Šta je novo?

Štampač koji "brlja".

Bryan Fury

Slavan
Učlanjen(a)
23.04.2005
Poruke
639
Poena
330
Imam problem sa štampačem HP 2300dn. Odjednom sve što odštampa ima debelu crnu liniju sa strane i dve crne tanke na sredini celom dužinom, tako da odštampani papir izgleda kao da je izašao sa fotokopira, a ne sa štampača. Kertridž (originalni) je nekih 20% pun, ali do sada se to nije dešavalo čak i kada je bio skoro potpuno prazan. Imam utisak da se neki deo zaprljao pa se to prenosi na papir, ali ne znam ni gde ni šta (nisam ga otvarao). Verovatno će ići do kraja na servis, ali me zanima da li je u pitanju neki rutinski problem ili nešto komplikovanije.
 
Kazes da je kertridz originalan. Meni lici na problem kada ode "valjak" u kaseti. Moze da bude i brisac bubnja. Kada izvadis kasetu iz stampaca pogledaj da li valjak po sebi ima crne tragove tonera. Ako nema 99 posto je valjak.
 
Uf, za štampače sam baš duduk. :) Pogledao sam valjak na kertridžu (ako sam te dobro razumeo), imao je crne tragove samo skroz na ivicama (debljine par mm).
 
Otisao ti je valjak na kertridzu. Nista strasno. tu negde oko 1000 dinara kosta da stampa kao nov !!! :)
 
Nazad
Vrh Dno