Šta je novo?

2 sony tv-preporuka

Goxy

Čuven
Učlanjen(a)
06.03.2002
Poruke
3,960
Poena
710
Pozdrav. Potrebna mi je preporuka za TV. Opcija su mi 2 Sony modela i to KD-43XE8077(400 Hz Motionflow) i KD-43XE 8005 (200Hz Motionflow). Ista im je cena, s tim što ovaj prvi ne mogu nigde da nađem. Koliko je bolje 400 Hz motionflow od 200 Hz? To im je i jedina razlika.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Skupo

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
1000e ti je 49-ka na KP-u.. Ne znam koliko mozes da izdvojis trenutno ali ako si u mogucnosti... Ipak tv se ne uzima na kraci period, a sa ovim bices miran dugo. Sto se tice tvog pitanja, 400 je verovatno bolje, sad da li doprinosi previse osim na papiru, reci ce ti valjda neko od experta ovde. :D
 
Ne kupujem preko KP televizore. Jeftinije jeste sli ako nešto bude da jurim prodavca, tomi ne treba. Kupujem u BG u radnji sa 5god sony garancije o to je to a i ne treba mi veći od 43 inča. Zato sam pitao ta ova 2.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Ja mislim da to još traje, mada mora da se se aktivira.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Nije neka razlika što se vidi po ceni. Uključivanje MotionFlow-a izaziva "soap opera" efekat koje mnogi ne vole pa ga drže isključenog a nekima ne smeta.

https://www.youtube.com/watch?v=B_dE6HPIAJM

Lično bih uzeo 7077 ali ne zbog MotionFlowa nego zbog toga što sam primetio da su svi iz te serije sa srebrnim okvirom koji daje iluziju dublje crne boje. Kod IPS ekrana to nije loša stvar.
 
Nema 8077 niko niti ga ima kod dobavljaća, samo 8005 koji sam na kraju i naručio, a video sam da je na primer u UK 8005 skuplji od 8077.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno