Šta je novo?

500e

GSMD

Poštovan
Učlanjen(a)
06.12.2014
Poruke
83
Poena
59
E ovako treba da uzmem jedan racunar do 500e, uglavnom da sluzi za igrice i da budem miran neke 2-3 godine. Naravno ne mora sve na high ali cisto da mogu da pokrenem na nekim normalnim podesavanjima bez problema. Planiram da uzmem preko madjara tacnije onaj lik iz ns na kp. Sastavio sam ovo:

i5-4460
h81m-p33
8gb 1600
SSD 120gb Patriot
Gigabyte GTX960 2GB GDDR5
LC600H


Da li bi nesto promenili tj. da li moze nesto bolje da se sastavi za tu cenu? Ovo sto sam sastavio mi izadje negde knap 500e. Inace hard mi ne treba imam jedan od 500gb sa starog kompa, pa bi mozda vremenom uzeo veci trenutno mi ne treba...

Hvala unapred na savetima!
 
Hm ima ova Gigabyte GTX960 4GB GDDR5 ( GV-N960G1 GAMING-4GD) ali je 35e skuplja :/ Da li je dosta bolja ova od te koju sam prvobitno napisao ? Ako je mnogo bolja onda bi razmislio da predjem malo granicu...
 
Slabo ih ima na oglasima na kp-u gledam vec danima... a i nekako mi sigurnije da uzmem sve novo.


Mozda jedino sto se tice polovnih da uzmem od clana sa ovog foruma ovu : Powercolor R9 290 TurboDuo ( 6 meseci garancije samo ) ...
 
Poslednja izmena:
Da li bi ova kartica mogla da izgura naredne dve godine na nekim bar osrednjim podesavanjima nove igrice Sapphire r9 270x dual x 2gb? Ima ovde jedan clan prodaje za 110e 6 meseci garancije... pa da za neke dve godine dokupim jacu.
 
to niko nema pojma da ti odgovori,ko zna sta ce bude sa DX12 i VR-om,a i jedno 10e je skuplja nego sto bi trebala biti realno,ali u svakom slucaju je pametnija pazarina od 960gtx.potrazi 285,bile su za 135e,to je odlicna pazarina.
 
Ma video sam njega al iz nemacke uzete pa sam se neckao :D Pa vidis da kazu da ne mogu 280x na ovo napajanje :/ Sada sam gledao sto se tice 285 samo jedna za 180e, ove ostale su sve nove i skuplje...Koje bi mi napajanje trebalo ako uzmem ovu 280x ?
 
Poslednja izmena:
Možeš tražiti GPS-600A8 korišćeno u garanciji, i gomilu drugih.
GPS-600A8 je novo 50e u HU, pa ako možeš da izdvojiš još 10ak evra, to bi komotno guralo 280x (nemam tu kombinaciju lično, ali sam nekoliko puta sretao istu).
 
Nazad
Vrh Dno