Šta je novo?

3D aktivne naocare brand specific?

manve

Slavan
Učlanjen(a)
01.01.2006
Poruke
741
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
7700X Corsair H150I Elite Capellix
Matična ploča
Asus ROG STRIX X670E- E GAMING
RAM
2x16GB G.SKILL F5 6000HZ CL30
GPU
6900 XT
Storage
Kingstone SKC3000 2TB
Zvuk
Bose QC 35 II
PSU
Seasonic Focus Gold 1000W
Kućište
Asus GT501
Monitor
Gigabyte M32U
Miš & tastatura
Corsair Vengeance K70 + Logitech G600
Pristup internetu
  1. Optički internet
Ima li ko iskustava sa koriscenjem npr Sony naocara za gledanje 3D materijala na nekom Samsungu ili Philipsu ili bilo kom drugom non Sony aktivnom 3d televizoru? Sire pitanje, da li bi generalno bilo koje aktivne naocare trebalo da rade na bilo kom TV-u koji koristi aktivnu tehnologiju za prikaz 3D-a?
 
Manve,citas mi misli :) Ja sam upravo usao na forum da bih postavio slicno pitanje.. Koliko sam ja mogao da primetim od 2012 godine svi veci proizvodjaci tv sa aktivnom tehnologijom mogu da se koriste, ali bih ipak voleo da se javi neko ko je isprobao npr. aktivne naocare Samsunga na Panasonicu...
 
Nazalost niti jedan brend aktivnih naocara nije dovoljno dobar.Cak niti panasonik niti samsung nemaju kvalitetne 3d naocare u smislu kvaliteta slike.Ove naocare su univerzalne i spadaju u trenutno najkvalitetnije aktivne 3d naocare.

www.3d3.co.uk

Idite na jeftiniji model i pogledajte spisak podrzanih televizora.
 
LG ne rade sigurno na Samsungu jer su pasivne :)
U Novom Sadu je totalni raspad, nema jedna ljudska prodavnica da se vidi bilo sta :(
 
Ja sam probavao samsungove (od es6100) na philipsu 5507, i nema sanse da rade, a druge nemogu probati jer je i kod nas ista situacija, ima krompira, ali od tehnike niko nece da drzi nista.:d
 
Pa zar manje serije Philipsa (ispod 7 recimo) nemaju pasivnu tehnologiju?
 
Lepo, nema sta.
Uz PFL8606 dolazi nula naocara a ima jedan jedini Philips model da se naruci iz PINa za oko 100e komad. Znaci jos 200e na cenu tv-a.
Prilicno odbija.
 
Ja sam probavao samsungove (od es6100) na philipsu 5507, i nema sanse da rade, a druge nemogu probati jer je i kod nas ista situacija, ima krompira, ali od tehnike niko nece da drzi nista.:d

Tek sada naleteh na review za taj PFL5507. Kontrast sabija, kao i sve ostalo.
Postajem ozbiljno zainteresovan :D
 
Na Amazonu kazu da mogu... a imas ih u Neptunu za 5k din par.
 
Može li pojašnje šta je aktivni a šta pasivni 3d?
 
Nema ambilight i skrtarili su na naocarima :D
 
Nazad
Vrh Dno