.

Meni je brojka preordera zapanjujuća imajući u vidu koliko košta. Svaka čast, konačno nešto novo, ma koliko možda bilo nepotrebno?
 
Nazad
Vrh Dno