Šta je novo?

Šta uzeti?Z2,G3,5s ili nešto četvrto?

NightCrawler

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2005
Poruke
2,738
Poena
615
Za 15tak dana stičem pravo da obnovim ugovor kod mts-a pa sam počeo aktivno da razmišljam o promeni telefona mada me alcatel 997 i dalje služi ali vreme mu je za penziju.

Dakle trenutno razmišljam o ova 3 modela iz naslova i iz MTS ponude i vrlo mi je teško da se odlučim mada za sada sam najbliži Z2 zbog

-3gb memorije
-full hd ekrana
-micro sd slota


Sa druge strane ne znam zašto bi mi trebao ekran od 5,2 ili 5,5 inča (G3) a sa treće strane iphonov 4" mi se čini kao mali a dizajn iphone 6 mi se ne svidja kao ni zatvorenost iOSa u odnosu na android....

Možda bi neki kompormis bio M8 mada HTC nešto ne mirišem preterano a Šljamsung ne dolazi u obzir ni pod razno

Dakle za šta se odlučiti?
 
Pa zar ni 2GB vise nije dosta ... Ja cu tel menjati za verov godinu dana i kad citan o zutim mrljama, losem zvuku i kameri na tim nekim top modelima danas, tesko mi da verujem da u toj klasi ima svega toga
 
I ja se slazem, bolje ga prvo dodirni. Bilo bi najbolje kad bi ga mogao dodirnuti nekoliko dana. Ja sam presao sa androida ( xiaomi mi2) na WP Nokia lumia 830. Sve je super, izrada, nema problema nikakvih, stucanja, sve radi lepo fluidno, kamera je super,ali jednostavno WP OS mi je bas onako pocetnicki. Tako da prodajem svoju Nokiu, i kupujem Meizu mx4
 
Ali opet ostaje problem memorije [emoji6]

16gb u principu meni nije malo ali obzirom da cesto idem na koncerte dovoljno da snimim jednu eventualno dve pesme i ode memorija....
 
Samo da javim da sam se odlučio za G3 sa 16gb...imam već kartice od 16gb i od 32gb tako da mi memorija neće biti problem a preživeću i bez 1gb rama jer nisam neki heavy user kome treba 100% iskorišćenost hardware i sl..kao što napomenuh igre na telefonima i tabletima ne igram i zato mislim da će mi ova 2 gb biti dovoljna

Naručio sam preko mts web shopa tako da bi trebao verovatno do petka da mi stigne...

Na kraju je nekako srce presudilo ali i veći izbor ROMova jer sada ne planiram da menjam telefon sigurno u naredne dve godine ako ne i više,plus dizajn plus još neke stvarčice i sl...

U svakom slučaju hvala svima na predlozima :wave:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno